Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y
#1
Arakdaşlar ilk defa klima alacağım. Dış üniteden gelen bakır boru ve elektrik kablolarının duvara gömülmesi işlemini servis yapar mı? Ek ücret versem, boruları duvar içine gömme ihtimalleri var mı?

Yoksa önce ücretsiz keşif hizmeti alıp, sonra elektrikçiye, servisin belirttiği yerleri kırdırıp, sonra mı klimayı satın alayım?

Ayrıca aşağıdaki kıyaslamaya göre en ekonomik olanı Beko'dur değil mi? Boşuna 1.000 TL fazladan ücret ödemek istemiyorum.

http://www.epey.com/klima/karsilastir/48...m12invdmr/
Ara
Cevapla
#2
(08/08/2016, 18:53)coderMX Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arakdaşlar ilk defa klima alacağım. Dış üniteden gelen bakır boru ve elektrik kablolarının duvara gömülmesi işlemini servis yapar mı? Ek ücret versem, boruları duvar içine gömme ihtimalleri var mı?

Yoksa önce ücretsiz keşif hizmeti alıp, sonra elektrikçiye, servisin belirttiği yerleri kırdırıp, sonra mı klimayı satın alayım?

Ayrıca aşağıdaki kıyaslamaya göre en ekonomik olanı Beko'dur değil mi? Boşuna 1.000 TL fazladan ücret ödemek istemiyorum.

http://www.epey.com/klima/karsilastir/48...m12invdmr/
Servis sıva altı tesisat yapar, ama bu markaların servisi yapar mı onu bilemem. Mutlaka extra ücret ödersiniz. Mt si 20-30 TL arasında. Birde sıva altı tesisat mutlaka kaliteli bakır boru olmalı sonrasında başınız ağrır. Forumda klima montajı ile ilgilş konu var, orda altyapı tesisat örnek resimler var.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın
Cevapla
 Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y konusu
Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y Konusunun Etiketleri Etiketler Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y klima, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y fiyatı, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y al, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y tavsiyesi, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y arızası, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y nasıl çözülür, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y 2015, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y kalitelimi , Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y nedir, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y izle, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y , Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y resimli anlatım, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y ne işe yarar, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y sistemleri , Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y problemi, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y ne demek, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y nerden alınır, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y videosu, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y paylaşımları, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y en iyi fiyat, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y en ucuz, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y hakkında, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y nedir, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y bul, Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y konusu
Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y Konusunun Linki Direk Link
Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y Konusunun HTML Kodu HTML Link
Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y Konusu BBCode Linki BBCode Link
Klima Tesisatı, Dış Üniteden Gelen Boru ve Kabloların Duvar İçine Gömülmesi? Servis Y Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"