• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme
#1İzmir de bir motorsiklet sürücüsü, önünde ani olarak yavaşlayan araca korna çalıp uyarınca, motosikletin önünü kesip, silah çeken video yu bir çok arkadaşımız seyretmiştir. Silah çekiyor, bırakın çekmeyi bir de mermiyi ağzına veriyor. Hatalı kimdir değildir tartışması bir yana. Neden silah çekilir, bu cesaret nerden geliyor. İnsan sormadan yapamıyor. 
Bu cesaret nereden geliyor dedik. Olay çok basit. Silahı çekti, hatta mermiyi de ağzına verdi. Sonuç ne oldu pekiyi. Plaka belli, şahıs belli. Evet sahıs bulunmuş, göz altına alınmış ve savcı serbest bırakmış. Adama sıkmadı ya. O nedenle serbest. Dikkat etmek lazım her an birimize sıkabilir. Bunun gibi bir çok kişi var malesef ki artık aramız da. O nedenle, devletin polisi sizi koruyamıyor sa siz kendinizi koruyun. Nasıl mı? Haklı olsan da ses çıkarma. Ha buna turuna sinmek gibi görebilirsiniz. Ama anlık bir sinir hali sizin hayatınızı bitirebilir. Bende çok tartışıyordum, artık tırsıyorum. Dayak yesek tırsmam. Ama şu var artık, silah çıktı mertlik bozuldu. 
En son yeni olay dün yaşandı. İzmir Güzelbahçe belediye başkanı Mustafa İnce, gece evinin önüne geldiği an arkadan bir araç çarpıyor, çıkan tartışmada Mustafa İnce te 3 el ateş açılmış. Mustafa İnce ayağından yaralanmış. Vurmaktan suç değil. Eee şimdi be oldu. Ben söyleyeyim, yakalayavaklar, öldürmediği için yine az bir ceza ile yırtacaklar.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: