Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi
#1
Aga komediye bak ya ,ulen IŞID ,sen neymişsin be abi... Mafya ya yeni iş alanı doğdu..
Hürriyet gazetesinden alıntıdır..

Alıntı:New York'un en ünlü mafya gruplarından Sicilya kökenli Gambino ailesi, IŞİD saldırılarına karşı tetikte olan New Yorkluları bu örgüte karşı korumayı teklif etti.


NBC'ye konuşan Gambino ailesinden Giovanni Gambino, mafyanın New Yorkluları FBI, Ulusal Güvenlik Bakanlığı gibi kurumlardan daha iyi koruyabileceğini iddia ederek, “Resmi güvenlik kuruluşları genellikle geç harekete geçiyor ve olan bitenlerin tam resmini göremiyor, çünkü insani istihbaratları zayıf" dedi.

Paris saldırılarından sonra güvenliğin her zamankinden daha fazla önem kazandığını belirten Gambino, “Eğer IŞİD New York'a saldırmayı planlıyorsa, önce Sicilya mafyasıyla karşılaşması gerekecek" diye konuştu.


Gambino, dünyanın bugün tehlikede olduğunu ileri sürerek, “Ama New York'un mahallelerinde yaşayıp da Sicilya bağlantısı olanların korkmasına gerek yok. Biz dostlarımızı ve ailelerimizi aşırılardan ve teröristlerden, özellikle de IŞİD denilen zalim ve psikopat örgütten koruruz" dedi.

Sicilya'nın Palermo kenti yakınlarındaki Torretta'da büyüyen Gambino, IŞİD'in Sicilya mafyasından korktuğu için Sicilya'da herhangi bir IŞİD örgütlenmesine rastlanmadığını söyledi.
Giovanni Gambino

Klima Forumu

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın
Cevapla
#2
Haha. Şabanın filmi vardı küçük bir kız cam kırıyordu, şabanda camcı arkadan gelip tamir ediyordu. Onun gibi olmuş.
Ara
Cevapla
#3


Ara
Cevapla
#4


Ara
Cevapla
 Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi konusu
Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi Konusunun Etiketleri Etiketler Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi klima, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi fiyatı, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi al, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi tavsiyesi, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi arızası, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi nasıl çözülür, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi 2015, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi kalitelimi , Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi nedir, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi izle, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi , Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi resimli anlatım, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi ne işe yarar, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi sistemleri , Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi problemi, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi ne demek, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi nerden alınır, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi videosu, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi paylaşımları, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi en iyi fiyat, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi en ucuz, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi hakkında, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi nedir, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi bul, Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi konusu
Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi Konusunun Linki Direk Link
Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi Konusunun HTML Kodu HTML Link
Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi Konusu BBCode Linki BBCode Link
Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"