• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Yatak odası için klima bulamadım bir türlü
#1
Sad 
Herkese merhabalar. Foruma İzmir'den yeni katılıyorum adım Murat ve gözlükçüyüm.

Yıllardır babamlar ve 1.5 senedir ben dükkanda diamond serisi MH klima kullandığım için (sizlerin tavsiyesini okuyarak son dakikada baymak taktırmaktan vazgeçip) salonuma 18 binlik mh klima aldım satıcıda güzel fiyat verdiği için.

Birde yatak odama klima alacağım belirlerdiğim 1 - 2 kriter var fakat çıkmazda kaldım ve marka - model bir türlü bulamıyorum. MH nin en alt serisi gibi özellikleri düşük bir cihaz istemiyorum, gözümde midea bile daha üst seviye gibi kalıyor. Mbirol abimizin yazılarında filtrenin önemsiz olduğunu görsemde bebek olunca insan bir düşünüyor yinede. İstediğim özellikler:

- 9000 BTU (16m2) olması
- Sadece yatak odasında geceleri soğutma amacı ile kullanacağım evim doğalgazlı (belki ilerde taşınırsam -ısıtma lazım olur anca)
- Geçen sene vantilatörle yatıyorduk o yüzden ses seviyesini çok önemsemiyorum
- Sizlerden okuduğum kadarı ile en çok dikkat ettiğim özellik termostatın düzgün çalışması, yani gece 27 derecede çalıştırırsam daha düşük bir ısı vermemesi
- Elektrik tüketimi artık makineler arasında pek farketmiyor gördüğüm kadarı ile
- Beni uzun yıllar götürsün
- Ne kadar düşük olsa iyi fiyat, lakin 3000 liralara kadar çıkabilirim (MH SRK25ZS-S için 2700 fiyat almıştım o rakamlara kadar gözden çıkardım)

Değerli yorumlarınız olumlu olumsuz benim için çok önemlidir. Bebeğim olmasa bu kadar önemsemem fakat daha şimdiden geceleri sıcak olmaya başladı güzel İzmir. Yorumlarını esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hayırlı ramazanlar

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: