Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daikin
#1
1950 Lİ YILLARDAN BERİ DAIKIN; DÜNYA?NIN ISITMA, SOĞUTMA VE HAVALANDIRMA PAZARLARINDA HER ZAMAN ÖNEMLİ BİR OYUNCU OLMUŞTUR.
Önceliği daima çevre, kalite ve inovasyona veren Daikinin; Japonyada bulunan merkezinde önemli üretim tesisleri ve yüksek teknolojili Ar-Ge merkezleri vardır.
Daikin tarihinde birçok icat ve teknolojik yeniliğe imza atmıştır. 1950li yıllarda dünyanın ilk paket tipi klima ve ısı pompası, 1960larda ilk multi split klima sistemi, 1982de VRV klima sistemi gibi birçok yeniliğin öncüsü olmuştur.
DAIKIN ÖNCÜLÜK EDER
Daikin Industries Ltd. ürünleriyle Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrikanın başlıca talep ve gereksinimlerini karşılamak için 1973 yılında, Belçika Ostendde Daikin Europe N.V.yi kurdu.

2006?da McQuay, J&E Hall ve AAF gibi isimleri bünyesinde barındıran Asyalı HVAC devi OYL Industries Bhd.yi satın alarak Daikin; merkezi sistemler, soğutma gibi alanlarda ürün gamını geliştirmiş, Japonya ve Avrupadaki konumunu daha da güçlendirmiş, Kuzey Amerika ve Asya pazarlarında önemli bir yere sahip olmuştur. 2011de Türkiyenin iklimlendirme sektörünün büyüyen isimlerinden Airfeli satın alarak Afrika, Orta Doğu ve Asya pazarları için önemli bir üs elde etmiştir.Daikin; enerji tasarrufuna, çevre bilinci ve güvenliğine bağlılık konusunda kendi alanında küresel bir liderdir. Bu alandaki uluslararası ve ulusal yönetmeliklere uymakta, hatta daha erken davranmaktadır.


1998'te Daikin Europe, Avrupa'nın ISO 14001 sertifikasi olan ilk iklimlendirme üreticisi olmuştur ve bütün yan şirketlerinden de tüm iş süreçlerinde ISO 14001 gerekliliklerini karşılamasını beklemektedir. Bunun da ötesinde 2002'de Daikin Europe, AB'nin "Tehlikeli maddelere kısıtlama" ve "Çöp, Elektronik ve Elektrik eşyalar" ile ilgili yönetmeliklerine kendi önceden hazırlığı yapılan yanıtını formüle etti. (RoHS) ve (WEEE) direktifleri.
Ara
Cevapla
 Daikin konusu
Daikin Konusunun Etiketleri Etiketler Daikin klima, Daikin fiyatı, Daikin al, Daikin tavsiyesi, Daikin arızası, Daikin nasıl çözülür, Daikin 2015, Daikin kalitelimi , Daikin nedir, Daikin izle, Daikin , Daikin resimli anlatım, Daikin ne işe yarar, Daikin sistemleri , Daikin problemi, Daikin ne demek, Daikin nerden alınır, Daikin videosu, Daikin paylaşımları, Daikin en iyi fiyat, Daikin en ucuz, Daikin hakkında, Daikin nedir, Daikin bul, Daikin konusu
Daikin Konusunun Linki Direk Link
Daikin Konusunun HTML Kodu HTML Link
Daikin Konusu BBCode Linki BBCode Link
Daikin Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"