• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

hastane sistemi insanı delirytyor
#1
Exclamation 
Arkadaslar öncelikle annem için dua edin lenfoma kanseri geçirmiş bir hastadır 3 4 gün boyun ağrısı vardı bugün boğazında kitle tespit ettik şuan acildeyim 1 saat sistemin açılmasını bekledik kayıt olduk herkese kağıt imzalatıyorlar ssk  yok diye banada kağıt verdiler şaşırdım ne bu dedim ssk gözükmüyor dediler bende olur dedim.  Manyakmısınız yasal hakkım saklıdır yazdım imzaladım.  Resmi çektim paylaşırım sonra resmen eşeğin a. S kaçırdılar içine edim bu sağlık sisteminin.20 yıldır maaş alıyor rahmetli babamdan annem. Bakalım o imzaladığım kağıdı memelerine soracaklar. Triaj  Dr durumu anlatıyoruz adam boğaz ağrısı yazıyor zekalı amaç git randevu al öyle gel demek. 1 haftadan önce randevu alamayız. Yemin ederim eski sistem daha iyiydi 150 200 veriyorduk dr ye mecburen.  Şimdi özellere yönlendiriliyoruz deneyin hiç biliniz olmasın özel hastaneye gidin abuk subuk tahlillerle 1000 Tl söğüşlerler sağlam adamdan.

#2
Allah şifa versin.  

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#3
Allah acil sifalar versin abi. Hastane isleri maalesef boyle. Kim kime dum dumayiz. Allah bunlara vicdan versin ne diyeyim...

LeTv X600 cihazımdan gönderildi
____________________________________________
İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise kötü kararlar sayesinde kazanılır.

#4
İyi dilekleriniz için Allah razı olsun arkadaşlar.
Her şey tahmin ettiğim gibi gelişti zarzor girdik içeri 3 tane çocuk stajyer iyi niyetlilerdi. Muayene edip kan aldılar BT yazdılar.

Tam filme gidecekken başlarındaki kötü adam geldi tomografi iyi iptal etti pst.. Hrf..

Dahiliyeden randevu alın oda çeksinler dedi bok var sanki. 1 hafta 15 günden önce randevu bulamam film içinde gene en az 1 hafta tarih verirler.

Kabahat bendeki lenfoma hastası olduğunu söyledim. Söylemesem belki çekeceklerdi filmi işimiz çabuklaşacaktı onkolojiden daha erken randevu alabilirdim.

Öküz hem dahiliyeye gösterin diyor hemde antibiyotik ve ağrı kesici yazdı.

Şuan 02:45 te kan sonuçlarını alıcaz göstericez teveye gidicez. Açılın işi çabuklaştırmakmı hastalığı ilerletmekmi.

Ok trafik kazası kalp krizi vs zaten ayırmışlar. Renklere bölmüşler.

Bilmişlik yapıyor gibi gözükebilirim ama annemin kanserini bu baştan savmalarla 2009 da 2.evreye getirmişlerdi. Salağın biride evre 4 yazmıştı. Resmen bir hğkğmranlık kurmuşlar devlet bunlara gıcık bunlar devlete arada kaynıyoruz.

#5
Geçmiş olsun abi, Allah şifa versin.

#6
Abi çok geçmiş olsun, allah tez şifa versin inşallah,

Ssk ve devlet hastanelerini bilirim, yanında birini bile götürsen oradaki havasızlıktan sağlamken hasta olur çıkarsın, birde üstüne her yeri kuyruk, tüm bunlar yetmiyormuş gibi, insan hayatına değer vermeyerek baştan savma iş yapıyorlar. Sırf bu yüzden bende ssk ve devlet hastanelerine gitmek istemiyorum. Özeller çok mu iyi, tabi ki değil ama bir nebze daha. Allah şifa versin abi...

#7
(19/12/2015, 03:38)WhiteNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19/12/2015, 03:34)***** Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı geceler @whitenight kardeşim. uyku düzenim sarsıldı gene hastaneler yüzünden. bir kaçtane mesaj yazıcaktım aksi gibi bir ufak sobamız vardı o bozuldu açayım içi,ni dedim açamadım üçgen ağızlı mercedes yıldız vida kullanılmışSmile
Bizim koye hos geldin abi. Bizim buralarda o duzen hic dikis tutmadi zaten. Bilirim ne oldugunu :-) Hastane isini de burda okudum abi Allah tez zamanda sifa versin kurtarsin onlarin pencesinden.

LeTv X600 cihazımdan gönderildi

Allah razı olsun kardeşim. hastalık Allahtan. zaten doktorlar zamanında demişti yaşlı hastalar lenfoma tür kanseri tamamen atlatamıyabiliyor. yaş açısından nüksetme durumu yüksek olabilir. onkolojiden randevu aldım Allah razı olsun sekreter bayan durumu anlattım benide kan ter içinde görünce bayan kısa sürede randevu verdi. çekilecek film patoloji vs içinde süreyi kısa tutabilrsek dr ler acil yazarsa istekleri tedaviye çabuk başlamış oluruz inşaAllah.

zira 2009da testlere 1 ay sonrası için randevu verilmişti  millet kapıda isyan ediyordu.. dr dışarı çıktı susturmaya çalışıyor milleti. nasıl kısa sürede randevu verebilriz hastnenin sitemi bile kaldırmaz diyordu... bende biraz fazlaca bağırıp çağırdım dr ile aşırı göz göze geldik.. dedim sağlık sitemini çözdük diye konuşup sizlerle bizi kavga ettiriyorlar bana yazılı kağıt verirmisimiz devlete ileteceğim... dr kafayı salladı kzıarak baktı...
sonra aklım başıma geldi... o zamanlar daha muayenehaneler kapanmamıştı hemen diğer hastalara sordum muyenhanesi varmı bu dr nin... varmış dr ziyater ettik çokta iyi bir adamdı aslında sıkıntımızı anlamasa kovardı bile özelindende. yani bazı dr ler gibi aşırı paracı birisi değildi am asitemin nimetlerindende yaralanıyordu..

eski rengi bozuk sağlık bakanı Recep Akdağ zamanıydı ve muayenehaneleri o kapattırdı. ama onun bile zamanında muayenehanesi varmış.. kendi anlatmıştı tvde. sen bir dr sin üstelik profsun. her şeyi biliyorsun ma sitemin çöekceğinide bilmen gerekirdi. şimdi ne oluyor dr ler bakmıyor bile.

ne yapcaksın vatandalş olarak...sistem öyleydi ozamanlar çare yoktu...  ama düzelmedi işte keşke şimdide öyle olsa ne yapıcaksın.. kimse demesin  veremeyenlerin önüne geçmiş oluyorsunuz vs. ben zengin biris değilim ama ozmanlar 100-150 tl  yide vermeyen adam yoksa bile cebinde bulunmayacak bir para değildi çünkü.  ileride birde varken vermedin vicdan azabı çekmek vardı. zaten bu işin gerçeği maalesefki borç harç dahi olsa herkesin sisteme bu şekilde razı olmasıydı.

ama inanın daha iyiydi. şimdi muayenhaneler yasak bu kezde sıranız bilin diyorlar bu hastaların kanseri 1 ay içinde ilerlermi ilerlemezmi diyen yok. biliyoruzki bu meret çok çabuk ilerliyır.

eski durumalrdaki kabahatte şimdiki gene devletteydi. sitemi tamamen çözmeden popülüzme dayalı  müdahele sonucu eski dr lerin çoğuda emekli oldu.. çözüldümü peki dahada beter oldu.. resmen  özel hastanelere yönlendirldi millet reklam üstüne reklam.. herkes bilir göztepedeki medikal park Tayyip Erdoğanın eşinin hissesi olan dah sonra elimne edilen dev bir hastanedir. bir kez oraya  pet ct için sevk edildik.. vale otopark ücreti alıyormuş  kağıdı kaybetmişim ozaman adamalr par parası istedi dedim ne parası size kağıt verdik ne kağıdı ya dedim devlet beni buraya sevk etmiş zarzro gelmişiz bida paramı vereceğiz dedim bastım gittim.. belki 1 ay sonra o kağıdı buldum üzüldüm. ddim Allah olması gerekeni bana yaptırmış Kemal Sunallık aptallığımla gereken söylemişim Allah tarafından.. ama o parayı öderdim 5-10 tl bişeydi çünkü..

bu tür hastanelerin küçüğüne büyüğüne zaten giden kaskallanıyordu eskidende.  daha sonrasındada iyice kaskal için önlerini açtılar özel hastanelerin... bizim kıl mbirol diyor izmire gel 20 tl ye emar çekil. ok çok makul altını karıştırmayada gerek yok neden 20 tl 50 tl verecekmişizki demeye gerek yok..normalde var olan hakkı çabuklaştırmanın eskiye dönüş olduğunu sorgulamak gerek demeyede gerek yok.. ben verirm o parayı ama buralarda öyle değil çok kalabalık olduğundan koparabildiklerine gidiyorlar... ben şimdi bu işlemleri yapmak için hemen 250-300 vermeyede hazırım. ama daha fazlası için isyan ederim. 
bu yazıyı sağlık bölümünede atayım. resimleri işleyecektim ayarlayamadım soba tamiri  yüzünden..

#8
(18/12/2015, 15:03)rotasiz_45 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Abi çok geçmiş olsun, allah tez şifa versin inşallah,

Ssk ve devlet hastanelerini bilirim, yanında birini bile götürsen oradaki havasızlıktan sağlamken hasta olur çıkarsın, birde üstüne her yeri kuyruk, tüm bunlar yetmiyormuş gibi, insan hayatına değer vermeyerek baştan savma iş yapıyorlar. Sırf bu yüzden bende ssk ve devlet hastanelerine gitmek istemiyorum. Özeller çok mu iyi, tabi ki değil ama bir nebze daha. Allah şifa versin abi...

Allah razı olsun sevgili rotasız45 kardeşim dua bekliyorum.

üste bir mesaj attım o mesajada  bakarsınız. buralarda kalabalık dahada beter çekilecek gibi değil.

özel hasteneler zaten adam soyma yeri buralarda.

şimdi gideceğim hastanenin yorumlarına bakın abartı fazla yok harfiyyen doğru olan mesajlarda var.

https://eksisozluk.com/kartal-lutfi-kird...si--855277

#9
(24/12/2015, 22:14)WhiteNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24/12/2015, 22:12)***** Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hiç yok arş ileri marş ileri Fumeur13 Destere 1silah

  Eyvallah abim benim. Senden ricam sinirli olduğun zamanlarda bunu nasıl anlarız bari onun ipucunu ver de, sakata gelmeyelim bari.  F23

yok ya ben kim sinir kim gayet sakinim sabah attım sinirimi.. korkma bişe yok daha çok hastanelerde devlet dairelerinde raydan çıkıyorum

sabah hastanede kavga çıkardım gene arabayı özürlü yerine çekme dediler bende 2 büklüm çıktım kartımı bırakıyorum dedim.

bana dediler ruhsatta özürlü yazacak dediler bende dedim para verin araba alalım çok affet ikerim böyle kanunu dedim sonra alo 155 i aradım dedim bu araba burdan çekilrise veya ileride ceza geirse sizide kaydediyorum gazetelik oluruz.. polismemuru bana dedi kalsın abi bişe olmaz.

ordan amiri vs geldi bağırmayın elemanıma diyor. işiniz görün arabayı parka çekin ee parkta sanki yer bulacağımda o kadın orada bekleyecek 15 dk de parka zor giderim . yer bulamam kesin ordan çıkacağım mahalle arasına gideceğim oldukça uzak bir yer bulacağım. yakın yerler hep kapılmış olacak.. dönüşüte 30 dk yürüyeceğim.. arkadaşım bana masal anlatmayın bu iş mahkemelik olsa insan hakları mahkemesine gider ben zarzor işimi görüyorun bana devleet yük olmuyorsun diyecekelri yerde araba sahibi oldiyor devlet. başlarım böyle kanuna beni kanunla bağlamayın. insan hakları mehkemesine gitse devlet ceza yer bu yüzden.

sonrada alo 184 ü aradım bastım kayarı sözde dönecekler... (genelede aynı gün dönerlerde.) baştan şerhi kodum benle marko paşa gibi konuşmasınlar kim dönüş yapacaksa dedim. belki o yüzden dönmediler bu adam gene kayarı basacak diye.

hastane hasta haklarına gittim. orda 3 bayan var üçüde başüörtülü içeide hasta vardı yanındada iki refakatçsi şikayet yazdıryorlardı. dedim bir hastanın başında iki kişi ha. bende bunu belirticem sırma gelince dedim.

sıram gelince girdim içeri hemn durumu anladılar dedim %65 raporla devlet beni emekli etmiş güvenlik bana hava atıyor arabanı al götür buradan parka diyor. dedim kimseyi küçümseme gibi bir derdim yokta cumhurbaşkanımız bile güvenlik olayının lavedilmesinde bahsediyor bana poli böyle davranamıyor be
kadın hemen bana ne dese iyi cumhurbaşkanı konuşuyor önce o genelgeyi değiştirsin. hani diyor ağkepeliler millete üstten baktıkta 7 haziranda ders aldık. bende konuşunkonuşun ses alıyorum dedim yasak dedi orası ben ilgilendirir dedim.. kadın burda yerimiz yok dedi.

ama bir tarfatdanda işlem yapıyor ismimi felan alıyor.

neyse dedim ben birşey yazmayacakmıyım yazabilirsiniz ama başhekimliğe vereceksiniz dedi.... ok dedim kalem kağıt aldım ben burdan boş gitmem dedim...dışarı çıktım başka bir şikayetçi gelince.

kadında peşimden çıktı dedim başhekimlik makamınamı başlık atacağım. evet dedi dedim çok güzel davranıyorsunuz süper örneksiniz... dedikleriniz bana güzel  battı ama bende bu ses kayıtlarını yayınlıycam. kadın beyefendi haklısınız ama elimizkolumuz bağlı dedi. ya dedim az evvel 184 ü aradım.. kadın bana aa orayı aradıysanız dilekçeye gerek yok yzacağınzı dilekçe baş hekimlikten ban gelecek bende oraya iletecektim zaten. size onalr dönünce siz o genelgeyi iptal etmelerini söyleyin dedi..

bakın nekadar sakinim işte güvenlikte konuşmasını bilmiyor sizle bir yere gelsekte onla gelemedik dedim verdim eline kağıdı kalemi çıktım. paralecimidir nedir yahu bu hatun dedim..

ya mecburen kardeşimle geliyorum zaten boş özürlüyeri olmasa birimiz arabayı götüreceğiz. yoksa kendi başına tekerlekli sandalye bul kimlik bırak ordan gel onkolojiden dosya al ehliyetide oraya bırak ordan gel pet ct onalr fotokopi çekilecekleri ayırp san versinler oradan git fotokopiye.be Smile zihniyeti sonra hastanın randevu saatide geçsin. düzelmişmiş hastaneler.

bugün özellikle hır çıkardım baın geçen haftada kendi hasatneme gittim orda arkadaşın arabsını bekliyorum isparkın öne doğru yürüdüm parkçı dedi abi arabamı teslim alıcaksınız. çektirmiyorsunuzki teslim alim dedim. abi özürlü kartın varsa girebilrsin dedi. dedim kardeş 2 sen önce değiştirdiniz bunu.. abi insan olan idare eder ben seni görsem neden idare etmiyim dedi..

şimdi bu sağlık bakanlığına ben sms iznimi verdimki bana sms atar ibb atardı mail gönderirdi haşladım onlar durdu
şuan
Klima Forumu
http://i.hizliresim.com/yLnEXn.png

çıkan kanunları ilk önce onlar çiğnesin ben koyunluğa razı olayım. @mbirol gibi ruh hastalarıda hastaneye az gidin desin hökümat yalaksı.. sorada bunlar gibi sülüklük edip forumu ziyaretçi trafiğine kapatsın. içine edereim bu yolla  gelecek menfaatin hayrın ben.. Ban
şimdi ben sinrilimiyim Allah için söyle.

#10
(25/12/2015, 00:18)WhiteNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25/12/2015, 00:09)***** Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sinirlimiyim yani F23

Yorum yok abi belli olmuyor senin sağın solun. Tongaya düşmiyim gece vakti.  M08

yok ya harbiden sinirli değilim neden tonga olsun. sadece köpürmedinmi işini yaptıramıyorsun Ban

Klima Forumu

http://i.hizliresim.com/L1obo0.png

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: