• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Klima almasak daha az mı sıkıntı çekeriz?
#1
Shocked 
Arkadaşlar, internette klima araştırması yapmak gibi bir düşünceyle bir süredir günde yaklaşık 3 saattir bilgisayar başındayım ama cidden kafayı yiyecem, şu ana kadar internette sadece yazılanları okuyup bilgi edinmeye çalıştım ama kafam hiç birşey bilmiyorken daha iyiydi sanki, hiçkimsenin dediği bir diğerini tutmuyor, birbirine taban tavana zıt şeyler söyleniyor aynı marka veya modeller için, ve sanki bazı sitelerde yorum ve yazı yazanlar tecrübe sahibi tüketiciler değil de klima işi yapan ve menfaat edinme niyetiyle yazıyorlar hissi uyandı bende. Yani neredeyse artık bırakayım klimasız yaşayayım daha az sıkıntı çekerim moduna geldim bu karmaşayı ve belirsizliği görünce...
Şimdi Allah rızası için birisi bana gerçekten işe dokunur bir bilgi ile yardımcı olsun;
Antalya'nın Alanya ilçesinde dubleks ev, alt kat salon 40-45m2 ve üst katta küçük bir oda için multi split inverter ve iyonizer özellikli A++ klima almak istiyorum, üst kat 9000BTU yeter onda sıkıntı yok, alt kat için ise 24000BTU ya yakınsayan bir klima alıcam.
 Ev kuzeydoğu bakılı, yalıtım var, cam duvar oranı yarı yarıya sayılır.
Şimdi ben Fiyat/Fayda göz önünde bulundurarak çok ucuza kaçmadan ve kalitesizliğe düşmeden hangi marka hangi model bir klima alayım?
Cevap veren herkese teşekkürler.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: