• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

İnvertör Kart Arızası
#1
İyi günler. Mıtsubishi Klimamda invertör kart arızası meydana geldi. Kartın tamir olamayacağı yeni kart almam gerektiği söylendi.400 dolar + işcilik bu da yaklaşık 2500 3000 TL . Sizce yeni bir klimamı almalıyım yoksa yeni bir kart mı? Teşekkür ederim.

#2
Biz daha yeni bir durum yaşadık bu tarz  ME GE 50 dış ünite kartı oksidasyon nedeni ile tamamen pert olmuş. Tamiri mümkün değildi. Mailiyet sizin yazdığınız miktarlarda + KDV 
 Biz müşteriye cihazı komple değiştirmeyi teklif ettik. Bence değmez di. Kaldı ki kartı değiştirmek ile iş bitmeyebilir. Kart takıldıktan so ra kompresör vs farklı sorunlar da çıkabilir. Biz müşteriye 3500 TL yi bulan ilk etap masraf yerine  Electra 18 lik makine takmayı teklif ettik. 4200 TL Electra 18 fiyatımız vardı  500 TL ye ME iade almayı teklif ettik. İade +3700 TL ye Electra 18 taktık, herkes mutlu şu an.
 ME GE 50 şu an bizde. Şahsen yeni kart alıp takmaya değer mi diye bana sorarsanız  değmez. Yedek parça olarak satılması için aldık zaten. Cihaz 2009 yılı üretilmiş. 2011 de almış müşteri. İzmir Sahilevleri nde 7 sene de pert olmuş. Aynı yerde 2000 li yıllarda taktığımız Diamond salon tipi 28 lik klima var. Dış ünitesi de kartlı. Tık yok. Çin üretimi.

   

   

   

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: