• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi
#1
Thumbs Up 
Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi

1999  yılından beri arıza giderilmesi ve çeşitli teknik konularda  müşterilerine destek olmayı amaçlayan klima  servisi Avrupa yakası klima servisi güvenli ve hızlı bir hizmet gerçekleştirmek istemektedir.  Haftanın her günü ve her saatte ulaşılabilirliği bulunan bu  hizmet sayesinde kombi, klima, beyaz eşya gibi ürünler üzerinde  bir arıza meydana geldiğinde anında müdahale etmek mümkün hale  gelmektedir. Avrupa yakasında bulunan bütün semtler için hizmet  veren bu servis ile garantili bir tamir artık hayal değil.

Tüm  işlemlerin garanti kapsamında yapıldığı şirket bakım, onarım  ve montaj işlerini de kapsayan geniş çaplı bir servis hizmetine  sahiptir. Şirkete ait telefon numaralarını arayarak anında hizmet  talebinde bulunabilirsiniz. Özellikle klima konusunda uzman bir  kadro ile çalışan klima  servisi Avrupa yakası klima servisi ile  arızalar son bulacak ve ürününüz yeniden ilk günkü gibi  çalışmaya başlayacaktır.

Klima  Montajı Esnasında
- Klimanın takılacağı bölge, sağlam bir bölge olmalıdır. Kartonpiyer, kontraplak gibi ince ve dayanıksız zeminler yerine tuğla duvar ya   da betonarme duvarlar gereklidir.
- Herhangi   bir şekilde klima, gaz kaçağı oluşturabilecek bir başka cihaza yakın monte edilmemelidir. Bu durum sanıldığından çok daha   tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir.
- Montaj için kullanılacak aparatlar muhakkak klimaya uygun ve klimanın ağırlığını taşıyabilecek nitelikte olmalıdır. Aksi halde   klimanın montajının başarısız olma olasılığı yüksektir.
- Kapılara yakın bölgelere ya da yağmur çamur alacak yerlere kesinlikle monte edilmemesi gereken klimanın daimi olarak duracağı ortam   kuru olmalıdır.
- Bina kolonu ya da evdeki dekoratif bölümler vs. konularda montajı   yapan servis elemanı son derece dikkatli olmalı ve duvara zarar   vermeyecek şekilde montajı tamamlamalıdır. Ayrıca montaj, göz   hizasından daha yukarıya yapılmış olmalıdır.
- Drenaj ve voltaj uygunluğu gibi noktalara son derece dikkat edilmelidir.Düşük ya da çok yüksek voltaj klimaya zarar vererek arıza   ortaya çıkmasına neden olabilecektir.


Klima servisi Avrupa yakası klima servisi klima  montajı yaparken bu gibi ayrıntılara dikkat ederek başarılı bir  montaj işlemi yapacaktır. Ayrıca klima takıldıktan sonra  yapılması gereken birtakım bakımlar bulunmaktadır. Servis ekibi  montajı tamamladıktan sonra sizi bu konuda da bilgilendirmelidir.

Klima  Bakımı Hakkında
Klima bakımı  düzenli olarak yapılmalı ve kesinlikle aksatılmamalıdır. Aksi  halde sağlıksız hava sirkülasyonu, soğutmama gibi sorunlar açığa  çıkabilir. İlk olarak yapılması gerekenler arasında 15 günde  bir hava filtresinin temizliği başta gelir. Eğer filtre kirli  bırakılır ise klimanın soğutmasında bir düzensizlik meydana  gelecektir. Ünite ve uzaktan kumanda hafifçe nemlendirilmiş bir  bez ile silinerek temizlenmelidir. Herhangi bir sorunda muhakkak  yetkili servis ile irtibata geçilmeli ve sorunun ne olduğu  anlatılmalıdır. Kişisel olarak üstesinden gelemeyeceğiniz  durumlarda servis ekibi evinize gelerek ürüne müdahale edecektir.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: