• Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Kozlusan KYK Serisi Tam Otomatik Katı Yakıt Kazanı
Alıntı:mbirol

güzel. fiyatı hiç önemli değil. işini düzgün görsün yeter.sonuçta bu tür sistemler ömürde bir yapılıyor.kalite önemli. aklıma şöyle birşey geldi siz ne dersiniz bilmiyorum. pompanın elektiriğini ayırıp onu ups tarzı bir güç kaynağına bağlayabilirmiyiz? bağlayabilirsek nasıl bir ürün almak lazım gelir? 25.000 lik bir ürünün ev için yeterli olacağını söylediler.

(07/03/2015, 01:02)parmen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Alıntı:mbirol

güzel. fiyatı hiç önemli değil. işini düzgün  görsün yeter.sonuçta bu tür sistemler ömürde bir yapılıyor.kalite önemli. aklıma şöyle birşey geldi siz ne dersiniz bilmiyorum. pompanın elektiriğini ayırıp onu ups tarzı bir güç kaynağına bağlayabilirmiyiz? bağlayabilirsek nasıl bir ürün almak lazım gelir? 25.000 lik bir ürünün ev için yeterli olacağını söylediler.

Siz kazanı aldınız mı.. Nerede ikamet ediyorsunuz. KYK serisi 30 ve 40 lık var. 100 -200 m2 arası kyk 30 çok rahat iş yapar.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

(07/03/2015, 01:31)mbirol Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07/03/2015, 01:02)parmen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: güzel. fiyatı hiç önemli değil. işini düzgün  görsün yeter.sonuçta bu tür sistemler ömürde bir yapılıyor.kalite önemli. aklıma şöyle birşey geldi siz ne dersiniz bilmiyorum. pompanın elektiriğini ayırıp onu ups tarzı bir güç kaynağına bağlayabilirmiyiz? bağlayabilirsek nasıl bir ürün almak lazım gelir? 25.000 lik bir ürünün ev için yeterli olacağını söylediler.

Siz kazanı aldınız mı.. Nerede ikamet ediyorsunuz. KYK serisi 30 ve 40 lık var.  100 -200 m2 arası kyk 30 çok rahat iş yapar.

hayır almadım. balıkesir ilçesi için alınacak.   internetten araştırıyorum kullanıcılara soruyorum sonra da esnafa soruyorum onlarda bildiği kadar yardım ediyor. ilk olarak dükkana girdim.katkaloriferi yaptıracağım ev 90metrekare müstakil çatılı dedim.25.000 lik bir şey yeter o eve dediler. iki marka vardı biri kozlusan biri ünmak. diğeri oldukça ilkel bir şeydi.almayı düşünmem açıkçası. neyse sonra kullanıcılara sormaya başladım onlarda elektirik kesintisinde sorun oluyor diye anlattılar. şimdi benim için en önemli şey bu .bu  sorunu nasıl aşabiliriz? pompanın elektiriğini ayırıp onu ups tarzı bir güç kaynağına bağlayabilirmiyiz? bağlayabilirsek nasıl bir ürün almak lazım ?

(08/03/2015, 15:30)parmen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07/03/2015, 01:31)mbirol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siz kazanı aldınız mı.. Nerede ikamet ediyorsunuz. KYK serisi 30 ve 40 lık var.  100 -200 m2 arası kyk 30 çok rahat iş yapar.

hayır almadım. balıkesir ilçesi için alınacak.   internetten araştırıyorum kullanıcılara soruyorum sonra da  esnafa soruyorum onlarda bildiği kadar yardım ediyor. ilk olarak dükkana girdim.katkaloriferi yaptıracağım ev 90metrekare müstakil çatılı dedim.25.000 lik bir şey yeter o eve dediler. iki marka vardı biri kozlusan biri ünmak. diğeri oldukça ilkel bir şeydi.almayı düşünmem açıkçası. neyse sonra kullanıcılara sormaya başladım onlarda elektirik kesintisinde sorun oluyor diye anlattılar. şimdi benim için en önemli şey bu .bu  sorunu nasıl aşabiliriz? pompanın elektiriğini ayırıp onu ups tarzı bir güç kaynağına bağlayabilirmiyiz? bağlayabilirsek nasıl bir ürün almak lazım ?

Arkadaşım öncelikle ekonomik olarak durumunuz müsaitse KYK 30 alın.Size 20 lik kazanda yeter Kozlusan olursa ama KYK da min. kapasite 30. Elektrik kesilmesi olayına çok takılmayın tam otomatik kazanlarda .60-65 derece bile kullansanız elektrik kesilince su içerisindeki kömürün fan çalışmazken yanması ile (ki yanmaz bile) 100 dereceyi bulması çok zor. Ama isterseniz yinede ups bağlanabilir.Kombiler için tam sinus dalga ups ler var.

İsterseniz biz size kazan teminin de yardımcı oluruz. Balıkesir biraz uzak ama ,radyatör vs . hazırsa kazan montaj devreye almasını da yaparız. 1 günlük iş. Kozlusan zaten kendi servis hizmeti var sıkıntılı durumda .Biz organize ederiz..

Güzel kazanla ,güzel baca işlenince çok güzel oluyor.

Kozlusan KYK 30 - Tubest çift cidarlı krom baca sistemi

Katı yakıtla çalışan kazanlara kabuk tedariği sağlıyoruz.
Kayısı Çekirdeği Kabuğu, Fındık Kabuğu, Fıstık Kabuğu,Ceviz Kabuğu,Şeftali Çekirdeği Kabuğu,Badem Kabuğu,Fındık Kömürü çeşitlerimiz mevcuttur.Kabuk yakarak %50 ye varan oranlarda tasarruf yaparsınız.Detaylı bilgi için bize mesaj atabilir yada imzamızdaki telefon numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.İyi forumlar

(27/07/2015, 02:59)yelitarim Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Katı yakıtla çalışan kazanlara kabuk tedariği sağlıyoruz.
Kayısı Çekirdeği Kabuğu, Fındık Kabuğu, Fıstık Kabuğu,Ceviz Kabuğu,Şeftali Çekirdeği Kabuğu,Badem Kabuğu,Fındık Kömürü çeşitlerimiz mevcuttur.Kabuk yakarak %50 ye varan oranlarda tasarruf yaparsınız.Detaylı bilgi için bize mesaj atabilir yada imzamızdaki telefon numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.İyi forumlar

Katı yakıtlılar konusu altında alternatif yakıtlar olarak bir konu açıp,mevcut ürünler hakknda bilgi ve ortalama güncel fiyatları konuda işlerseniz herkes için bir bilgi kaynağınolacaktır.

Sayın mbirol,

Durumumu biliyosunuz, Avşa Adası' na pelet sevkiyatı sanırım biraz sıkıntılı olacak o yüzden şu an alternatif olarak ya otomatik ateşlemeli kozlusan kat kalıoriferi yada kaloriferli soba düşünmekteyim. Şimdi;
1-KYK serisi en az 30000 kalori bu 90 m2 dubleks için çok mu gelir?
2-Yakıt tüketimleri nedir ortalama?
3-KOZ serisi 20000 kalori tavsiye edermisiniz?
4-Bu sistemler çatı katında teras kapatılmak suretiyle uygun bir yere konulabilir mi?
5-Diyelim ki koyduk baca sistemi sonradan ayarlanabilir mi?
6-Kalorifer sobası kullanan arkadaşların genel sorunu önden yükleme yaparken çok fazla duman çıkarması kozlusan da bu sorun varmı?
7-Siz hangisini tavsiye edersiniz?

(14/12/2015, 00:17)muratekdi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sayın mbirol,

Durumumu biliyosunuz, Avşa Adası' na pelet sevkiyatı sanırım biraz sıkıntılı olacak o yüzden şu an alternatif olarak ya otomatik ateşlemeli kozlusan kat kalıoriferi yada kaloriferli soba düşünmekteyim. Şimdi;
1-KYK serisi en az 30000 kalori bu 90 m2 dubleks için çok mu gelir?
2-Yakıt tüketimleri nedir ortalama?
3-KOZ serisi 20000 kalori tavsiye edermisiniz?
4-Bu sistemler çatı katında teras kapatılmak suretiyle uygun bir yere konulabilir mi?
5-Diyelim ki koyduk baca sistemi sonradan ayarlanabilir mi?
6-Kalorifer sobası kullanan arkadaşların genel sorunu önden yükleme yaparken çok fazla duman çıkarması kozlusan da bu sorun varmı?
7-Siz hangisini tavsiye edersiniz?

Kyk serisi TR de bir ilk ve tek herşey otomatik bir kazan. Ama min kapasite 30 kw. 90 m2 ye çok fazla tabiki de.. 250 - 300 m2 kadar yolu bu kazanın. Ama ayarları ile oynayarak kapasite düşürülebilir. 

Koz 20 de çok rahat yeter ama harbileme hiç hoş bir iş değil. Eziyet oluyor bir süre sonra. 

Kaloriferli soba konusuna (manuel)  yakması, külü, kömürü vs zaten zor sanat.. Hadi diyelim katlandınız, evde her an için bir bomba var bence.. Ne kadar açık imbisat ta olsa çok riskli. Güç kaynaksız kesinlikle kullanılmaz. Benim tavsiyem bu tarz sobada en güzel yakıt zeytin veya meşe odunu yakmak. 

KYK 45 ile dertsiz,  eziyetsiz bir kömürlü kalorifer ile bu kış 3 ev daha sıcacık olacak. Müşterimize hayırlı olsun. 

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: