• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Salon için klima tavsiyesi
#1
Yeni bir ev aldık, evim doğalgazlı ancak oturma ruhsati ve başvuru derken kışın belli bir bölümünü klima ile idare etmeye çalışacağız. Bizler için sıkıntı yok ancak 16 aylık bir paşam var önemli olan o üşümesin. 12 m²lik oturma odamiz icin 12000btu daikin tegora modelini aldim. (Bu forumu o zaman bilmiyordum bazi yorumlari okuyunca canım sikilmadi degil) Kis icin 28m²lik salonuma da klima almak istiyorum. Kisin her iki klimada acik kalacak 24 saat. Bu sekilde isinmayi planlıyoruz. Evim 130 m². İnsallah dogalgaz gelene kadar isinabiliriz. Evim ara kat ve yalitimli tek eksisi kuzey cephe olmasi. Bana onerebilecegiz klimalar nelerdir? Simdiden cevaplariniz icin tesekkur ederim.

#2
Selamlar.Foruma hoş geldiniz.

Tegora konusunda yinede şanslısınız diyelim..12 Lik almışsınız. Madde in TR. Olaki 18  liği Tegora alaydınız Malezya,o daha sakattı..

28 m2 kapı açık 18 likte olur 15 de..
18 lik Diamond Electric MYZ 18 RV fiyat performans 10 numara 5 yıldız şu an..3 000 TL..Yine Zibro 6650 olabilir 3300 TL..Derseniz ki Marka olsun bizimki..Daikin??? Tegora demiyeceğim Shira,tabi fiyat yukarılarda,yada ME Msz SF ..Bunlarda 42 serileride seçilebilir bence ,bunların yanına Haier Brezza -Nebula 15K yıda koyabiliriz..Shira ve SF den 700-800 TL daha uygun fiyat.

Bu arada klima alacak arkadaşlara tavsiyem elinizi çabuk tutun ,fiyatlar her an patlayabilir.Dolar fena..

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: