• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Nem Alma/Kurutma Cihazı Önerisi Olan Var Mı?
#1
Question 
Merhaba arkadaşlar,

Dairenin duvarları mantolma yapılmadığından yağmur yağdığında nem alıyor. Evin iç duvarlarında nemden kaynaklı küf renginde soyulmalar başladı.

Dışarıdan mantolama yaptıramıyoruz sebebi ise iki ev arasında kalan bir bölüm olması, oraya girilemiyor ama yağmur suyu duvarlara ciddi zarar vermeye başladı, evin içinde yapılabilecekleri düşündük, evin iç duvarına mantolama yaptırmak istiyoruz ama ilk önce bu duvarın tamamen kuruması gerekiyor diye düşündük ve biraz araştırma yaptıktan sonra nem alma cihazı diye bir makina olduğunu gördük ama bizim ihtiyacımızı hangi cihaz karşılar bilemedik belki aynı sorunları yaşayanlar vardır diye buradan sorunumuzu yazmak istedik, önerdiğiniz cihazlar nelerdir?

#2
Foruma hoş geldiniz.
Sorun ciddi çözüm gerektiriyor aslında. Evin içinden yaptıracağınız mantolama duvardan gelen rutubeti kesmez.Aksine evin başka yerlerinden rutubeti patlatır daha çok.Siz içten yapacağınız mantolama vs kaplama ile rutubeti engellemiyorsunuz,onu hapsetmeye çalışıyorsunuz. Oda mutlaka başka yerden çıkıp ,yine patlak verecektir. 
 Çözüm ise ya duvarı kurutmak ,yada dışarıdan su almaya engel olmak. Mantola yapmak yerine o tarafta nem alma cihazı kullanın daha iyi olur.

Nem alma cihazında ise ev ortamında 20 lt/gün kapasite cihaz yeterli olur. Olefini fiyat performans makine. Tavsiye ederim..

http://www.olefini.com.tr/urun_detay.asp...ihaz%C4%B1

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#3
http://www.hepsiburada.com/olefini-ole-2...oleole20na

Burada da yorumları inceleyebilirsiniz.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: