Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi
#1
Thumbs Up 
Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi

1999  yılından beri arıza giderilmesi ve çeşitli teknik konularda  müşterilerine destek olmayı amaçlayan klima  servisi Avrupa yakası klima servisi güvenli ve hızlı bir hizmet gerçekleştirmek istemektedir.  Haftanın her günü ve her saatte ulaşılabilirliği bulunan bu  hizmet sayesinde kombi, klima, beyaz eşya gibi ürünler üzerinde  bir arıza meydana geldiğinde anında müdahale etmek mümkün hale  gelmektedir. Avrupa yakasında bulunan bütün semtler için hizmet  veren bu servis ile garantili bir tamir artık hayal değil.

Tüm  işlemlerin garanti kapsamında yapıldığı şirket bakım, onarım  ve montaj işlerini de kapsayan geniş çaplı bir servis hizmetine  sahiptir. Şirkete ait telefon numaralarını arayarak anında hizmet  talebinde bulunabilirsiniz. Özellikle klima konusunda uzman bir  kadro ile çalışan klima  servisi Avrupa yakası klima servisi ile  arızalar son bulacak ve ürününüz yeniden ilk günkü gibi  çalışmaya başlayacaktır.

Klima  Montajı Esnasında
- Klimanın takılacağı bölge, sağlam bir bölge olmalıdır. Kartonpiyer, kontraplak gibi ince ve dayanıksız zeminler yerine tuğla duvar ya   da betonarme duvarlar gereklidir.
- Herhangi   bir şekilde klima, gaz kaçağı oluşturabilecek bir başka cihaza yakın monte edilmemelidir. Bu durum sanıldığından çok daha   tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir.
- Montaj için kullanılacak aparatlar muhakkak klimaya uygun ve klimanın ağırlığını taşıyabilecek nitelikte olmalıdır. Aksi halde   klimanın montajının başarısız olma olasılığı yüksektir.
- Kapılara yakın bölgelere ya da yağmur çamur alacak yerlere kesinlikle monte edilmemesi gereken klimanın daimi olarak duracağı ortam   kuru olmalıdır.
- Bina kolonu ya da evdeki dekoratif bölümler vs. konularda montajı   yapan servis elemanı son derece dikkatli olmalı ve duvara zarar   vermeyecek şekilde montajı tamamlamalıdır. Ayrıca montaj, göz   hizasından daha yukarıya yapılmış olmalıdır.
- Drenaj ve voltaj uygunluğu gibi noktalara son derece dikkat edilmelidir.Düşük ya da çok yüksek voltaj klimaya zarar vererek arıza   ortaya çıkmasına neden olabilecektir.


Klima servisi Avrupa yakası klima servisi klima  montajı yaparken bu gibi ayrıntılara dikkat ederek başarılı bir  montaj işlemi yapacaktır. Ayrıca klima takıldıktan sonra  yapılması gereken birtakım bakımlar bulunmaktadır. Servis ekibi  montajı tamamladıktan sonra sizi bu konuda da bilgilendirmelidir.

Klima  Bakımı Hakkında
Klima bakımı  düzenli olarak yapılmalı ve kesinlikle aksatılmamalıdır. Aksi  halde sağlıksız hava sirkülasyonu, soğutmama gibi sorunlar açığa  çıkabilir. İlk olarak yapılması gerekenler arasında 15 günde  bir hava filtresinin temizliği başta gelir. Eğer filtre kirli  bırakılır ise klimanın soğutmasında bir düzensizlik meydana  gelecektir. Ünite ve uzaktan kumanda hafifçe nemlendirilmiş bir  bez ile silinerek temizlenmelidir. Herhangi bir sorunda muhakkak  yetkili servis ile irtibata geçilmeli ve sorunun ne olduğu  anlatılmalıdır. Kişisel olarak üstesinden gelemeyeceğiniz  durumlarda servis ekibi evinize gelerek ürüne müdahale edecektir.
Ara
Cevapla
 Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi konusu
Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi Konusunun Etiketleri Etiketler Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi klima, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi fiyatı, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi al, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi tavsiyesi, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi arızası, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi nasıl çözülür, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi 2015, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi kalitelimi , Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi nedir, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi izle, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi , Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi resimli anlatım, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi ne işe yarar, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi sistemleri , Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi problemi, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi ne demek, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi nerden alınır, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi videosu, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi paylaşımları, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi en iyi fiyat, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi en ucuz, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi hakkında, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi nedir, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi bul, Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi konusu
Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi Konusunun Linki Direk Link
Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi Konusunun HTML Kodu HTML Link
Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi Konusu BBCode Linki BBCode Link
Klima Servisi Avrupa Yakası Klima Servisi Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"