• Toplam: 11 Oy - Ortalama: 3.45
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Sigma klima kullanicilari
(20/05/2017, 01:04)doğa27 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20/05/2017, 00:40)c.unal.4184 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En sonunda sigma 12 exclusive klima mızı taktirdik hayurlisiyla

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de sigma plus 18'lik taktırdım.Rica etsem,soğutma performansını yazar mısınız?Hem bana hem de bu klimayı almayı düşünen arkadaşlara fikir edinmede yardım etmiş olursunuz.İyi soğutabiliyor mu?
Sizden de 1-2 fotoğraf alsak, sayfayı inceleyen arkadaşlara örnek olurdu aslında.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

(20/05/2017, 01:04)doğa27 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20/05/2017, 00:40)c.unal.4184 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En sonunda sigma 12 exclusive klima mızı taktirdik hayurlisiyla

Ben de sigma plus 18'lik taktırdım.Rica etsem,soğutma performansını yazar mısınız?Hem bana hem de bu klimayı almayı düşünen arkadaşlara fikir edinmede yardım etmiş olursunuz.İyi soğutabiliyor mu?
Sigma 12 exclusive ilk kullanım 20 metrekare oda için soğutma ve ısıtma performansı gayet başarılı ben klimayı ısınma amaçlı aldım dış ünite çok sessiz iç ünite çok çok daha sessiz görsellik gayet başarılı ince ve zarif bir cihaz. Dış ünite fotolarını yarın paylasirimKlima Forumu

Klima Forumu

Klima Forumu

Klima Forumu

c.ünal arkadaşım teşekkür ederim paylaştığın için.Ben de fotoları çektim.Havalar biraz ısınınca çalıştırıp,soğutma performansını yazacağım burdan.

(20/05/2017, 01:21)mbirol Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20/05/2017, 01:04)doğa27 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben de sigma plus 18'lik taktırdım.Rica etsem,soğutma performansını yazar mısınız?Hem bana hem de bu klimayı almayı düşünen arkadaşlara fikir edinmede yardım etmiş olursunuz.İyi soğutabiliyor mu?
Sizden de 1-2 fotoğraf alsak, sayfayı inceleyen arkadaşlara örnek olurdu aslında.

Merhabalar,

Ne kadara aldığınızı paylaşabilirmisiniz ve hangi bayiden olduğunu?

(20/05/2017, 15:41)doğa27 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: c.ünal arkadaşım teşekkür ederim paylaştığın için.Ben de fotoları çektim.Havalar biraz ısınınca çalıştırıp,soğutma performansını yazacağım burdan.

Bizde görseydik fotoğrafları iyi olurdu.  Smile M26

(20/05/2017, 21:07)hyena1954 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20/05/2017, 01:21)mbirol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sizden de 1-2 fotoğraf alsak, sayfayı inceleyen arkadaşlara örnek olurdu aslında.

Merhabalar,

Ne kadara aldığınızı paylaşabilirmisiniz ve hangi bayiden olduğunu?
Ben çok iyi fiyata aldım.İzmir Buca'da 3130 liraya.Mbirol hocam fotoları ve soğutma performansını buradan paylaşacağım zaten.Herkese açık olacak.

mbirol seni banlamışlar donanım haberden en son kurtulmuşlar burda yolunu gene bulmuşun .. 
hatta sigma plus hakkında ilk defa düzgün yorum yapmısın yani tebrik ederim doğru bilgi vermişin .

(07/03/2018, 17:01)detayyusuf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: mbirol seni banlamışlar donanım haberden en son kurtulmuşlar burda yolunu gene bulmuşun .. 
hatta sigma plus hakkında ilk defa düzgün yorum yapmısın yani tebrik ederim doğru bilgi vermişin .

Hoş geldiniz de ,uslup pek  hoş olmamış. Askerliği beraber mi yaptık. Banlamışlar ,kurtulmuşlar ,yolunu gene bulmuşsun  vs ..

Mbirol hocam mutfak icin 32metrekare bir duvari komple cam ne tavsiye edersiniz butce max 3500tl sigma plus en ucuz nerede var bilmiyorum bulamadim.ayrica diyarbakirda ikamet ediyorum simdiden onerileriniz icin tesekkurler

mbirol hocam 32metrekare mutfak icin ne alalim butce 3500  donanimhaberden beri sizi takip etmekteyim.diyarbakir

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: