• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

TEKNOSA' da Geçerli XBOX ONE için 300 TL çek bedava
#1
9 Mart- 5 Nisan tarihleri arasında İnternet veya Cep Şubesi'ne giriş yapanlar XBOX One oyun konsolunu 300 tl indirimle alma fırsatı yakalıyor. 
Cep Şubesi’ne wap.garanti.com.tr, iPhone, android telefon, Android tablet, iPad, Blackberry 10 veya Windows 8 tablet, telefon ve bilgisayar uygulaması üzerinden giriş yapılabilir. 
Kampanya yalnızca 500GB Xbox One oyun konsolunda geçerlidir. Kampanyadan yararlananlar ürünü 1.599 TL yerine 1.299 TL’ye alabileceklerdir. Oyunlar ve diğer yan ürünlerde geçerli değildir. 
Kampanya kodları, İnternet veya Cep Şubesi'ne giriş yapanlara 6 Nisan tarihine kadar kısa mesaj yoluyla iletilecektir. 
Ürünün kodu ve tam adı 1.2508.4844 XBOX ONE KONSOL ONLINE'dır. 
Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 12 Nisan tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir. 
Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir. 
İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez. 
Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir. 
Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları yararlanamazGaranti Bankası hesabı olmayan varsa konuya yazsın ben ilk gelene vereceğim kodu.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: