• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Klima iç ünite eğimi
#1
İyi günler. Forumda yazılanları bir süredir takip etmekteyim. En son Gree markasına karar verdim ve klimayi aldım. Dün montaj yapıldıktan ve servis çalışanları gittikten sonra uzaktan bakınca klimanın bir tarafının biraz aşağıya eğimli olduğunu farkettin. Ölçünce de yaklaşık 5-6 mm lik bir fark var 2 ucunun yükseklikleri arasında. Kurulumu yapan kişiyi aradığımda su tahliyesi için eğim verdiklerini söylediler ancak çok rahatsız ediyorsa tekrar gelip düzeltebileceklerini belirttiler. Bu kadar eğim verilmesi normal midir? Eğimsiz olunca iç üniteden su akıtma vs gibi bir durum olur mu?

#2
(22/05/2020, 09:57)hhuseyin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler. Forumda yazılanları bir süredir takip etmekteyim. En son Gree markasına karar verdim ve klimayi aldım. Dün montaj yapıldıktan ve servis çalışanları gittikten sonra uzaktan bakınca klimanın bir tarafının biraz aşağıya eğimli olduğunu farkettin. Ölçünce de yaklaşık 5-6 mm lik bir fark var 2 ucunun yükseklikleri arasında. Kurulumu yapan kişiyi aradığımda su tahliyesi için eğim verdiklerini söylediler ancak çok rahatsız ediyorsa tekrar gelip düzeltebileceklerini belirttiler. Bu kadar eğim verilmesi normal midir? Eğimsiz olunca iç üniteden su akıtma vs gibi bir durum olur mu?

klima su terazisi ile terazide takılır ,sağa yada sola eğik olmaz . Olmaması da gerekiyor . İçinden çıkan kitapçığı da inceleyin vardır montaj resimleri. Klimadan çıkan boru düz gidiyorsa eğim verili %2 gibi.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: