• Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Şikayetvar.com ticari kuruluş olmuş
#1
Arkadaşlar bu gün bir yeni bir şey öğrendim ,belki bileniniz vardır.Ben yine de paylaşmak istedim. Şikayetvar a bizler şikayet yazarken çok kolay bir şekilde üye oluyoruz ve yazıyoruz.Burası çok güzel görünüyor.Derdimiz var bir kanal aracılığı ile ilan edip çözüm arıyoruz.

Pekiyi bize oradan dönen ,veya dönmeye çalışan şikayet ettiğimiz firma bize yazabilmek için veya iletişime geçebilmek için nasıl bir yol izliyor.Size basit bir örnek vereyim canlısından..
Bu gün Kozlusan dan aradılar ,dediler ki mbirol abi sen sanal alemde iyisin,bize bu işi nasıl çözeriz ,bilgin var mı vs. Dedim ki hayrola ,abi biri bizim logoyuda kullamış Şikayetvar.com ma şikayet yazmış ,ama yazan kişi kim,bize ulaşmamış vs. dedim ki yazın firma olarak bunu.Müşterininbizde servis istek kaydı vs.yok. dediler ki şikayetvar bizden 300 TL aylık üyelik aidatı istiyor.Hadi ya dedim ,araştırdım harbiden de doğruymuş. Ulen tezgaha bak ha.Adamlar senin sıkıntını kullanıp bir vesile ile seni pazarlıyor.belki o şikayeti yazan fake. Şimdi para aldığı kişiye karşı bu site ne kadar objektif olabilir siz düşünün.Bu iş tıpkı yapı denetim gibi birşey.Parasını sen veriyorsun adamın sonra gel beni denetle..

Herkes kurmuş bir tezgah ,dümen gidiyor.

Ne dersiniz ,foruma açalım mı şikayetim var ..... forumu.Ama her kese ücretsiz.Ağaya da ,paşaya da beleş..

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#2
Abi adamlar bu şekilde şirketlerden para kazanıyor yoksa siteyi açmazlar masrafları vs.. internet alemi Big Grin

#3
(30/01/2015, 15:14)XASİF Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Abi adamlar bu şekilde şirketlerden para kazanıyor yoksa siteyi açmazlar masrafları vs.. internet alemi Big Grin

Aynen öyle şirketlerden para kazanıyor.Ama şirketten para kazanan bir sistemde para aldığın bir yapıya karşı ne derce objektif olabilirsin.Bu işte sistem bu olmamalı.Gelir reklam vs. olmalı.Hatta şikayet yazandan 1 TL alsa daha da gerçekçi ve objektif olur..

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#4
Vay ***** diyecem ama bence bu site müteşebbislik olarak şaheser denecek düzeyde...Zira ben bu güne kadar şikayetvar.com ile birçok kurumsal firmaya diş geçirebildim.Giriyorum abi siteye,yalan dolan yapmadan gerçekleri çarpıtmadan hokkalı bir mesaj yazıyorum.Büyük oranda çözüme ulaşıyorum.Tüketici açısından bakacak olursak bir problem yok gibi duruyor.
Diğer taraftan firmalar açısından bakacak olursak durum biraz sıkıntılı gibi duruyor,hele hele sahte hesaplarla küçük firmalardan aylık 300 tl gibi bir ücret almaya kalkıyorlarsa bunun adı düpedüz dolandırıcılıktır.Konu dolandırıcılık olunca da yapılacak belli aslında...

#5
Kimseyi savunmak değil amacım. Kozlusan dan şikayetçi olan vatandaş kimse?Üretici ile temasa geçmeden buraya şikayet yazacak,ki şikayetide tutarsız , yani doğru mu değil mi,haklı mı, değil mi bellisiz.Ama sizin markanızın adınızın geçtiği bir yerde söz hakkını parayla satın alacaksınız.Bu hiçte hoş bir durum değil.


Alıntı:Kozlusan Isıtma Sistemleri Yakıtı Fazla Yakıyor Ve Hemen Tıkanıyor.
Şükrü D. | 27 Ocak 2015 15:01 2014 Kasım ayından itibaren 40,000.lik otomatik kazanını kullanıyorum. Ege bölgesi gibi bir yerde kömür yakmadığım halde 15 günde bir makine tıkanıyor. Hatta kartı bile yandı. Pelet yaktığım halde sıkıntı veriyor ve çok yakıyor.

Pelet tonu 500 TL bu bölgede. Günde 24 saat çalışırsa 40-50 kg Sıcak bir iklimde Pelet yakıyor. Yani aylık 750 TL gibi yakıt parası veriyorum. Bunun yanında benim sistem otomatik olduğu halde temizliği bıktırıyor.

Şimdi bakın bu şikayete ,Bu vatandaşın kullandığı kazan ne kazanı,pellet mi ,kömür mü.Kullandığı pellet ne pelleti ki 500 TL(bence prina veya diğer forumda yazdığımız meşe palamutundan yapılmış çamur gibi pellet mi. Kullanılan yakıt için Kozlusan bu yakıtı kullanabilirsiniz onayı vermiş mi.Kullanılan yakıtın kalorisi ne.40 kw lık kazan 5 kw ısıl gücü olan bir yakıtla saatte 5 kg yakıt yakar,24 saatte 120 kg yakıt yakar ,yarı yarıya çalışsa 60 kg yaksa çok iyi rakam ki,kim biliyor o yakıtın 5 kw lık ısıl enerjisi olduğunu vs.

Siz şimdi bunları yazabilmek için 300 TL ödeyeceksiniz.Bu işin suyu çıkmış arkadaş bence..

Ben yazdım da ne oldu Asus zenfon için. Şarj olmayan telefona sıvı teması dediler,700 TL tamir fiyatı biçtiler,geri gönderin dedik şaka gibi 11 Kasım ayında istemişiz geri daha 3 gün önce geldi. telefon geldi takalım dedik şarja ,şarj olmayan makine şarj olmaya başladı.Açıldı çalışıyor.Biraz ekran ışıkları sıkıntılı çok parlak.Hani anakart ,pil,ekran gitmişti.Yazdık şikayetvar da kimse tıntın. Adamlar hiç takmıyor bile seni.

Ha size şunu söyleyeyim ki bu sistem sadece küçüğü ezer...Büyükler yine karlı çıkar.Basar parayı ,aylık 300 tane şikayet olsa tanesi 1 TL ye gelir.Hatta altına yazıyorlar ya sorun çözüldü.Adamlar bunu bile reklam olarak kullanırlar.

Bu iş parayla olmaz arkadaş. Hadi firmayı zorluyorsun niye bize yorum hakkı tanımıyorsun...

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#6
güclünün haklı oldugu bir dönemde yaşıyoruz malesef.Baksanıza Meclis kayıp kaçak Bedeli için yasa bile çıkarıyor Tedaş lehine.Herkes yolunu bulmuş artık.Varsa güçlü bir Tanıdıgınız işiniz kolay,yoksa 4-5 saat ***** gibi Ambulans bekliyorsunuz.

#7
Bu gün şikayetvar da eski şikayetlerimden birine baktım .Avea yı şikayet etmişim.Sorun çözüldü logosunu patlatıyorlardı,mesaja.Firmanın cevabı,müşterimizle irtibata geçildi,sorunu çözüldü.Ulen beni arayınca sorun çözülüyor mu.Sokmuşlar anlaşmanın 3 katı fatura,sorun çözüldü dedikleri beni arayıp inceliyırux beyfendi.Ben zaten 1 ayda 10.kere sizi aradım çözediniz..Şikayet varada 3-4 defa yazdım,çözülen birşey yok kaidırın şu çözüldü ikonunu .N gezer.

Şimdi anladım ama neden kalkmadığını...

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#8
aha işte mbirol un firma hakkında şikayet.

Klima Forumu

http://i.imgur.com/Gdq5t97.png

resim üstüne veya linke tıklayaıp büyük görünüz.

#9
(31/01/2015, 06:04)loko Nickli Kullanıcıdan Alıntı: güclünün haklı oldugu bir dönemde yaşıyoruz malesef.Baksanıza Meclis kayıp kaçak Bedeli için yasa bile çıkarıyor Tedaş lehine.Herkes yolunu bulmuş artık.Varsa güçlü bir Tanıdıgınız işiniz kolay,yoksa 4-5 saat ***** gibi Ambulans bekliyorsunuz.

hocam ambülansal ilgili oldukça uzun yazdım düzeletmedim bir türlü. ayrıca farklı konularda bir kaç adet yazı yazdım onlarda aynı durumda bitiremedim.

tok açın halinden anlamazmış. çokta rahat söylüyorlar. vatandaş 112 ambülanslarını boş yere kullanıyormuşta yetmiyormuş ambülans.

yahu ben hiç kullanmadım 112 ambülansı öyle bir şey olsa zaten canımı okurlar. normalde göndermiyorsunuzki zaten vatandaş boş yere kullansın 112 ambülansını.

bizi bekletende zaten maltepe belediyesinin ambülansı. adamlar yetişemiyoruz diyorlar bellide gözümüz görüyor zaten. (hizmet ilk başladığında çok bilinmiyordu serbestti adamlar anında geliyorlardı dönüş içinde. ama bilindikçe kullanım arttı. yetmiyor şimdi. belediye olarak takdir edilecek bir uygulama.

elektrik meseleside çıktığında belliydi.

ille parti taşlaması yapmıyorum aynı durumu hatırlarsanız KSUB vardı hocam kullanımış suları uzaklaştırma bedeli. o uygulama sanırım daha önceki hükümet zamanında yargıtay vs şeklinde iptal edildi. ama hemen suya zam yaptılar peşinden.

şimdide elektrik kayıp kaçak bedelini ödetecekler. bundan öncekilerde, olmasa bile Allah katında. ben helal ediyorum kendi adıma. para mara istemiyorum ödediklerimden bundan sonra ödemeyeyim onada ok diyorum ama nerede o adalet. zıkkım zehir olsun demekten başka bir şey diyemiyorum.

#10
şikayet var sitesinde ***** ismyle üeleiğim vardı bir gün bulmadım üyeliğimi. şikayetlerinde vakti dolduğu için kaldırılmış.

bende bir adet daha açtım gene normal maille açtığımdan hata verdi bende yahoo mailimle açtım. kabul oldu vs ama bir baktım kendi ismim yazıyor.

sonra ilk üye olduğum tarihi buldum firmaya yazdım. firmadan cevap mevap gelmedi bende bir kaç tane daha yazdım attım dedim sözde şikayet sitesisiniz sizi kime şikayet edicem vs.

bir zaman telefonla aradılar.

dedim haber verilmezmi bu durumda. tabi gakguk. ben kabul etmiyorum dedim ismimi vermem sizleri daha öncede uyardım ban şikayetçi olduğum firma bile cevaben ismimi kullanarak cevap vermesin. sonuçta ben ismimi göstermek istemiyorum bu imkan varken tek taraflı çiğniyorsunuz dedim vs.


bir zaman daha mail üstünden çekiştim dedim benim ismim ***** aynı simle mail adresi alıcam o şekilde kullanıcam ismimi başka yolu yok. yaptımda kabul oldu.

sonra takma isimleri açtılar birden şuan 3-4 adet nickim var.

ama firma olayı bitirmiş ayne ticarete dökmüş. artık bilememde ayda 5-10 tl isteseler masraflar için bence gereklidir bile. ve masraflarıda rahat çıkartırlar.

ama abunlar sanırım 300 tl alarak mbirol un dediği gibi şirketlerin istediğini AVEA yazdıkları gibi yazıyorlar.

ödeyin Birolcum bozuk klima satın topla hurdacıdan klimaları kutula gönder..

AVEA ne yapıyor sözleşmeyi yaptığının ertesi ayı hemen uyanıklaık edip kendi lehinde olan maddeyi hemen kullanıyor bolca küfür yesede yapıyor bunu..

en kötü operatör avea dır. ttnet telekom artı btk ardındadır. bunu bana bakanlık olsun btk olsun inkar etsede daha sonra özel bir maddelei olduğuna dair bir yazı okudum yine.

kandırsınlar bakalım milleti sn Başbakanda çok güzel Sn Cumhurbaşkanını taklit etmeye başladı. birde R leri okadar güzel çekimli söylüyorki.

müstehaktır sana mbirol cum. M08

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: