• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Sağlık Sistemimiz
#11
len sen gene kaşınmışsın sataşma millete diycem ama çıkar meselesi işte inek.. sen zamanında barıştırmaya çalıştırdığında bizi bana kızdıydın neden barışmıyorsun diye. sen kendin kızınca bak neler yapmışsın. çünkü bu adam insanı delirtir. teşekkür ederim geçte olsa benim hakkımı teslim ettiğin içinde (kimsede yapmaz bunu) bu adam anlamaz arkadaşım gene kendini haklı görür.

görmüyormusun ne yazmış hâla bana deli diyor. oysaki esas delinin o olduğunu ben buraya belgeyle ispat ederimde onun yaptığı terbiyesizlğin aynısını yapmış olurum.

benim orada yazmayacağımıda kendine kötü laf söylemeyeceğimide bile bile yazdı o yazıyı ve devam ediyor hala.. ama o iftiraların iftiracı dediklerinin hepsini yutturucam ona. o kafayı yemiş iyice çolukcocuk olmadık lafları söylemiş ona. biz normal konuşurken bile suçlu oluyorduk triplere giriyordu.

bakalım ben konuşmuyorum bu huylarına alınganlıklarına kızdım diye, hemde foruma girmeyeceğimi bildiği halde peşimden yazı yazmak nasıl oluyor ben bu zamana kadar cevap vermedim 1 senelik yazı o.

yok ben birine ispiyon etmişim onuda. ne ispiyonu müslümanım diye geçinen adam bunu diyorsa dinden çıkar.

bunun bana sataşmalarını engellmek için sıçarım böyle işin içine dedim forum sahibini vs hepsini karşıma alarak o yazıyı pm den ilk önce ona gönderdim. peşinden diğerlerini ekledim.

(benide sonradan eklemiş dayananmış demiş.)


oysaki ne tuzak kurduğumu kendisi bilmiyor değil bunun hemen gene hacı hocalığı tuttup bedduaya başlamıştı..


forum sahibi güne karşı durumu idare etmişmişte. günle imkansız onu haklı görmüşmüşte.

rezil oldum zor kurtuldum olayı tatlıya bağlamak için demiyorda.

o imkansız denen çocuk var ya delikanlı birkaç yöneticiden birisidir Zart Forum de zamanında kızsamda ona. (kızdığımda gene onun yüzündendi adam gerçekten hasta ruhlu birisi ben birisyle çekiştim adam tutup bana oh çekiyordu.. imkansızla tartıştım bigün bana diyor o benim adamım. yok şu benim adamım bu benim adamım gibi abuk subuk yalanmalara dair laflar ediyordu iğrenç iğrenç. bunları şaka sansamda sonradan hepsinin bu kemal1414 ün gerçekten ahlakı olduğunu öğrendim. ama o arada imkansızada diş bilemedim değil insan ister istemez şüoheleniyor.) Allah var imkansız denen adam hiç ayrıcalık yapmadı. bu kendisini bir yere oturta dursun.


bunun yapmış olduğu hainlikleri hiç aksatmadan çatır çatır sildi ekliycem o ekran görüntülerinide.

bunca olayı bitirdk daha sonra barıştık... ama olayın özü ben bu darbeyi vurdum ya ona buradan gıcık kaptı iyice bana.

ben attığı sataşma mesajlarını bir bir dökünce o çoklu konuşmada. nasıl kapayacağını bilemedi konuyu. yok ben köylüyü iyi bilrim her işine kefilim vs.

bende nasılsa gerekeni yaptım diye uzatmadım kapadım o konuyu.

bu olay onun içine işledi nasıl doğru söylermişim meselesi yaptı. barıştıktan sonra bile milleet ufak ufak gaz vermeye devam etti. hiç bir şey yokken bir gün çıkmış bizim tekirdağlıya diyor bana çok smiley kullnıyor diye ruh hastası diyorlar diye laf çarptıranlar var şu var bu var.

oysaki o arala en son ben ona ruh hastası dedim amacı bana çatmak. e ne gerek var olmuş bitmiş..

hatırlarsın bir kere bana forumdan bağrıdı çağırdı ağzımı açmadım çektim gittim sözüm vardı bozuşsak bile cevap vermem abi demiştim. işte olayın asıl başlangıcı buydu.. ama ozamanda konuşmuyor diye. sataşmaya başlamıştı yok ben burada birileine kızdımda girmiyorumda vs yaz yaza delirtti beni bende forumdan yazmadım gene rezil olmayalım diye. anlattığım pm olayıyla çözdüm saldırılarını.


ama sonrasında genede durmayınca yavaş yavaş kurtuldum bundan yazdığı maillere geç cevap verdim. en son sataşmasından sonrada kestim tamamen ve bu yazıyı yazdı arkadaş. http://i.imgur.com/z59avFf.png

adam hâla utanmadan bana deli diyor dengesi bozuk diyor. Tayyip Erdoğanda benim gibi ilaç kullanmadan önce iyiyimiş. yahu ben yıllardır bu ilaçlar mahkumum işine gelmeyincemi deli oldum ben. hadi Tayyip Erdoğan sonradan delirdi halkı kazıklamaya ülkeyi satmaya başladı ona göre.

ben işliycem bunları zaman buldukça ama çok güzel resmini buldum.. işlediğin resimlerden. (bu arada madem kopyalamayı öğrendin parça parça ufaltsaydın o resimleri çok uzun olduğundan zor okunuyor üstüne tıklanmazsa) sana avatar yapsak nasıl olur onun resmini nede olsa aynı partidendinizS17. bende oralardanmı yazsam acaba ona, buraları kirletene kadarS17

#12
Bu işin özünü Bob Marley zaten çözmüş aga..

Klima Forumu

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#13
(13/02/2015, 02:58)mbirol Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Bu işin özünü Bob Marley zaten çözmüş aga..

Klima Forumu

aynen öyle... burada bizde aynısını yapar gibi görüksekte yapılana cevaptır.

#14
Kahrolsun akp sorunlarim var benim.
Tedavi gormem lazim Ohoh

#15
Caner Tastamam anlatiyor deccal cikmis.

#16
Ah ulen ah yaş oldu 53 çoluk çocuk hiç saygı göstermiyor.Ben saksı değilim...

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#17
(14/02/2015, 02:10)mbirol Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Ah ulen ah yaş oldu 53 çoluk çocuk hiç saygı göstermiyor.Ben saksı değilim...

53 mu len sen benden 3 5 ay ufak degilmiydin daha 48 len. Saksimi dustu yoksa. Dediklerinden bise anlasilimiyor.

#18
(03/03/2015, 13:32)mbirol Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Sevgili arkadaşlar, sizlerden gene bir süre ayrı kaldık. Detaylı bir açıklama yapmaya çalışağım bu konu hakkında üzüntülerimizi belirteceğim arkadaşlarım ve kendi adıma. Ve sizlerden bir kez daha özür dileyeceğiz.

Sn arkadaşlar, yaşadığımız hosting şansızlıklıkları üzerine ,bir çok bilişim firmasını deneyen başka forumlardaki arkadaşlar ile görüşmemiz neticesinde.

Hostgator servis sağlayıcısının dünyanın en iyilerinden oldukları bilgisini aldık.

(bunun manası biz kötülerle çalıştık değildir, hemde en iyileriyle çalıştık. Telecity group aratılırsa netten görülürki bir çok büyük sitenin barındırmasını sağlıyor. Bihost ve sadece hosting gibi çok bilindik firma isimleri var grup içinde Zart Forum ve SDN dahil bir çok sitede bu grubun şirketlerinde barındırılıyor. Bildiğimce bu firma istanbulda aynı zamanda kabloı tv yayınınıdada organize ediyor.Klima Forumu

http://i.imgur.com/vF0eNRA.png

resme veya linke tıklayıp büyük görebiliriz.

kırmızı kutulara aldığım firmalardanda bellidir firmanın büyüklüğü, şansımız yokmuş sunucu taşıyacakları tuttu ilk önce orada yedek kaybettik kızdık.
Klima Forumu

http://i.imgur.com/uSCNyhv.png


resme veya linke tıklayıp büyük görebiliriz.

Google a klima forumu bihost yazıp bakarsak kuruluşumuzdada Bihost firmasını görebiliriz.


Klima Forumu


http://i.imgur.com/SKgyvnd.png


[b]resme veya linke tıklayıp büyük görebiliriz.ama biz amatörüz daha diğerleri gibi bilmiyoruz bu işi. Bunuda öğreneceğiz bu tür yediğimiz kazıklarla Smile . bu firmayı bıraktık müşteri hizmetleri berbattı. ufak ama sağlam bir firmaya geçtik oradada firma sahibinin yakını vefat etti sunucuları durdu. Gene veri kaybettik üstüne düşmedik vefattan dolayı. )[/b]

Devam edersek hostgator firmasının ürünlerinin piyasadakinin 2 katından daha fazla fiyat olmasına rağmen bir daha sorun yaşamamak için adına ,parayı da söz konusu etmeden 1 aylık deneme paketinden sonra ,iyi çalıştığı için.20 Şubat 2015 günü yeni bir hesap açarak 1 yılllık Hosting premium paket satın aldık hostgator firmasından ve yayına devam ettik bu paket üzerinden. 23 Şubat 2015 in son saatlerindede yayının kesildiğini gördük.

Hemen iletişime geçtik. Bu arada bize hiç bir uyarıda bulunmadan kesmişler yayınımızı.. Hosting firmalarını bilen arkadaşlar bilirki bu işte iletişim ticket açarak oluyor. Bizden önce ödeme yapılan kredi kartının teyitini ve kimlik doğrulama için nufus örneği istediler. Gerekli olanları gönderdik.

Sonrasında hosting in açılmasını beklerken ,bize deneme paketi ile yeni 1 yıllık paketin sistemde çakıştığını ve yeni paketin iptal edilip eski paketten devam edilmesi gerektiği gibi saçma sapan bir kuraldan bahsettiler.
-Dedik tamam arkadaş para sizde aktarın oraya.
-Yok öyle olmuyormuş ,önce iptal iade ,sonra istersen 1 aylık olanı uzatırsın. İyi dedik bizim 4 günlük geçiş sürecindeki yedeklerimizi verin.
-Dediler 48 saat içinde size dönülür.
Bizlerde yeni üye olmuş 5,6 arkadaşımızın ve 4 günlük yazılan yazıların kaybolmaması adına ,forumu donduralım 2 gün sonra devam ederiz dedik ve yayını kestik. Ama nerede. Sözde koskoca Hostgator her sorduğumuzda 48 saat diyor başka bir şey demiyor. Adminleri yoğunmuş... Malesef ki bu sanal alem de ticari ahlak affedin sıfır.


Bunun üzerine biz tekrar yeni bir Hosting hizmeti arayışına girdik. Ve en son kararımızı Alastry yönünde oldu .(Yerleri İzmir de,baktım yamuk var basarım ofisi diye düşündüm.. M08 Ohoh )


Netice itibari ile Hostgator dan 7-8 günden beri ne para geldi ,nede yedekler. Biz paradan önce yedekleri önamli tutuyoruz.

Bizde artık elimizdeki son yedeklerden 19.02-2015 den devam etme kararı aldık.

Tüm forum üyesi arkadaşlarımızdan elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaşadığımız bu şansız olaylardan ve 4 günlük kayıp ve emeklerden dolayı özür dileriz sizlerin anlayışınıza sığınırız. Cry

#19
insanların arkasından atıp tutmak hem ayıp hemde günah değil mi ?

o şahıs isterse sizin söylediğiniz gibi olsa dahi bu şekilde insanlar hakkında kara propaganda çok mu doğru ?

madem o şahıs da zihinsel problem var ,peki siz normalseniz niye benzerini yapıyorsunuz

edep ya hu

#20
(25/03/2015, 19:35)gürcan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  insanların arkasından atıp tutmak hem ayıp hemde günah değil mi ?

o şahıs isterse sizin söylediğiniz gibi olsa dahi bu şekilde insanlar hakkında kara propaganda çok mu doğru ?

madem o şahıs da zihinsel problem var ,peki siz normalseniz niye benzerini yapıyorsunuz

edep ya hu

Ulen dallama adam gibi kendi adına link alacaksan sana her türlü cevabımız var.Ama böyle kaypakça kaçak güreşeceksen zor işin. Çarkçı başı..Çizdim seni..

Gördün mü len anya yı Kenya yı

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: