• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Nerotherm - Türkiye'nin yeni bir ısınma markası var!
#1
Exclamation 
Merhaba sayın klimaforumu kullanıcıları ve yöneticileri.
Bilmiyorum konuyu doğru yere mi açtım ama ve de firma tanıtımı yapmaya izin veriliyor mu ancak kısaca size firmamızdan bahsetmek istiyorum ;

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda katı yakıtlı kalorifer kazanları, pellet sobaları, pellet kazanları üretimlerini çağın gereksinimlerine göre üretmekte ve yaptığı ürünlerde enerji verimliliğini, konforu ve estetiği ön planda tutmaktadır.
Nerotherm ürettiği her ürünü AB standartlarında üretmekte ve bu kalitesini de CE sertifikası ve Enerji Verimliliği sertifikaları ile kayıt altına almaktadır.
Genç bir ekip olmasına rağmen katı yakıtlı ısıtma sektöründe uzun yıllar deneyim yapmış, AR-GE projelerinde yer almış ve uluslararası birçok fuara katılım sağlamış olan ekibimiz üretim tekniklerinde de çağın tüm imkanlarını en verimli şekilde kullanmaktadır.
Nerotherm; ülkesi, müşterileri, yetkili satıcıları için güvenilir ve saygın bir firmayı olmayı hedeflemektedir.

Pellet kazanı, sobası konusunda 10 yıllık deneyime sahip ve sektöründe öncü kuruluşlarından birinde uzun yıllar AR-GE dep. calışmış biri olarak yeni markamızı sizlerle tanıştırmak istiyoruz.

Ayrıca ürün kataloğumuzu indirebilirsiniz. Ürün Kataloğu İndir

#2
Foruma hoş geldiniz  
Firmanızı  yaptığınız işi  ürünleri teknik bilgi vererek tanıtabilirsiniz  Forumumuz pellet konusunda Türkiye de en çok bilgi barındıran bir forum platformudur. Sizlerinde burada yer alması bizi sevindirir   

Şimdi ise küçük bir kaç isteğim olacak  Öncelikle bayi arıyoruz  mail adresimiz vs olarak yazılmış bölümü siliyorum  Forumlar bilgi paylaşımı için kurulmuştur  Reklam, seo kazanmak vs için yazılara izin vermiyoruz  Bu konuda anlayış bekleriz. 

Ben Türkiye de ilk pellet sobasını yakan kuran biriyim. Bu güne kadar Türkiye de üretim yapan, ithalat yapan tüm pellet soba kazan ürünlerini tanırım. Bir çok firma ile de irtibatı var  Ama sizin markanızı yeni görüyorum  Bize ürünleriniz  teknolojinin  argeniz hakkında bilgi verirseniz seviniriz  
 İyi forumlar

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#3
Norotherm Kozlusan dan çalışan bir arkadaşımızın ,firmadan ayrılıp kendisinin yeni bir teşebbüsüile kurulmuş bir firma imiş. Arkadaşlar bizzat arayıp bilgi verdiler bize. Hayırlısı olsun diyelim. İleriki günlerde nasip olursa inceleriz ürünleri.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: