• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Bütçe 1300 lira 2. El ne alabilirim
#1
5x3,5 metre yükseklikte 2 metre yarı bodrum şeklinde bir yerim var burada muhabbet kuşu üreticem yeni başladım inşallah yer yer nemin ℅75 lere çıkması hem yaz hem kışında kullanma şansım olmasından klima almak istiyorum bütçem montaj dahil 1300 lira kaç btu ve hangi markalara yönelmeliyim değerli tavsiyelerinizi bekliyorum.

#2
Kapasite olarak 12 lik makine çok rahat yeterli. Ama şu var klima üfleme yaparak ısıtma soğutma yapan bir sistem. Kuşlar için sürekli hava sürkilasyonu çok sağlıklı bir şey değil bildiğim kadarı ile.
 Birde ikinci elde öneri istemişsiniz. Öneride önce çevrenizde ne bulduğunuz marka var ona bakmak lazım.   İkinci el klima da tavsiyem çok güvendiğiniz tanıdık biri değilse çalıştığını görmediğiniz klimayı almayın.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#3
arkadaş ısıtma soğutmadan ziyade içerideki nemi almayı düşünüyor sanırım.

#4
Yağlı petek alsam kışı atlatır yazın sıcağını ve nemi atlatamayız o yüzden klima yaz kış işimi görebilir klimanın üfleme ucunu direk kuşların olduğu bölgeye değil de tavana yukarı yada tam kuşların olduğu bölümün aksi yönüne çevirip direk havanın onlara temasını engelleyebilirim diye düşünüyorum bir tanıkta demirdöküm pasifik ve vestel bioplus varmış görmedim daha cihazları kentsel dönüşümden sökülmüş cihazlar hangi markayı istersen farketmez montaj dahil 1000 lira fiyat verdi iş görür cihazlarmı bunlar istiyorumki birkaç yıl sonra bile bu klimayı söküp evime taktırıp kullanabilirim birde şu klima var yorumlarınız nedir
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-e...1720/detay

#5
(10/09/2018, 14:26)huseyinnn Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Yağlı petek alsam kışı atlatır yazın sıcağını ve nemi atlatamayız o yüzden klima yaz kış işimi görebilir klimanın üfleme ucunu direk kuşların olduğu bölgeye değil de tavana yukarı yada tam kuşların olduğu bölümün aksi yönüne çevirip direk havanın onlara temasını engelleyebilirim diye düşünüyorum bir tanıkta demirdöküm pasifik ve vestel bioplus varmış görmedim daha cihazları kentsel dönüşümden sökülmüş cihazlar hangi markayı istersen farketmez montaj dahil 1000 lira fiyat verdi iş görür cihazlarmı bunlar istiyorumki birkaç yıl sonra bile bu klimayı söküp evime taktırıp kullanabilirim birde şu klima var yorumlarınız nedir
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-e...1720/detay

Demirdöküm ve Vestel den uzak durun bence . Diamond Electric bu seri Midea üretimi .Diğer iki makineden çok çok iyidir.

Kuşlar için klima sağlıklı değil. Soğuk havayı yukarıdan bile verseniz ,soğuk aşağıya doğru çöker.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: