• Toplam: 5 Oy - Ortalama: 3.2
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Klima sogutmuyor
(13/03/2016, 20:46)Katmer55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Motor bu
Motora ne oldu.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Motor bu

Ekran Görüntüleri

Ses yapıyor rulmanları degistirdim yine düzelmedi sanki rotor sargıya sarfiyatını.

(14/03/2016, 08:23)Katmer55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ses yapıyor rulmanları degistirdim yine düzelmedi  sanki rotor sargıya sarfiyatını.

Kim taktı söktü rulmanları.. Birde iki rulmanı birden değiştirdin mi. Rulmada Marka olarak SKF veya FAG kullan gerisi hikaye. Piyasa malı 2 lira SKF FAG 8-10 TL. Bu motoru 50-100 TL ye bulamazsın . Çıkma da belki olur. Birde şu fotoğrafı daha net çek ,yazılar okunmuyor. Uzaktan çek biraz daha net olur .Sonra fotoğrafı kırpar koyarsın foruma. İstersen bana mail at.

Silikben ile evap temizlenirmi

(15/03/2016, 22:28)Katmer55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Silikben ile evap temizlenirmi

Neyi temizliyorsun sildikten ile

Evaparatoru temizlenirmi cilik benle

Yada en iyi neyle temizlenir finlerin arası üsten su doktunmu fanın üstüne hiç geçmiyor.akıp gidiyor bu durum normal mi yoksa finler tikalimi?

(16/03/2016, 10:11)Katmer55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yada en iyi neyle temizlenir finlerin arası üsten su doktunmu  fanın üstüne hiç geçmiyor.akıp gidiyor bu durum normal mi yoksa finler tikalimi?
Fanın üstüne akmaz su zaten, drenaj tavasına sürülüyor. Çok asitli olamayan mutfakta kullanılan yağ çözücülü spery Kullanabilirsiniz.  Cif mutfak güzel. Ama arkasından bol su ile durulayın mutlaka.

Eyvallah çok teşekkürler

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: