• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Klima Servisi ve Klima Ustası
#1
Thumbs Up 
Klima Servisi ve Klima Ustası

Klima  Servisi ve klima ustası, iş,  okul, ev, kurum ve kuruluşlarda yaygınlaşan klima ihtiyacına  karşılık her teknik araçta olduğu gibi servis ve tamir ya da  montaj gibi işlemlerde ihtiyacın artmasına neden olmuştur.  Gerek klima montajı gerek servis ve bakım işleri için ihtiyaç  duyulan klima servisi emin ellere teslim edilmedikten sonra hangi  marka olursa olsun üst seviye hizmet sunamamaktadır. Özellikle  fazla kullanılmasa bile yıllık bakımlarının mutlaka yapılması  gereken durumlar göz ardı edildiğinde klima aynı kalitede işlem  görememektedir.

Hızla  ilerleyen teknolojiye bağlı olarak her geçen gün farklı  özelliklerde üretilen klimalar, kullanım ve teknik bilgi  gerektirdiğinden klima ustalarına da bu yenilikleri takip etme ve  gerekirse bu konuda eğitim almaları düşmektedir. Bu konudaki  hassasiyetin farkında olan ve işini titizlikle yapan biz klima servisi ve klima ustasına  işinizi teslim ederek ortamınızın havasını ve klimanızı  güvence altına alabilirsiniz.

Hangi  marka klima olursa olsun ve hangi teknoloji ile üretilmiş olursa  olsun her konuda gerekli eğitimleri alan usta ve çalışanlarımızla,  gezici servis aracılığı ile İstanbul'un her noktasına  ulaşabilmekte ve size hizmet sunabilmekteyiz.  Yapmanız gereken  sitemizde bulunan numarayı tıklamak. Şirketimiz 7/24 hizmet  verirken gezici servis ile 09:00-24:00 arası hizmet sunmaktadır.   Ayrıca sitemizin online fiyat özelliği ile daha size ulaşmadan ne  kadar ödeyeceğinizi öğrenmiş olursunuz. Hesaplı fiyatlar sunan  firmamız ile hesabınızı bilir ve ödemede çıkacak sorunlarla  karşılaşmazsınız. Bunun yanında ne gibi hizmetler sunduğumuza  dair online ya da arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Klima  Bakımı
Sadece klima  servislerinde değil klima montajı ve klima tamiri işlemlerinde de  hizmet veren sitemiz değerli müşterilerinin güvenini üst  seviyeye taşımak için takılan parçalara bir yıl garanti  vermektedir.  Klimanızın yıllık bakımında sitemize ulaşabilir  ve klimanızın kalitesini koruyabilirsiniz. Klima bakımında, klima  ustası klimanın iç  kısımlarını açar ve iç kısımların temizliği ile birlikte  filtre kontrolü ve gerekli diğer bakım aşamalarını büyük bir  titizlikle gerçekleştirir.

Klimanıza  özen gösterin, soğukta donup yazın sıcaktan bunalmayın. İşi  uzmanına bırakın ve havanızı koruyun.

#2
güzel

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: