• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Vestel Pişmanlığı
#1
Vestel Flora marka klima aldık. Ankastre boru sıkıntısı nedeniyle klima montajı yapılamadı. Servis salı günü randevu verdi perşembe gününe kurulması için. Daha önce servis eve gelip ankastre borulara kaynak yapılması gerektiğini söyledi. Servisin kaynak olacağını bilmesine rağmen perşembe günü eve gelen ekip kaynak konusunda bilgisi olmadığını başka ekibi yönlendireceğini söyledi. Konuyu WhatsApp iletişim hattından Vestel'e bildirmeme rağmen hiçbir geri dönüş yapılmadı. Kurulum yapılmadan perşembe günü geçti. Ertesi günü evime 10 dakika uzaklıkta olan servis cumartesi günü geleceğini söylüyor. Misafirlerim geleceğinden şu an mağdur durumdayım. Vestel'in WhatsApp hattı sadece isim soruyor ve geri dönüş yapılacak diyor. 5 saattir hiç bir şey yazmadılar. Ben her zaman Alman, Japon ve g. Kore üretimi olan ürünleri tercih ederim. İlk kez yerli denemeye karar verdim. Vestel'in servisini çok fazla övmüşlerdi. Kesinlikle Vestel almayın, aldırtmayın. Vestel ve yerli üretim kesinlikle pişmanlık sebebidir. Bütçenizi biraz daha zorlayıp yabancı markalı ürünleri tercih etmelisiniz.

#2
geçmiş olsun. servis konusu malesef şansa bakıyor. aynı servis sorununu güney koreli markayla yaşayabilirdiniz. Elbette Vestel klima iyidir demiyorum, hiç kullanmadım ama servise bakıp markayı değerlendirmek çok doğru değil sanki.

#3
Malesef ki kaynak yapmayı bilmeyen bir ekibe klimacı diyerek bu mesleğinde adının içine ediyorlar. Adamlar sök takçı sadece. Servis dersek bunlara, işini yapanlara hakaret oluyır servisi demek. Serviste bakır boru kaynatmak adam yok. Ama varın bakın, kurumsal giyim, arabada yetkili servis atması, cevap yazılmayan kurumsal WhatsApp hattı vs vs. Her şey göz boyama. Biz 1-2 saat telefona cevap vermesek müşteri kapıya dayanıyor. 
 Malesef ki ülkemizde servis demek, dert demek oldu. Normal şartlarda çözüm için varlar. Ama onları çözebilirseniz, onlarda sizin işi belki çözer. 
 Kendim diye söylemiyorum. Biz tarz bir ekibin servşs aracında mini kaynak takımı daimi vardır. Usta dediğin adam gümüş kaynağı yapmayı bilmeden adına servisi, usta denmez bu alemde.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: