• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

VRF (VRV) Sistem Klimalar.
#1
Klima Forumu

http://i.imgur.com/QHTWBGk.png

öksüz kalmış burası be... konu oluşturuyorsun bari bir kaç resim atbe mbirol kardeşim.

ilk resimler bende olsun bari.

Klima Forumu

http://i.imgur.com/U7zHejL.png

Klima Forumu

http://i.imgur.com/mILQWHT.jpg


Klima Forumu

http://i.imgur.com/tvDgkEA.jpg

Klima Forumu

http://i.imgur.com/EZMijxV.png

Klima Forumu

http://i.imgur.com/QL77JaO.png


Klima Forumu

http://i.imgur.com/4fRLQxZ.png

Klima Forumu

http://i.imgur.com/xKu4YCX.png

Klima Forumu

http://i.imgur.com/gQseT3l.jpg

Klima Forumu

http://i.imgur.com/nfviF6C.jpg

Klima Forumu

http://i.imgur.com/iODGfhw.png

Klima Forumu

http://i.imgur.com/6rIq9AN.jpg


resimleri gelişi güzel yereleştirdim birazcık diğer bilgiler senden olsun. para olsa en güzel sistem bu bence aynı katta 3-4  daireyi ısıtır soğutur.

#2
Klima Forumu
http://i.imgur.com/9NTy38W.png

en iyi vrf haierdir arkadaşlar neden mi çünkü mbirol satıyor M08 Jawdown

sonrada zibrodur pek tabiki daha sonra kenaral de olabilir işte

bu markalardan başka almayın kötüdür. Ohoh

hadi len mbirol çık ortaya anlat şu vrf klimaları.

peşindende chiller santralleri anlatıcan ona göre.

#3
Klima Forumu

http://i.imgur.com/E6pwaqK.png

şu fuji markasıda herşey yakışıyor yahu.

şimdide fujima çıkarmışlar.

ama buradaki olay en büyük çözüm bence


Klima Forumu

http://i.imgur.com/1I4znQH.png

#4
Koylu bak senin dandikin la ME in vrf dis uniteleride dandik . Seninkiler U serpantin Mhi ile Haier O serpantin

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#5
(28/01/2015, 23:46)mbirol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Koylu bak senin dandikin la ME in vrf dis uniteleride dandik  .  Seninkiler U serpantin Mhi ile Haier O serpantin

yav he he.

sen mat35 in daikinede dandikin demiştin... nasıl idare etmiş ısıtmış bunca yıl incecik serpantin komuşlar hayret yahu demiştin...


hacuuu bazı teknolojileri zor anlamak işte Eyleee

fan inverter değil kılcallı exp vs demiştin. ama hem sessiz hemde işini görmüş klima.

şimdiye göre 20 tane tegora eder. zara mara here vara vıro seni gidi kıro eder işte anlata bildiysem Türkçe ağnamıyon ya Kürtçe diyim dedim.

oooo kondensermiş demek.. yuvallak nasıl oluyor len.

sen zamanında pansonic e bizim meşhur anti kardeşimiz vs 3 sıra dediler. (sahi ya antisekuriti çağırsana buraya unuttuk ha) birde micro kanal kondenser dediler onu bile yutmuştun.hadi ben klimacı değilimde, sen nasıl micro kanal kondenseri yuttun. get biraz ingiLAZ ca öğren.

birde diyordun bu kondenser o kondensermidir de konuşuyorsunuz diyordun. yuhh yani hadi L olmasını geç onlarda birde -5 sorunu vardı... sen L olmayışıan bağlıyordun ama onlar -15 leride gene yarım kondenser yapmaya devam ettiler. artık vardır bi bildikleri HARALDA.

ama iyonizere çara bulamadılar gitti. anti gelsinde kızdıralım biraz çağır onu. illede iyonizer diyip duruyordu.

#6
(03/03/2015, 13:32)mbirol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili arkadaşlar, sizlerden gene bir süre ayrı kaldık. Detaylı bir açıklama yapmaya çalışağım bu konu hakkında üzüntülerimizi belirteceğim arkadaşlarım ve kendi adıma. Ve sizlerden bir kez daha özür dileyeceğiz.

Sn arkadaşlar, yaşadığımız hosting şansızlıklıkları üzerine ,bir çok bilişim firmasını deneyen başka forumlardaki arkadaşlar ile görüşmemiz neticesinde.

Hostgator servis sağlayıcısının dünyanın en iyilerinden oldukları bilgisini aldık.

(bunun manası biz kötülerle çalıştık değildir, hemde en iyileriyle çalıştık. Telecity group aratılırsa netten görülürki bir çok büyük sitenin barındırmasını sağlıyor. Bihost ve sadece hosting gibi çok bilindik firma isimleri var grup içinde Zart Forum ve SDN dahil bir çok sitede bu grubun şirketlerinde barındırılıyor. Bildiğimce bu firma istanbulda aynı zamanda kabloı tv yayınınıdada organize ediyor.Klima Forumu

http://i.imgur.com/vF0eNRA.png

resme veya linke tıklayıp büyük görebiliriz.

kırmızı kutulara aldığım firmalardanda bellidir firmanın büyüklüğü, şansımız yokmuş sunucu taşıyacakları tuttu ilk önce orada yedek kaybettik kızdık.
Klima Forumu

http://i.imgur.com/uSCNyhv.png


resme veya linke tıklayıp büyük görebiliriz.

Google a klima forumu bihost yazıp bakarsak kuruluşumuzdada Bihost firmasını görebiliriz.


Klima Forumu


http://i.imgur.com/SKgyvnd.png


[b]resme veya linke tıklayıp büyük görebiliriz.ama biz amatörüz daha diğerleri gibi bilmiyoruz bu işi. Bunuda öğreneceğiz bu tür yediğimiz kazıklarla Smile . bu firmayı bıraktık müşteri hizmetleri berbattı. ufak ama sağlam bir firmaya geçtik oradada firma sahibinin yakını vefat etti sunucuları durdu. Gene veri kaybettik üstüne düşmedik vefattan dolayı. )[/b]

Devam edersek hostgator firmasının ürünlerinin piyasadakinin 2 katından daha fazla fiyat olmasına rağmen bir daha sorun yaşamamak için adına ,parayı da söz konusu etmeden 1 aylık deneme paketinden sonra ,iyi çalıştığı için.20 Şubat 2015 günü yeni bir hesap açarak 1 yılllık Hosting premium paket satın aldık hostgator firmasından ve yayına devam ettik bu paket üzerinden. 23 Şubat 2015 in son saatlerindede yayının kesildiğini gördük.

Hemen iletişime geçtik. Bu arada bize hiç bir uyarıda bulunmadan kesmişler yayınımızı.. Hosting firmalarını bilen arkadaşlar bilirki bu işte iletişim ticket açarak oluyor. Bizden önce ödeme yapılan kredi kartının teyitini ve kimlik doğrulama için nufus örneği istediler. Gerekli olanları gönderdik.

Sonrasında hosting in açılmasını beklerken ,bize deneme paketi ile yeni 1 yıllık paketin sistemde çakıştığını ve yeni paketin iptal edilip eski paketten devam edilmesi gerektiği gibi saçma sapan bir kuraldan bahsettiler.
-Dedik tamam arkadaş para sizde aktarın oraya.
-Yok öyle olmuyormuş ,önce iptal iade ,sonra istersen 1 aylık olanı uzatırsın. İyi dedik bizim 4 günlük geçiş sürecindeki yedeklerimizi verin.
-Dediler 48 saat içinde size dönülür.
Bizlerde yeni üye olmuş 5,6 arkadaşımızın ve 4 günlük yazılan yazıların kaybolmaması adına ,forumu donduralım 2 gün sonra devam ederiz dedik ve yayını kestik. Ama nerede. Sözde koskoca Hostgator her sorduğumuzda 48 saat diyor başka bir şey demiyor. Adminleri yoğunmuş... Malesef ki bu sanal alem de ticari ahlak affedin sıfır.


Bunun üzerine biz tekrar yeni bir Hosting hizmeti arayışına girdik. Ve en son kararımızı Alastry yönünde oldu .(Yerleri İzmir de,baktım yamuk var basarım ofisi diye düşündüm.. M08 Ohoh )


Netice itibari ile Hostgator dan 7-8 günden beri ne para geldi ,nede yedekler. Biz paradan önce yedekleri önamli tutuyoruz.

Bizde artık elimizdeki son yedeklerden 19.02-2015 den devam etme kararı aldık.

Tüm forum üyesi arkadaşlarımızdan elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaşadığımız bu şansız olaylardan ve 4 günlük kayıp ve emeklerden dolayı özür dileriz sizlerin anlayışınıza sığınırız. Cry

#7
vrf merkezi kontrol ekranını bilgisayar programıyla kontrol nasıl yaparız

#8
(16/04/2024, 11:34)karalersin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: vrf merkezi kontrol ekranını bilgisayar programıyla kontrol nasıl yaparız

Sistemi kuran marka ile çözebilirsiniz ancak. Bağlantı yazılımı ve ara aktarma sistemleri sadece onlarda oluyor malesef.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: