• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Klima montaj yeri ve verimliliği konusunda bilgi
#1
Merhabalar, Bosch marka 18000 BTU luk bir klima montajı yaptırmak üzereyim (yarın).  Klimayı resimde isaretledigim şekilde pencerenin önüne monte ettirip holden diğer odalara da mümkün mertebe etki etmesini istiyorum. Teknik servis çalışanı pencere önünde tavana asılı şekilde kötü bir görüntü olur dedi ve sol taraftaki duvarın en sonuna gelecek şekilde konulduğunda da aynı pencere önünde ki gibi hol üzerinden diğer odalara da etki edeceğini belirtti. Sizce en uygun olabilecek yer neresidir. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

   

#2
Evin diğer kısımları göremediğimiz için tam bir yorum yapamıyorum. Kapı tam pencere karşısında ise, pencere yanına takılacak cihazın üfledi hava kapıdan dışarıya çok etkili çıkmaz. 
 Klima montajı konusunda benzer uygulama resimlerimiz var. İnceleyebilirsiniz. Ama normal bir servis bu uygulamayı yapmaz bence. Özel bir iş.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#3
   Mbirol Ustam ilginiz için teşekkür ederim. Krokiyi de ekledim umarım anlaşılır olmuştur. Odanın hangi bölgesine taktigimizda hol üzerinden diğer odalara da etki edebilir. Tekrar teşekkürler.

#4
Yanlış yere yazmisim, silinebilir.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: