Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Midea
#1
1968 yılında kurulduğu günden bugüne, Midea, ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme cihazları, aydınlatma, endüstriyel parçalar, lojistik ve emlak alanlarında faaliyet gösteren büyük bir kuruluş haline gelmiştir. 40 yıldır süregelen devamlı büyümeyle, toplam küresel satış gelirleri 2010 yılında 17.3 milyar Dolara ulaşırken, denizaşırı satış gelirleri 5.08 milyar Dolar olmuştur. Ayrıca, Midea “Dünyanın en değerli ilk 500 markası” ödülünü kazanan ilk Çinli beyaz eşya ve küçük  ev aletleri kuruluşudur (Brand Finance). 

Midea aynı zamanda, sorumlu bir kurumsal vatandaştır. Dünya çapında müşterilerine makul mallar sunmanın yanı sıra, Midea Çin’de ve  tüm dünyada 180.000’den fazla istihdam yaratmıştır.

Midea ,Aynı zamanda  hem çevre korumayla ilgilenmiş hem de  toplum refahına katkıda bulunmuştur. 
Midea, piyasa taleplerine hızlı cevaplar vererek, maliyet etkin operasyonlarla ve müşteri memnuniyetiyle değer yaratmaya inanır. Gelecekte, Midea dünyada önde gelen ev aletleri tedarikçilerinden biri olmayı hedeflemiştir ve sürekli olarak mükemmelliğe ulaşmaya çalışarak müşterileri için dünya çapında yüksek kaliteli ürünler ve hizmet sunar.


Kuruluş prensibi: İnsanlık için daha iyi bir yaşam yaratmak
Midea, müşterilerine en iyi maliyet performansı olan ev aletleri sunmaya çalışır. İnsan kaynaklı ürünlerimizle ve içten hizmetlerimizle, içerisinde yüksek kaliteli bir çevreyi ve kalite deneyimini barındıran daha iyi bir yaşam yaratmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. 


Kuruluş vizyonu: Dünyanın en mükemmel ev aletleri üreticisi olmak 
“Dünyanın en mükemmel beyaz eşya ve  küçükev aletleri üreticisi olma” vizyonu, yöntemimizin ve sistemimizin farklı olduğu anlamına geliyor. Müşterilerimizi memnun edecek ve onlara yaşamdan daha fazla keyif almalarını sağlayacak ürünler oluşturmak için durmadan  çalışıyoruz.


Markanın çekirdek değeri: 
Midea’nın uzun yıllardır geniş kapsamlı ve uygulanabilir gözlemlerle müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamasını sağlayan ve gittikçe artan bir müşteri ağı vardır. Yenilikçi gücümüz ve esnek üretim becerimizle , müşterilerimize en fazla mutlu olacakları şekilde ürün ve hizmet sağlayabiliyor ve böylece onlara daha rahat, kolay ve daha iyi bir yaşam sunabiliyoruz.
Ara
Cevapla
 Midea konusu
Midea Konusunun Etiketleri Etiketler Midea klima, Midea fiyatı, Midea al, Midea tavsiyesi, Midea arızası, Midea nasıl çözülür, Midea 2015, Midea kalitelimi , Midea nedir, Midea izle, Midea , Midea resimli anlatım, Midea ne işe yarar, Midea sistemleri , Midea problemi, Midea ne demek, Midea nerden alınır, Midea videosu, Midea paylaşımları, Midea en iyi fiyat, Midea en ucuz, Midea hakkında, Midea nedir, Midea bul, Midea konusu
Midea Konusunun Linki Direk Link
Midea Konusunun HTML Kodu HTML Link
Midea Konusu BBCode Linki BBCode Link
Midea Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"