• Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Zibro D512 Nem Alma Cihazı
#1
Merhaba arkadaşlar yatak odası duvarları küf oluşumundan dolayı odanın nemini kontrol ettim %90 Nem oluşmakta camlar su oluşuyordu camları açıp havalandırıyorum fakat yeterli gelmiyordu bende nem alıcı cihazı almaya karar verdim mbirol ustanın tavsiyesi ve temin etmesi ile kullanmaya yeni başladım bugün foto ve video çekimi yaptım ses olarak rahatsız etmiyor.Nem almasıda hızlı haznesi dolmaya başladı bile ilerleyen günlerde performansı göreceğiz.

Klima Forumu

Klima Forumu

Klima Forumu

Klima Forumu#2
Ürününüz hayırlı olsun.Zibro nem alma cihazlarının bir güzel yanıda aynı zamanda hava temizleme cihazı özelliği.Gayet yeterli ve geniş yüzeyli extra filitreleri var.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#3
(26/01/2015, 01:27)mbirol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ürününüz hayırlı olsun.Zibro nem alma cihazlarının bir güzel yanıda aynı zamanda hava temizleme cihazı özelliği.Gayet yeterli ve geniş yüzeyli extra filitreleri var.

sağolasın abi dediğin gibi filitreleri geniş ve çok kaliteli.

#4
Yorumlarınızı bekliyoruz...

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#5
fiyat ne kadar,hesaplıysa bende alsam olacak aslında.

#6
(30/01/2015, 02:19)fluminense Nickli Kullanıcıdan Alıntı: fiyat ne kadar,hesaplıysa bende alsam olacak aslında.

Liste fiyatı 575 TL. 525 TL kargo dahil,teslim hocam.12 litre /gün

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#7
(30/01/2015, 03:51)mbirol Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30/01/2015, 02:19)fluminense Nickli Kullanıcıdan Alıntı: fiyat ne kadar,hesaplıysa bende alsam olacak aslında.

Liste fiyatı 575 TL.  525 TL kargo dahil,teslim hocam.12 litre /gün

Peki teşekkürler mbirol Usta,bu cihazın boyutları ne kadar evde köşede dururken sırıtmasın ve bir de hatırı sayılır derecede elektrik tüketimi var mıdır? Örneğin 500-800 watt mı yoksa 3-4 bin KW mı?

#8
Zibro D512 nem alma cihazının ölçüleri 290x201x476  mm (En,Derinlik,Yükseklik),ağırlık 11 kg. Yani çok büyük bir şey değil.Üstelik çokta şık bir dizaynı var. Tüketim 255 Watt saatlik.Tabi ayarladığınız nem oranına gelince makine duruyor.Sürekli tüketim olmaz yani. Bu ürün piyasanın en sessizi. Data sheet  ekliyorum.


Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#9
(03/03/2015, 13:32)mbirol Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Sevgili arkadaşlar, sizlerden gene bir süre ayrı kaldık. Detaylı bir açıklama yapmaya çalışağım bu konu hakkında üzüntülerimizi belirteceğim arkadaşlarım ve kendi adıma. Ve sizlerden bir kez daha özür dileyeceğiz.

Sn arkadaşlar, yaşadığımız hosting şansızlıklıkları üzerine ,bir çok bilişim firmasını deneyen başka forumlardaki arkadaşlar ile görüşmemiz neticesinde.

Hostgator servis sağlayıcısının dünyanın en iyilerinden oldukları bilgisini aldık.

(bunun manası biz kötülerle çalıştık değildir, hemde en iyileriyle çalıştık. Telecity group aratılırsa netten görülürki bir çok büyük sitenin barındırmasını sağlıyor. Bihost ve sadece hosting gibi çok bilindik firma isimleri var grup içinde Zart Forum ve SDN dahil bir çok sitede bu grubun şirketlerinde barındırılıyor. Bildiğimce bu firma istanbulda aynı zamanda kabloı tv yayınınıdada organize ediyor.Klima Forumu

http://i.imgur.com/vF0eNRA.png

resme veya linke tıklayıp büyük görebiliriz.

kırmızı kutulara aldığım firmalardanda bellidir firmanın büyüklüğü, şansımız yokmuş sunucu taşıyacakları tuttu ilk önce orada yedek kaybettik kızdık.
Klima Forumu

http://i.imgur.com/uSCNyhv.png


resme veya linke tıklayıp büyük görebiliriz.

Google a klima forumu bihost yazıp bakarsak kuruluşumuzdada Bihost firmasını görebiliriz.


Klima Forumu


http://i.imgur.com/SKgyvnd.png


[b]resme veya linke tıklayıp büyük görebiliriz.ama biz amatörüz daha diğerleri gibi bilmiyoruz bu işi. Bunuda öğreneceğiz bu tür yediğimiz kazıklarla Smile . bu firmayı bıraktık müşteri hizmetleri berbattı. ufak ama sağlam bir firmaya geçtik oradada firma sahibinin yakını vefat etti sunucuları durdu. Gene veri kaybettik üstüne düşmedik vefattan dolayı. )[/b]

Devam edersek hostgator firmasının ürünlerinin piyasadakinin 2 katından daha fazla fiyat olmasına rağmen bir daha sorun yaşamamak için adına ,parayı da söz konusu etmeden 1 aylık deneme paketinden sonra ,iyi çalıştığı için.20 Şubat 2015 günü yeni bir hesap açarak 1 yılllık Hosting premium paket satın aldık hostgator firmasından ve yayına devam ettik bu paket üzerinden. 23 Şubat 2015 in son saatlerindede yayının kesildiğini gördük.

Hemen iletişime geçtik. Bu arada bize hiç bir uyarıda bulunmadan kesmişler yayınımızı.. Hosting firmalarını bilen arkadaşlar bilirki bu işte iletişim ticket açarak oluyor. Bizden önce ödeme yapılan kredi kartının teyitini ve kimlik doğrulama için nufus örneği istediler. Gerekli olanları gönderdik.

Sonrasında hosting in açılmasını beklerken ,bize deneme paketi ile yeni 1 yıllık paketin sistemde çakıştığını ve yeni paketin iptal edilip eski paketten devam edilmesi gerektiği gibi saçma sapan bir kuraldan bahsettiler.
-Dedik tamam arkadaş para sizde aktarın oraya.
-Yok öyle olmuyormuş ,önce iptal iade ,sonra istersen 1 aylık olanı uzatırsın. İyi dedik bizim 4 günlük geçiş sürecindeki yedeklerimizi verin.
-Dediler 48 saat içinde size dönülür.
Bizlerde yeni üye olmuş 5,6 arkadaşımızın ve 4 günlük yazılan yazıların kaybolmaması adına ,forumu donduralım 2 gün sonra devam ederiz dedik ve yayını kestik. Ama nerede. Sözde koskoca Hostgator her sorduğumuzda 48 saat diyor başka bir şey demiyor. Adminleri yoğunmuş... Malesef ki bu sanal alem de ticari ahlak affedin sıfır.


Bunun üzerine biz tekrar yeni bir Hosting hizmeti arayışına girdik. Ve en son kararımızı Alastry yönünde oldu .(Yerleri İzmir de,baktım yamuk var basarım ofisi diye düşündüm.. M08 Ohoh )


Netice itibari ile Hostgator dan 7-8 günden beri ne para geldi ,nede yedekler. Biz paradan önce yedekleri önamli tutuyoruz.

Bizde artık elimizdeki son yedeklerden 19.02-2015 den devam etme kararı aldık.

Tüm forum üyesi arkadaşlarımızdan elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaşadığımız bu şansız olaylardan ve 4 günlük kayıp ve emeklerden dolayı özür dileriz sizlerin anlayışınıza sığınırız. Cry

#10
Selamlar, ürünü hangi siteden aldiginizi yazar misiniz?

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: