Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Kurallarımız
#1
Forum Kurallarımız

1- Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez. 
2- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma gönderilemez. 
3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.) 
4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır. 
5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır. 
6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır. 
7- Forumda, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır! 
8- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır. 
9- Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici image'ler dışında image kullanılamaz. 
10- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir. 
11- Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir. 
12- Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır. 
13- Veritabanı arızalarına yol açtığı için kesinlikle, hiçbir şartta üyelikler silinmemektedir. Fakat isteyen üyeliğini banlatıp, erişime kapatabilir. 
14- Her türlü telif hakkı içeren paylaşım yasaktır. Crack, warez, mp3 vs... 
15- Multi üyelik kullanmak ban sebebidir böyle bir durum tespitinde bütün hesaplar süresiz olarak banlanır.
16- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmis sayılır.
Ara
#2
forumumuzda var olan konuların aynılarının yada benzerlerinin açılmaması gerekmektedir.

azami ölçüde dikkat edelim sevgili forumdaşlar. bu durum konuların karışmaması daha net bir okuma, aranılan sonuçların daha kolay bulunması için önem arzetmektedir.

aynı zamanda birçok forumda bu durum kural olarak geçerlidir. benzer veya aynı isimli konular tarafımızca haber vermeksizin taşınabilir veya başlık değiştirilebilir. anlayışınız için teşekkür eder iyi forumlar dileriz.

http://i.imgur.com/ZwkO51m.jpg
Ara
 Forum Kurallarımız konusu
Forum Kurallarımız Konusunun Etiketleri Etiketler Forum Kurallarımız klima, Forum Kurallarımız fiyatı, Forum Kurallarımız al, Forum Kurallarımız tavsiyesi, Forum Kurallarımız arızası, Forum Kurallarımız nasıl çözülür, Forum Kurallarımız 2015, Forum Kurallarımız kalitelimi , Forum Kurallarımız nedir, Forum Kurallarımız izle, Forum Kurallarımız , Forum Kurallarımız resimli anlatım, Forum Kurallarımız ne işe yarar, Forum Kurallarımız sistemleri , Forum Kurallarımız problemi, Forum Kurallarımız ne demek, Forum Kurallarımız nerden alınır, Forum Kurallarımız videosu, Forum Kurallarımız paylaşımları, Forum Kurallarımız en iyi fiyat, Forum Kurallarımız en ucuz, Forum Kurallarımız hakkında, Forum Kurallarımız nedir, Forum Kurallarımız bul, Forum Kurallarımız konusu
Forum Kurallarımız Konusunun Linki Direk Link
Forum Kurallarımız Konusunun HTML Kodu HTML Link
Forum Kurallarımız Konusu BBCode Linki BBCode Link
Forum Kurallarımız Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"