• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

İkinci kozlusan slimpel easy 25
#1
Merhaba
kozlusan slimpel easy 25 2 yıllık bir cihaz buldum. Evim 110 m2 apartmanda en üst 3. katta cihazı en alt katta bulunan depoya kurulmasında bir sakınca olurmu.

#2
(20/10/2016, 17:41)espasa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba
kozlusan  slimpel easy 25   2 yıllık bir cihaz buldum. Evim 110 m2 apartmanda en üst  3.  katta cihazı en alt katta bulunan depoya kurulmasında bir sakınca olurmu.

Kazanın altta veya üstte olmasında hiç bir sakınca olmaz. Siz sadece yukarıya çıkacak kolon hattının en üst noktasına otomatik hava purjörü koydurun yeter..

Kazan 10 sene hiç bir sıkıntı çektirmez size. Destek lazım olursa biz buradayız.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#3
Kozlusan airsmartpel nasıl bir cihazdır. Pek detaylı bilgi bulamadım. Çalışma prensibi odadaki havayı sirküleri ederekmi ısıtıyor. Salonda kurulum yaptığımızda diğer odaları da bir miktar ısıtma şansı olurmu.

#4
Bu forumda gördüğüm kadarıyla sanırım bu ürün dublex evlerde daha çok tercih ediliyor. Apartman dairesinden 30-35 metre kare salonda diğer oda ve salondan tek geniş kapı ile ayrılan mutfağın ısıtılmasında verimli olmayacak gibi.

#5
(27/10/2016, 17:37)espasa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu forumda gördüğüm kadarıyla sanırım bu ürün dublex evlerde daha çok tercih ediliyor. Apartman dairesinden 30-35 metre kare salonda diğer oda ve salondan tek geniş kapı ile ayrılan mutfağın ısıtılmasında verimli olmayacak gibi.

Airpel ler yani hava sirkülasyonlu pellet sobaları ,kapılar açık bırakırsanız ve sürekli kullanırsanız diğer odalar ve koridor vs de ısınır.Tabiki sobanın kurulu bulunduğu alan ile aynı ısı olmaz. Ama diğer taraflarda da üşümezsiniz. Dublex te avantaj şu,ısınan hava yukarıya doğru yükseldiği için daha çabuk ulaşabiliyor üst kata ısı.Tabi çabuk derken 1 saate üst kat ısınır değil. Daimi kullanımda 11 kw lık soba 100-120m2 de etkili olur.Soba da termostat var,ayarlanan ısıya göre kendini kısıp açabiliyor.Dolayısı ile sürekli kullanımda ortam ısısını yakalayınca yakıt düşüyor,içeriyi bunaltmıyor. Kömür sobası ısısında bir ısı rahatlığı var,ama daha kontrollu ve güvenli.. Gece gündüz 24 saat kullanabilirsiniz  .

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#6
kozlusan slimpel easy modelinden banyo için sıcaksu alınabiliyor mu? Deneyimlerinizi

#7
(06/11/2016, 19:19)espasa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kozlusan  slimpel easy  modelinden banyo için sıcaksu alınabiliyor mu? Deneyimlerinizi

Kazan ne marka ve model olursa olsun, boyler ilave etmeden kullanım sıcak suyu alamazsınız.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: