• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Panasonic
#1
1918 yılında kurulduğumuz ilk günden beri müşterilerimizin yaşamını daha iyiye ve güzele götürmeye çalışıyor, faaliyetlerimizin merkezine “insanlar”ı alıyor, dolayısıyla “insanlar”ın yaşamlarına odaklanıyoruz. Yenilikçi elektronik teknolojimiz sayesinde sürekli daha ileri giderek tüketici elektronik ürünlerinden endüstriyel cihazlara çok geniş bir yelpazede ürünler, sistemler, hizmetler geliştiriyor ve sunuyoruz. Evler, toplumlar, işletmeler, yolculuklar ve otomobiller gibi pek çok alanda daha güzel bir yaşam için yeni değerler sunmak adına gösterdiğimiz titiz çabayı sürdürecek ve “Daha Güzel bir Yaşam, Daha Güzel bir Dünya” hedefimizi tek tek her müşterimiz için gerçekleştireceğiz. 

Yedi İlkeTopluma Katkı
Sanayiciler olarak, içinde faaliyet gösterdiğimiz toplumlara karşı sorumluluklarımızı her zaman sadık bir şekilde yerine getirerek Temel Yönetim Hedefi ’ne uygun olarak davranacağız.

Adalet ve Dürüstlük
Tüm iş etkinliklerimizde ve kişisel davranışlarımızda adil ve dürüst bir şekilde hareket edeceğiz. Ne kadar yetenekli ve bilgili olursak olalım, kişisel dürüstlük olmazsa ne başkalarının saygısını kazanabiliriz ne de kendimize olan saygımızı artırabiliriz.

İşbirliği ve Takım Ruhu
Ortak hedeflerimizi gerçekleştirmek için yeteneklerimizi birleştireceğiz. Bireyler olarak ne kadar yetenekli olursak olalım işbirliği ve takım ruhu olmadan sadece ismen bir şirket oluruz.

Gelişim için Yorulmak Bilmeden Çaba Göstermek
İş faaliyetlerimiz sayesinde, topluma katkı sağlamak amacıyla yeteneklerimizi iyileştirmek için sürekli çaba harcayacağız. Ancak bu tükenmez çaba sayesinde Temel Yönetim Hedefimiz’i yakalayabilir ve sürekli barış ve refahın gerçekleşmesine yardımcı olabiliriz.

Nezaket ve Alçakgönüllülük
Sağlıklı sosyal ilişkileri güçlendirmek ve toplumlarımızda yaşam kalitesini artırmak için her zaman saygılı ve mütevazı olacağız, başkalarının hak ve ihtiyaçlarına saygı göstereceğiz.

Uyum ve Esneklik
Çalışmalarımızda ilerleme ve başarı sağlamak için doğa ile sürekli uyum içerisinde hareket ederek, düşünce ve davranışlarımızı çevremizde sürekli değişen koşullara göre uyarlayacağız.

Minnettarlık
Sağladığımız tüm menfaatler karşısında minnet duygusu ile hareket edeceğiz ve karşılaştığımız engelleri aşmamızı mümkün kılan bu tavrın sonsuz bir neşe kaynağı olduğundan emin olacağız

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: