• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Vestel SST 50 F1 HATA KODU
Vestel sst 50 model salon tipi klima açılışta f1 hata kodu veriyor. Fazları değiştim düzelmedi. Başka bir yöntemi var mıdır? Bu kodu neden verir?

(23/08/2021, 15:34)hayki57 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Vestel sst 50 model salon tipi klima açılışta f1 hata kodu veriyor. Fazları değiştim düzelmedi. Başka bir yöntemi var mıdır? Bu kodu neden verir?

Vestel salon tipinde F1 faz karası olarak geçiyor. Faz yönü değişimi denendi ise, ve sorun devam ediyorsa, o zaman kart sorunlu olabillr. 
 Bazen de farklı arıza, yanlış kod veriyor. Alça yüksek basınç switch varsa kısa devre yapıp deneyin. Birde kompresör çıkışta taç direnç gibi yüksek ısı switch var, onda da olabillr. Buradan sonrası deneme yanılma olur. Hepsini denediniz olmadı. Kartta sıkkntı var demektir.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

(23/08/2021, 15:34)hayki57 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Vestel sst 50 model salon tipi klima açılışta f1 hata kodu veriyor. Fazları değiştim düzelmedi. Başka bir yöntemi var mıdır? Bu kodu neden verir?

Sadece faz arızası değil f1 basınca da bakmak lazım

Dün uzyn uğraşlar sonunda arızayı tespit ettim. Dış ünite elektronik kartında lehim çatlağı tespit ettim. Onardım. Yardımlarınız için herkese teşekkür ederim.

(24/08/2021, 12:18)hayki57 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dün uzyn uğraşlar sonunda arızayı tespit ettim. Dış ünite elektronik kartında lehim çatlağı tespit ettim. Onardım. Yardımlarınız için herkese teşekkür ederim.

Okeyto M26

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: