• Toplam: 3 Oy - Ortalama: 3.33
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Yeni lg dual inverter serisi
#1
Lg yeni dual inverter serisini (dual inverter compressor )bu ay icerisinde satisa sunacakmis Türkiye pazarinda sanirim bu ürünler r32li olucak daha sessiz ve daha verimli oldugunu söylüyorlar ben mevcut sirius modelinden farkli olarak gördügüm 6 kademeli fan,kendini temizleme verimlilik anlaminda dual kompresör cok farkedermi beklemeye değermi mbirol üstadimizin ve bilgisi olan forum kullanicilarinin yorumlarini bekliyorum (12000btu.luk sirius muadili delux dual inverter wifi kitsiz,G.kore üretimi 3400tl.satilacak)

#2
Ürün Arçelik üretimi. Siriüs tan üstün değil bence. ESW serisinin R32 gazlı sı. İzmir de 1 ay kadar önce lansmanı yapıldı ürünün. Ben gitmedim. Arkadaşlar bir iki fotoğraf attı. Çok net değiil di. Bulup atayım buraya

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#3
   

   

   

   

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#4
https://www.climaway.it/catalogo-climati...rovaprezzi;

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#5
İtalya da pazara sunulmuş. 12 lik Wifi li model 589 Euro. 
Teknik data paylaşalım. İtalyanca,ama artık bir çok veri ortak dil. 12 lik makşne ısıtmada P.desing 2,5 kw. Ekte pdf dosya da var. Dosya son sayfalarda çok güzel açıklanmış Eer ve Cop verileri verilmiş. 


   

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#6
Hocam bana dual inverter diye gösterilen ürün bu değildi ic ünitede metal cita yoktu made in s.korea 'di siriusla degerleri birebir ayniydi satan yetkili bayi bu modelin siriusun yerine yerine gelecegini sadece r32li olacagi ve twin rotary farki olacagi wifi kitlisininde r32li olacagini ancak standart plus'un yerine gelecegini söyledi sonuc olarak izmirde iki üç farkli bayiden fiyat alma amacli bilgi aldim kafami baya bilgi kirliliği yarattilar titanin türkiye pazarinda olmadigini eski ürün olduğunu,sirius 12000liklerinde ses sorunu oldugunu,titandaki flaplardan dolayi sogutmada verim alamiyacağimi ve bunlari diyenler lg yetkili saticilari elllerindeki mali durumuna göre olmayani kötülüyolar hocam son karar panasonic etherea olacak sanirim ?

#7
(04/04/2018, 22:03)Erman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bana dual inverter diye gösterilen ürün bu değildi ic ünitede metal cita yoktu made in s.korea 'di siriusla  degerleri birebir ayniydi satan yetkili bayi bu modelin siriusun yerine  yerine gelecegini sadece r32li olacagi ve twin rotary farki olacagi wifi kitlisininde r32li olacagini ancak standart plus'un yerine gelecegini söyledi sonuc olarak izmirde iki üç farkli bayiden fiyat alma amacli bilgi aldim kafami baya bilgi kirliliği yarattilar titanin türkiye pazarinda olmadigini eski ürün olduğunu,sirius 12000liklerinde  ses sorunu oldugunu,titandaki flaplardan dolayi sogutmada verim alamiyacağimi ve bunlari diyenler lg yetkili saticilari elllerindeki mali durumuna göre olmayani kötülüyolar hocam son karar panasonic etherea olacak sanirim ?

Sirius sesli, Titan eski, aşağıya üflüyor kötü, ESW Arçelik üretim, ama yeni gelecek ürün çok iyi. Çünkü R32, metal çıta var. 
 Ya böyle bir pazarlama olurmu arkadaş. Eskiler kötü bunlar iyi, ama marka aynı. Buna halk dilinde ekmek yediği tekneye pisliyen denir. Evet Sirius 12 lik tam gaz çalıştığı zaman kompresör sesi yüksek. Ama oda G. Kore üretimi. Genel anlamda memnun mu kullanan. Evet memnun. Titan evet soğutmada bence de rahatsızlık verebilir. İlk yazanda benim. Ama şunu net yazıyorum. Bu mal mum ile aranacak bir ürün. Her güzelin bir kusuru vardır mutlaka. Titan o kadar iyi yanı varki, bu üfleme yönü montaj esnasında iyi dizayn edilebilirler göz ardı edilebilir bence.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#8
Evet mbirol hocam katiliyorum lgnin bayi satis kanallari arasinda ciddi bir tutarsizlik ve bilgisizlik var titan modelini Türkiye pazarina gelmedigini,sirius'un birara birkac set gelip satildigini ancak suan olmadigini sirius adi altinda smart modellerinin satildiğini v.s. beyin yakan açiklamalar müsterinin markaya güvenini kiriyor başka birsey değil,isin daha vahimi musterinin yaninda bölge müdürlerini arayip anlatiklari akilla ziyan bilgileri sorup onaylatiyolar lg bence kurumsal olarak bayi satis kanallarinda büyük çuvalliyor.dual inverter nedir diyorum o rotary yada kompresörle alakali degil gazla alakali diyorlar ben hayirli isler deyip cikiyorum icime oradan mal almak sinmiyor acikcasi

#9
Lg bir ara iyi bir bayi yapılanmasını yakaladı. Ama sonra spot, internet vs fiyatlar yerde sürüldü. Ve bir çok ciddi olarak klima işi yapan bayiler LG den uzaklaştı. Ve şimdi tabiri caizse orta malı oldu. O bayi gibi görünenlerin çoğu LG marka hareketli bu aralar lg akalım satalım diyen, piyasadan bir haber,ne bulduysa onu satan tipler artık. Marka ike uzaktan yakından alakası yok. Bölge müdürlüğü dediği de lg bölge dağıtıcısı. Oda işin ticari boyutuna bakar. Ne varsa onu satar. Bir çok bölgede bölge bayileri de değişti. Şu an yeni stok yok Sirius ve Titan olarak. Onlarda görmemiştir zaten hiç. Onun için ESW yi satmaya uğraşıyorlar. 
 Ben marka ya bakmam hiç bir zaman. Benim için malın kalitesi, performansı ve fiyatıdır önemli olan. LG sirius fiyatına göre iyi makineyi, önerdi alın dedik. Titan zaten çok çok iyi. Birde fiyatına bakınca, alın değil kapın, kaçırmayın dedik. Ama işin içinde Arçelik varsa ben korkarım arkadaş,  LG MG ters gelir bize o zaman.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#10
işin içinde arçelik varsa korkarmış geri kaçarmış  yahu arkadaşım bu kadar kötülemene gerek yok lg beko arçelik vesteli... bence sen biraz ufkunu açç klimalara öyle bak yıllarca airfell gree üretimi klimaları önerdin hala daha öneriyorsun yazık çok yazıkk. sen şimdi vestel flora serisinede kötü dersin. senin yaptığın tek şey bizim yerli markalarımızı kötülemek. başkada bi bok yaptığın yokkkk... bir adet vestel flora aldım bir adet lg dual plus aldım ve ikisindende memnunum kullanmayı bilirsen bilinçli kullanırsan şuan için 2018 yılında gree üretimi cihazlardan başka kötü mal yok. bunu bence klimacı olarak o beynin yazman gerekiyor..

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: