• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Mitsubushi Asx Tavsiye Edermisiniz?
#1
http://www.sahibinden.com/arazi-suv-pick...ubishi-asx

ikinci el 50bin TL'ye kadar SUV araç sahibi olma fırsatı beni cezbediyor, kullancılarının olumlu yorumları, çarpışma testlerindeki üstün başarısı, düşük yakıt sarfiyatı ve yakışıklı görünümü cabası...

Sizin görüşünüz nedir?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ar...0189/detay
Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu odur.  

Friedrich Wilhelm Nietzsche

#2
Asx en kaliteli ve spor yırtıcı bir görünüşü olan SUV'lardan bir tanesi. Bir mitsubishi lancer deneyimi tatmış olarak Japon yapmış diyorum. Sorunsuz olarak bu modelde de başarılı görünüyor. Param olsaydı düşünmeden yine mitsubishi serisi bir araba alabilirim.

#3
bu mitsubishi ne biçim bi firma ya...otomobilden pile kadar, klimadan yolcu uçağına kadar bir sürü şey üretiyo...bi sektörde karar verse orda geliştirse kendini o sektörün devi olur aslında

#4
(15/04/2016, 02:37)spartacus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu mitsubishi ne biçim bi firma ya...otomobilden pile kadar, klimadan yolcu uçağına kadar bir sürü şey üretiyo...bi sektörde karar verse orda geliştirse kendini o sektörün devi olur aslında

Mitsubishi bir marka aslında , bu dediğiniz üretimleri yapan ayrı ayrı firmalar. Mesela bizim sektörümüzden örnek verelim.MHI ile Mitsubishi Electric fitmasının hiç bir teknolojik ,finansal bağı yoktur. Firmanın birisi Mitsubishi Heavy Industries diğeri ise Mitsubishi Electric  dir . 
 Firma aslında Heavy Industries ağır sanayi firmasıdır, biz klima ile biliriz. Ama asıl işi Gemi,Konteyner,iş makinesi,hatta İstanbul 1. boğaz köprüsünü inşaa etmiştir. Klima bu firma için çok küçük bir ayrıntı.

Mitsubishi Electric asıl iş Electric ,yani electric li ürünler .Klima da bu firma için önemli bir üretim ,bunun yanında Electricli trenden,yürüyen merdiven (dünyanın tek döner yürüyen merdiven üreticisi) hatta Türksat ın son uydusunu da Mitsubishi Electric yaptı.

Mitsubishi Motors da bunlardan birisi. Bu yapıların bir tanesi bizim Koç veya sabancı gurubundan çok daha büyük.

 Bunun gibi 7 tane Mitsubishi markalı ,ama tamamen ayrı teknoloji ve sermaye ile üretim yapan dev firma var.İkinci dünya savaşı sonrası Mitsubishi yi parçalamışlar ,olaki parçalamasalar dı,bu gün devlet yapısı gibi güç olacağını ön görmüşler ve de haklılar. Bu gün Microsoft bile hattinden fazla büyük olduğu için firma parçalıyorlar..

 Yani her gördüğümüz Mitsubishi aynı değl ,asıl firma devamındaki takı ..

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#5
Anladım hocam, teşekkürler bu aydınlatıcı bilgi için

#6
Bunların tamamen birbirinden bağımsız ayrı ayrı şirketler değilde aynı Holding'in farklı sektördeki şirketleri olabileceğini düşünüyordum bende

#7
2017 Ocak ayından beri Asx kullanıyorum. Başlığı 2015te açmışım Wink

40 bin km yol yaptım. Biraz deneyim sahibi olduktan sonra yapacağım yorum; memur Suv'u olur. LPG yüzde yüz uyumlu, donanım olarak tatmin edici, yakıt olarak daha iyisi bulunmayan ve tabi güvenlik sorunsuzluk olarak Mitsubishi garantili.

Kesinlikle ne aradığını bilen için elmas gibi bir model.
Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu odur.  

Friedrich Wilhelm Nietzsche

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: