• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Klima ruzgar siperliği
#1
Merhaba, kucuk odamizda 12 yillik(belki daha fazla) siemens klima var. Oda küçük ve zamaninda 12 binlik takilmis baya soguk ufluyor termometre olcumu 2-3 derece arasi. Haliyle karsida yatan hasta babama vuruyor. Bu ruzgar siperligini alip yukariya değil de asagiya dogru monte etsem havayi direkt klimanin altına verse, ruzgarsiz serinlik elde edebilir miyim?

https://klimaaparatlari.com

Resimler
   

#2
https://www.hepsiburada.com/klima-aparat...KAQAvD_BwE

29 yorum var incele istersen

#3
Okudum orayı da iste kisisel deneyim var midir acaba diye merak ettim.

#4
Geçen günlerde bir konteyner ofiste bir klimaya taktım bu üründen. İşe yarıyor mu derseniz yarıyor. Ama benim tavsiyem aşırı derecede mecburiyet yoksa takmayın. Klima önünde çok kaba duruyor. Yanlış anlaşılmasın ürün gayet başarılı yapılmış. Kaba durması, amacına uygun olması bedeninden kaynaklanıyor. Klimaların hava çıkışını engellememesi için ürün bayağı geniş. Kurulum pratik. Klima alt kısıma ayak kıstırılabiliyor. Yada duvara vidalanabilyor. Benim tavsiyem duvara vidalanması olur. Yukarı aşağı ayarı yaparken iki taraftan sağlam tutmak gerekir. Aksi halde baş kısımdaki pimler kırılabilir. Isıtmada kullanırken çıkarılması gerekebilir.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#5
Oda cok kucuk ve klima direkt hasta yatagina baktigi icin mecbur böyle bir cozum bulmam gerekiyor. Klima icerisi copluge donmus kir yosun toz ne ararsaniz var. Klima kimyasali aldim, gelince temizleyip durulayacagim sonrada bu sperlikten takicam. Montaji yapinca fotograf koyarim.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: