• Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Klima montajım yapıldı, vakumlama sonradan yapıldı. Yardım lütfen
(19/01/2016, 03:03)Mergunalp Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19/01/2016, 02:57)***** Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gecmis olsun sanirim -dehe den geldiniz benzer bir konu okumustum .

Arkadasim klimanin en azindan dis unitesinin degisimi icin daikin merkeze mail atin. O klimanin icine giden gitti o nrmi 20 saatte vakum yapsalar yagun icinden temizleyemezler.

Hem diyorsunuzki 1kg 70 gr gaz verdillerini soylediler. gordunuzmu bunu. Terazi nasilmis gaz tupunun rengi nasilmisttes cevirerekmi vermisler vs. Zaten yeni klimada asla kabul edilmezde onuda digru verdilermi acaba. Dunyanin paradini verdiniz o klimayi sansa birakmayin bir gunluk taksidinizi unutursaniz onlar size acirmi.

Hocam öncelikle cevabınız için çok teşekkürler. Yeşil piknik tüpü gibi bir tank vardı yanlarında. birde üzerilerinde ibreleri olan hortumlu bir aparat. Hatta dikkatimi çeken konu şu oldu. Arkadaşlardan biri gazı 1070 mi vereyim yoksa 1700 mü bu dedi, diğeri önemsemedi. 10 sn geçmedi 1070 verdim dedi. Diğeride ne çabuk dedi. Ben öyleyimdir falan dedi. Sizce bu işte bir anormallik var mı?

rica ederim.

kardeş şimdi yeşil renkli piknik tüp gibi gibi R410 A gazı varmı bilmiyorum. bizm bildiğimiz R410 pembe renkli tüplerde olur.... yeşil olarak daha büyük tüpler olabilir sanki bir ara gördüydüm ama ufak değil.

neyse bakın işin kısa yolu şu arkadaşım. dijital terazi gördünüzmü ilk önce

Klima Forumu

http://i.hizliresim.com/pBb6qa.png

sonrasında şu alttaki resime bakınız tüp ters çevrilerek verilmesi lazım gazın.

Klima Forumu

http://i.hizliresim.com/Z7X9W3.jpg

şişirme bir durum var gibi gibi. klimanın dış ünitesinin üstündeki etikette kaç gr gaz olduğu yazar. gaz cabuk veriler bilir dijital teraziyle. ama nasıl bişlmiyorlar kaç gr verdim verdim bile . yeşil tüp acaba göz boyamamı yaptılar diyeceğim ama.. gazı attılarsa kesin eminseniz terazide varsa tüpte ters çevrildiyse gaz verilmiştir. işlem dorudur tek yapmanı zgereken etikete bakın kaç gr gaz isterseniz resmi çekin buraya atın bizde görelim.

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Klima montajım yapıldı, vakumlama sonradan yapıldı. Yardım lütfen - Yazar: ???!!! - 19/01/2016, 03:32

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: