• Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Şikayetvar.com ticari kuruluş olmuş
#11
Heee ben de diyordum durup dururken mbirol usta neden böyle bir konu açtı.O da şikayetvar.com mağduruymuş demek.Siz de verin abicim adamın kumandasını,kumandasız klima mı olur..
Bu arada ***** abim avea kurumsal hatlarda başarılı bence..Milli eğitim,emniyet,adalet bak. mensuplarına verdiği kurum hatlarıyla çok ucuz konuşulabiliyor.Mesela biz  kurumsal hat kullanıyoruz.kurum içi sınırsız+ her yöne 1000dk+5000sms+6 GB internet hepsi 36 lira.Bir yıl taahhüt vererek sözleşme yenilerseniz 28 tl oluyordu ben taahhüt vermedim,belli olmaz kafam eser okulda çekmiyor bazen turkcle geçiveririm diye...

#12
(02/02/2015, 13:09)fluminense Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Heee ben de diyordum durup dururken mbirol usta neden böyle bir konu açtı.O da şikayetvar.com mağduruymuş demek.Siz de verin abicim adamın kumandasını,kumandasız klima mı olur..
Bu arada ***** abim avea kurumsal hatlarda başarılı bence..Milli eğitim,emniyet,adalet bak. mensuplarına verdiği kurum hatlarıyla çok ucuz konuşulabiliyor.Mesela biz  kurumsal hat kullanıyoruz.kurum içi sınırsız+ her yöne 1000dk+5000sms+6 GB internet hepsi 36 lira.Bir yıl taahhüt vererek sözleşme yenilerseniz 28 tl oluyordu ben taahhüt vermedim,belli olmaz kafam eser okulda çekmiyor bazen turkcle geçiveririm diye...

mbirol usta çıkarı olmazsa soluk bile solumaz Big Grin
bende o şikayet edene destek yazısı yazayımda görsün gününü Angry

AVEA ya gelince Allah sabır versin işte sizde söylüyorsunuz bunların başarsısı ancak çekenyerlerde olabilir devletin imkanlarını kullanmaktan dolayı. ordada gene yapacaklaı sahtekarlıkları yaparlar. tez zamanda kurtulun 3-5 kuruş fazla ödeseniz bile rahat konuşursunuz. diyeceğim ama ben 2011de iptal ettiydim..
şimdi sizin bu tarifeyi 28 tl canım çekmedi değil ama genede almam. kaç defa hastane de kaldım bunların hatlarının yüzünden. kendi hattmıda iptal ettirmek için 29 tl ödemiştim çiyanlara.

(bir gün içinde 4 hattı iptal ettirdik neden ediyorsunuz vs 2 saat arayıp uğraştılar eski müşterisiniz bir kez daha düşünün falan. halbuki aynı gün yaptıkları şeytanlık ayaklarına takılmıştı hastanedeydik iyice sinirlenmiştik .

unuttum şimdi o meseleyi aklıma gelince düzeltirim mesajı. sadece benim hatta taahüt olduğundan bir kaç ay daha kalmıştı. ısrar ısrar bana veriyor telefonu akrabam ben diyorum sizi kaç yıldır ikaz ediyorum bu hatları iptal ettiricem herşey benim elimde diyorum... ama siz hep sandınız boş konuşuyor. tanıyorsunuz değilmi beni diyorum.

gıcık veriyorum artık... şuan kullandığım hattın numarasına bakın önceden şahsıma ait sizin tarifelerinizdende eski bir hat değilmi.. cevap, evet beyefendi ama biz şuan yasal sahibiyle konuşmak durumundayız. diyorum değişmeyecek boşa kendinizi yormayın.

çakallıkta yapmayın daha dakikalarımız var iptal işlemi 2 gün içinde gerçekleşir diyorsunuz diğer 3 hattı kesin ama birisini kesmeyin bir kaç saat... diğer operatörü etkinleştiricez hastanedeyiz adam olun diyorum bunu yapacağınızı biliyorum sizde kurumsallık vs hiç bir şey yok diyorum.

tamam efendim onu yapmayız zaten bu kadar kötülemeyin bizleri diyorlar.. kapadıktan sonra affedin köpek gibi kestiler. aradım sövdüm açtırdım gene ama ertesi sabah gene kestiler zaten diğer Turkcell hattı aktif etmiştik. önemi kalmamıştı.)

bizim hatlarda yakın akrabam dolayısyla MEB hatlarıydı 5 tane vardı.. hatta benim hattım çok daha eski bir ARIA  hattıydı..

çünkü iki tane ihale yapılmıştı.. gsm 500 mü deniyor (sözde frekansı yüksek en iyi çekmesi gereken bir sistemdir bu gsm 500 denen mesele yanlış hatrılamıyorsam. ozaman öyleydi.)

ve iki şirket bu ihaleyi kazanmıştı. biri ARIA biri ise yüce Türk bayrağımızın ay yıldızını taşıyan logosu ile AYCELL di.  

ARIA daha önce kurulmuştu. ben o zamanlarda çalıştığım firmadan dolayı çok arama yapmam gerektiğinden dolayı. 4 hattı tek sim karta kopyalattırmıştım. (eski simler kopyalanabiliyordu şimdikiler kopyalanmaz)

hepsi için aramayı farklı hatlardan yapıyordum yoksa o devirlerde böyle ucuz değildi. görüşmeler (Hala ucuz değilde işte tüketici derneklerinin koparabildiği kadarıyla idare ediyoruz.)  
bende aria öylelikle kalmıştı. halada sim kartımda adı yazar. 4 tane numaram var ama birisi çalışır durumda diğerleri iptal. 2 tane Turkcell olmasının sebebide önceden kontörlü hatlar faturalı olmuyordu. sağlık durumumdan dolayı indirimli hat avantajım varmış öylelikle birde faturalı hat bulup ekletmiştim.

Klima Forumu

http://i.imgur.com/SbAhrr1.png

konuya gelirsek tekrar. daha sonra işbankasıda yolucu diğeride devletin imkanlarını kullanıyor nüfuzcu. işbankasının ortağı italyan çekildi (TIM) di sanırım onların adı. bizde iş bankasıyla birlikte iştim geçiyordu.
zaten bu ülkede bizi satan bizlerden birisi olmasa  sanmayınki elin italyanı ingilizi gelipte burda para kazansın. istersek kazandırız istemezsek adım bile atamazlar. birde devlet dayatmasını hariç tutalım vodafone gibi. bu her ülkede böyledir. kendi ülkemizi aşağılamaya pek gerek yok. sanırım italyanlar zamanında oldu aria ve aycell birleşmesi A  ve  A oldu. sonrada italyanlar çekildi. kökeni fransız ermeni olan sözde arap oger şirketine geçti herşey. yani o oger şirketi fransızların kimse arap sanmasın onlar içinde teşeron.

neyse daha sonra her yöne hatlar çıkınca  bende hattımı yakın akrabamın üzerine devredip kullanmaya başladım.

ama daha ilk ayından itibaren avea sülükçe sözleşmede kendi lehine olan zorlama maddeyi kullandı. halbuki o madde kötüye kullanım içeremez ancak çok ağır develüasyon vb durumlarında etkin olabilecek bir maddeydi ama kim dinler.

1 yılda iptal etmeme garantileri var ya. 50 defa şikayet ettim affedin gerçekten küfür ettim.. ama bir kulaktan girip bir kulaktan çıkıyor beni savcılığa bile veremediler. verseler kendi sahtekarlıkları çıkacak ortaya.

daha farklı bir ton sahtekarlıklarını yakaladım bunların olmadığı söylesemde yok anlamıyorlar.

gel zaman git zaman, 444 lü hatlara bunlar her yöne dakika tarifelerinde para almıyorlardı. (benim en büyük avea tarife  tercih sebebimde bu numaraları para almama sebepleriydi. Turkcell ve Vodafone bu hatları üctretlendiriyordu.)

bir gün  haberlerde duydum 444 lü hatlardan para alınacak diye söylenince. hemen aradım karşıma çıkan şahıs diğerleri alabilir ama biz almayacağız dediler. birde sözde şirketine yalakalık edecekte yaranacak ya kafasıona göre boyunu aşan sözleri söylüyor.

DİĞER OPERATÖRLERDENDE HAKKINIZI ARAYINIZ DİYOR.


ben zaten gıcığım dedim siz önce kendinize bakın umarım almazsınız alıcak olursanız bu görüşme kaydıyla olmadığı söyleyeceğim sizlere. söyledimde her şeyi şiakyet var a da yazdım birazdan işleyeceğim.

Klima Forumu

http://i.imgur.com/JljS8Sb.png

bu yazıyıda sdn forumda yazmıştım. özetlemiş oldum bir taraftan

şimdide avea için şikayet var sitesinde yayınladığım sadece burda sözünü ettiğim meseleyi işleyeyim. şikayet var sitesinin sakatlığıda çıksın ortaya.

çünkü bu firmaları koruyorlar. ilk yazdığınız mesajı bile düzelterek yayınlıyorlardı ozamanlar. şimdyse zaten harf sınırlaması geldi. mesela ben altt yayınlayacağım ilk fotodaki mesaj çok detaylydı 444 lü aramalardan para almayacağız dediğimide yazmıştım ama orayı kırpmışlar. başlığımıda değiştirmişler.

Klima Forumu

http://i.imgur.com/I2YBoby.png

yazıyı yazdım bir gün bir kez çaldı telefon hemen koştum odaya kesildi.

mail atmışlar ve şikayet var sitesine çözdük demişler.

Klima Forumu

http://i.imgur.com/FkCzXoB.png

ahlaka bakın ayın 8.nde demişler halbuki 7sinde aranmışım.


Klima Forumu

http://i.imgur.com/jihi8ws.png

Klima Forumu

http://i.imgur.com/njE07Sb.png

Klima Forumu

http://i.imgur.com/yrOdhXJ.png

olmadığı dedim ama anlayan kim.

Klima Forumu

http://i.imgur.com/RyQ2tzG.png

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: