• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Lg  Klima Servisi
#1
Thumbs Up 
Lg  Klima Servisi

LG Klima servisi, ürünün daha  kapsamlı ve yüksek performansta çalışması için gereken bakımı  yapan bir ekipten meydana gelmektedir. Bu servis ile müşteriler  meydana gelen arıza ve sorunlarda anında müdahale eden servis  elemanlarına telefon aracılığıyla ulaşabilmekte ve sorunlarını  çözebilmektedir. Uzun süreli bir kullanım için sürekli olarak  bakım yapılması gereken ürünlerden bir tanesi de klimadır.  Gerek filtrelerin temizlenmesi, gerek fanların temizlenmesi gibi  durumlar esasında kullanan kişiler tarafından da yapılmaktadır.  Fakat daha büyük sorunlara mahal vermemesi için yetkili servisin  müdahale etmesi çok daha uygun olacaktır. Bazı durumlar  sanıldığından daha fazla risk taşır bu nedenle hem güvenli hem  garantili hizmeti tercih etmelisiniz.

Evde  Klima Bakımı
LG klima servisinin henüz müdahil  olmadığı bir konumda arıza veren müşteri ne yapmalıdır? Ya da  klimanın arızalanmaması için periyodik olarak yapılması gereken  bakımlar nelerdir?  Yanlarda bulunan tırnaklar yardımı ile ön  kapak açılarak filtreler çıkarılmalı ve temiz su ile  yıkanmalıdır. Deterjan kullanılacaksa iyice temizlenmeli ve bu  filtreler iyice kurutulmalıdır. Cihaz elektrikle çalıştığı  için diğer bakımların teknik elemanlar tarafından yapılması  daha uygundur. Uzun zaman temizlenmeyen fanlar bakteri oluşumuna  neden olabilir ve bu da kötü kokulara neden olabilir. Cihaz bakımı  aynı zamanda enerji ve elektrik açısından da tasarruf  sağlayacaktır. Genel olarak ülke genelinde hizmet veren LG servisi  her konuda destek olmakta ve güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır.  Yalnızca bakım değil arıza giderilmesi ya da montaj konusunda da  yardımcı olacak bir yetkili servis ile karşı karşıyasınız.

Klima  Montajında
Klima  montajı konusunda dikkat edilmesi gerekenleri kısaca ifade etmek  gerekirse, bu  işlem sırasında montaj yapılacak bölge temizlenmelidir ve sağlam  bir bölge olduğundan emin olunmalıdır. Ayrıca yapılacak montaj  esnasında kullanılacak malzemeler klimaya uygun olmalıdır. Gaz  içeren cihazlar klima ile aynı ortamda bulunmamalıdır. Ayrıca  düzenli kontrol sağlanmalıdır. Sorulması gereken tüm  sorularınızı LG klima servisi elemanları klima montajına geldiğinde sorabilirsiniz. Aynı  şekilde daha sonradan merak ettiklerinizi yetkili servisi arayarak  da öğrenebilirsiniz. Yeni çıkan klima modelleri, aksesuarlar vs.  konularda da klima servisi içtenlikle yardımcı olacaktır.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: