Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri
#1
İyi günler herkeze;
Çok az miktarda olan ve uzun vadede farkedilebilen bir gaz sızıntısını belirtileri nasıl olur, örneğin 1400 gr olması gereken şarj miktarı 1100 gr a düştüğünü manometreyle ölçüm haricinde ne gibi işarlar ile farkedersiniz? Teşekkür ederim.
Ara
Cevapla
#2
(07/01/2017, 13:58)o_tutu Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  İyi günler herkeze;
Çok az miktarda olan ve uzun vadede farkedilebilen bir gaz sızıntısını belirtileri nasıl olur, örneğin 1400 gr olması gereken şarj miktarı 1100 gr a düştüğünü manometreyle ölçüm haricinde ne gibi işarlar ile farkedersiniz? Teşekkür ederim.

???
Ara
Cevapla
#3
Çok küçük kaçağı manometre ile bile fark edemezsiniz. Ama şu da var klima da çok küçük, (iğne deliği kadar) bile gaz kaçağı olsa 1 haftaya kalmaz performans ciddi derecede düşer. 15-20 gün içinde sistem tamamen çöker. Şöyle bir şey yok, 1400 gr gazdan 300 gr kaçtı, orada kalır gerisi kaçmaz. Kaçak varda taş çatlasın iğne deliğinden de küçük olsun 1 ayda gaz kalmaz. Kullanıcının tek farkedebileceği ısıtmada kullanırken dış ünite arka serpantin lerde bir kaç sıra karlanma olur. Normal şartlarda arka serpantin in tamamı terler veya karlanma olur.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın
Cevapla
 R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri konusu
R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri Konusunun Etiketleri Etiketler R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri klima, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri fiyatı, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri al, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri tavsiyesi, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri arızası, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri nasıl çözülür, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri 2015, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri kalitelimi , R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri nedir, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri izle, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri , R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri resimli anlatım, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri ne işe yarar, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri sistemleri , R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri problemi, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri ne demek, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri nerden alınır, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri videosu, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri paylaşımları, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri en iyi fiyat, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri en ucuz, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri hakkında, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri nedir, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri bul, R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri konusu
R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri Konusunun Linki Direk Link
R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri Konusunun HTML Kodu HTML Link
R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri Konusu BBCode Linki BBCode Link
R-410 Gazlı İnverter Klimada Gaz Kaçağı Belirtileri Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"