Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme
#1




İzmir de bir motorsiklet sürücüsü, önünde ani olarak yavaşlayan araca korna çalıp uyarınca, motosikletin önünü kesip, silah çeken video yu bir çok arkadaşımız seyretmiştir. Silah çekiyor, bırakın çekmeyi bir de mermiyi ağzına veriyor. Hatalı kimdir değildir tartışması bir yana. Neden silah çekilir, bu cesaret nerden geliyor. İnsan sormadan yapamıyor. 
Bu cesaret nereden geliyor dedik. Olay çok basit. Silahı çekti, hatta mermiyi de ağzına verdi. Sonuç ne oldu pekiyi. Plaka belli, şahıs belli. Evet sahıs bulunmuş, göz altına alınmış ve savcı serbest bırakmış. Adama sıkmadı ya. O nedenle serbest. Dikkat etmek lazım her an birimize sıkabilir. Bunun gibi bir çok kişi var malesef ki artık aramız da. O nedenle, devletin polisi sizi koruyamıyor sa siz kendinizi koruyun. Nasıl mı? Haklı olsan da ses çıkarma. Ha buna turuna sinmek gibi görebilirsiniz. Ama anlık bir sinir hali sizin hayatınızı bitirebilir. Bende çok tartışıyordum, artık tırsıyorum. Dayak yesek tırsmam. Ama şu var artık, silah çıktı mertlik bozuldu. 
En son yeni olay dün yaşandı. İzmir Güzelbahçe belediye başkanı Mustafa İnce, gece evinin önüne geldiği an arkadan bir araç çarpıyor, çıkan tartışmada Mustafa İnce te 3 el ateş açılmış. Mustafa İnce ayağından yaralanmış. Vurmaktan suç değil. Eee şimdi be oldu. Ben söyleyeyim, yakalayavaklar, öldürmediği için yine az bir ceza ile yırtacaklar.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın
Cevapla
 



İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme konusu
İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme Konusunun Etiketleri Etiketler İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme klima, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme fiyatı, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme al, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme tavsiyesi, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme arızası, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme nasıl çözülür, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme 2015, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme kalitelimi , İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme nedir, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme izle, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme , İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme resimli anlatım, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme ne işe yarar, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme sistemleri , İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme problemi, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme ne demek, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme nerden alınır, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme videosu, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme paylaşımları, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme en iyi fiyat, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme en ucuz, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme hakkında, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme nedir, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme bul, İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme konusu
İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme Konusunun Linki Direk Link
İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme Konusunun HTML Kodu HTML Link
İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme Konusu BBCode Linki BBCode Link
İzmir de motorsiklet sürücüsüne silah çekme Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"