• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Profilo çamaşir makinasi su akitiyor
#1
Değerli usta arkadaşlar çamaşir makinamizi çalişir ken su akmiyor sabit beklemedeyken su akiyor kazan tambur dolu su kapakta akiyor aşağidaki küçük kapaği açtimbişey varmi çorap demir par benzer cisimler varmi yokmu diye ama bişey bulamadim ancak makinanin ventil bozulmuş ola bilir diye sökeyim yenisini takiyım diye sökmeye çalistim bir türlü sökemedim vidada yok dikine biraz aşağiya yukara hareket ediyor ama çikmadi  gerek ariza hakinda gerek ventil şökülüşü  biçimi yardimci olursaniz sevinirim herkese hayırlı çalişmalar.
Klima Forumu
Klima Forumu

#2
(11/12/2019, 00:03)Cemil47 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Değerli usta arkadaşlar çamaşir makinamizi çalişir ken su akmiyor sabit beklemedeyken su akiyor kazan tambur dolu su kapakta akiyor aşağidaki küçük kapaği açtimbişey varmi çorap demir par benzer cisimler varmi yokmu diye ama bişey bulamadim ancak makinanin ventil bozulmuş ola bilir diye sökeyim yenisini takiyım diye sökmeye çalistim bir türlü sökemedim vidada yok dikine biraz aşağiya yukara hareket ediyor ama çikmadi  gerek ariza hakinda gerek ventil şökülüşü  biçimi yardimci olursaniz sevinirim herkese hayırlı çalişmalar.
Klima Forumu
Klima Forumu

Klima Forumu

#3
Arkadaşım makine üzerinde tecrübem yok çok. Ama sistemi biliriz.
Öncelikle şunu anlamak istedim. Makine ile iş bitti, kapattınız. İçi o zaman mı su doluyor. Eger durum bu ise ventil kesin arızalı.
Sökme konusuna gelince. Öncelikle içe doğru çekerek çıkacak o parça. Dış kısımdan bakınca yuvarlak dişli yerin yanındaki çıkıntı olan kare plastik kısım bence dışa doğru bükülecek, üğle geriye çıkacak bence.

   

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: