• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Midea BLANC 12000 lik Aldım İzlenimler
#1
Merhaba arkadaşlar. Airfel mi Kumtel Daylux mü derken derken 27 Temmuz da aldığım Blanc serisi 12000 lik klimam 6 Ağustos ta montajı yapıldı. Montajın başında durarak arkadaşları da yormadan, sıkmadan (malum farklı sektör olsa da servis işi yaptığımdan) önce halden anlayarak sonra isteklerimi aktararak, el yapımı kek gazoz ikramları eşliğinde özellikle vakum isteğimin de olduğu da söylenerek işlemi sıkıntısız tamamladılar. Elektrik işine karışmadılar. Dedim bende sigorta var ben yaparım. Resimlerini ekliyorum. Genel olarak beğendim. İç ünite hoş çok abartılı bir tasarım değil. Hayalet göstergeyi diğer baktığım modellerde gördüğüm gibi bunda da gördüm. Bunda sadece set edilen sıcaklık değeri "on" yazısı "off" yazısı ve "eco" yazısı görülebiliyor. 

Klima Forumu

Klima Forumu

Klima Forumu

Klima Forumu

Klima Forumu

Klima Forumu

Klima Forumu

Klima Forumu

Klima Forumu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#2
Diğer markalarda hangi modda olduğunun işaretini gösteren şekiller de vardı (kar tanesi, wifi, güneş vs.) Kumanda güzel aydınlatma var.  Yalnız kapattığınızda ekran kapanmıyor. %50, %75 şeklinde vites modu denen bir çalışma prensibi var. İçinden çıkan bir dokümanda da hangi yüzde de ne kadar performans verdiği, enerji tükettiği yazıyordu onu da bir ara eklerim. Kiracı olduğum için duvarın delinen yerlerini kapatmayacağım. malum sökülecek çünkü bu. Midea nın Mission serisinin kumanda tasarımı daha güzel ve orijinal duruyor. Soğutma memnun etti. Bakalım ısıtmada da kullanacağım. Elektrik tüketimini hesaplamadım. Olursa tekrar konu altına eklerim.Ara ara cihaz ile ilgili görüşlerimi konu altına ekleyeceğim.

#3
Klimanız hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın. İleriye yönelik kullanım tecrübelerini de bekleriz.

MX5 cihazımdan Klima Forumu Mobil Uygulama kullanılarak gönderildi

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#4
Dış ünitenin sesi nasıl seslimi benimki 18000 blanc serisi dış ünite sesli pancar motoru sanki

#5
Özellikle dinledim çıkarması gerektiği kadar ses çıkarıyor. Kapasiteye göre değişiyor mudur bilmem.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#6
18000 blancda konfor denen şey var sizdede varmı acaba kullandınıznmı hiç fan tuşuna uzun basınca oluyor ben ısıtmada kullanıyim dedim hiç ısıtmadı bi sıcak bi soğuk üfleyip duruyor ısıtamadı bi türlü sizinki nasıl ısıtmada

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: