• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Sicilya mafyasından New Yorklulara IŞİD'e karşı koruma teklifi
#1
Aga komediye bak ya ,ulen IŞID ,sen neymişsin be abi... Mafya ya yeni iş alanı doğdu..
Hürriyet gazetesinden alıntıdır..

Alıntı:New York'un en ünlü mafya gruplarından Sicilya kökenli Gambino ailesi, IŞİD saldırılarına karşı tetikte olan New Yorkluları bu örgüte karşı korumayı teklif etti.


NBC'ye konuşan Gambino ailesinden Giovanni Gambino, mafyanın New Yorkluları FBI, Ulusal Güvenlik Bakanlığı gibi kurumlardan daha iyi koruyabileceğini iddia ederek, “Resmi güvenlik kuruluşları genellikle geç harekete geçiyor ve olan bitenlerin tam resmini göremiyor, çünkü insani istihbaratları zayıf" dedi.

Paris saldırılarından sonra güvenliğin her zamankinden daha fazla önem kazandığını belirten Gambino, “Eğer IŞİD New York'a saldırmayı planlıyorsa, önce Sicilya mafyasıyla karşılaşması gerekecek" diye konuştu.


Gambino, dünyanın bugün tehlikede olduğunu ileri sürerek, “Ama New York'un mahallelerinde yaşayıp da Sicilya bağlantısı olanların korkmasına gerek yok. Biz dostlarımızı ve ailelerimizi aşırılardan ve teröristlerden, özellikle de IŞİD denilen zalim ve psikopat örgütten koruruz" dedi.

Sicilya'nın Palermo kenti yakınlarındaki Torretta'da büyüyen Gambino, IŞİD'in Sicilya mafyasından korktuğu için Sicilya'da herhangi bir IŞİD örgütlenmesine rastlanmadığını söyledi.
Giovanni Gambino

Klima Forumu

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#2
Haha. Şabanın filmi vardı küçük bir kız cam kırıyordu, şabanda camcı arkadan gelip tamir ediyordu. Onun gibi olmuş.

#3#4Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: