• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Yüksek b alçak basınç müşürleri
#1
Oherkese iyi günler.

Ben bursadan suat alçak basınç ve yüksek basınç müşürleri birbirine seri olarak mı bağlanır?Termostad ucundan müşüre girip diğer ucuda kontaktöremi girer?
https://www.sogutmamarketim.com/urun/ref...-00-d-07d/

#2
Alçak ve yüksek basınç koruma içindir. Aynen kompresörü durdurabilirsin seri bağlayarak. Dijital termostat larda arıza giriş uçları vardır. Oraya girersen, ekranda hata da gösterebilir.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#3
Alçak başınta 2 yüksek basınçta 3 tane uç var abim bunlara faz girip faz çıkmıyormu? Yüksek basınçta 3 tane uç olmasının sebebi nedir?

#4
(07/01/2019, 22:05)barmen451 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alçak başınta 2 yüksek basınçta 3 tane uç var abim bunlara faz girip faz çıkmıyormu? Yüksek basınçta 3 tane uç olmasının sebebi nedir?

Yüksek basınç ta ters ve düz kontak var.. Yani yüksek basınç açınca biri devreyi keser  diğeri devreyi açar.. Bazı soğuk oda veya profesyonel sistemlerde kondanser fanı basınçla devreye girer  orada düz kontak gerekir mesela.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#5
Yüksek basınçta devreyş kesip kompresörğ durdururken düze kontak ile kondenser fanını çalıştırabiliyor bunumu anladım abim Wink

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: