Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM
#1
Selamunaleyküm.Kocaeli Gölcükte ikamet ediyorum. Oturduğum bina 3 katlı çift daireli.Ben en üst kat çatı katında oturuyorum. Çatı katı olduğu için tavan yukseklik 2.40m. Buna istinaden Evim çok sıcak oluyor odalarda oturamıyoruz müthiş sıcak oluyor. Namaz kılarken sırılsıklam oluyorum maalesef :( Oturma odama klima araştırıyorum nezamandır. 20 metre kare odam. Fakat 13 aylık bir kızım var onunda hasta olmasını istemiyorum. Sebebi yeni yürümeye başladı sürekli oda değiştiriyor.Sallıyorum klimalı oda 24-25 derece sıcaklı. Mutfak yada balkon sıcaklık 40 derece. Odaya girip çıktığında bu sıcaklık değişiminin çocuğu çarpması buna istinaden hastalanabilir korkusu evhammı yoksa babalık dürtülerimi bilmiyorum çekiniyorum :  S16 Piyasada bir çok marka var. İklimsa- Vestel- Beko - Arçelik- Sigma - Mitsubishi v.b markaları forum sitelerinde v.s araştırdım kafam Allakbullak oldu. Pederle beraber ortak alıcam kredi kartı taksitle. Oda kendi evine alacak. Bugun mesela bakıyorum Vestelin sitesinde 12A+ inverter klima 2139 TL . Aynı klima gittigidiyorda 1529 tl. Arada nedense çok uçurum var anlam veremedim.
Bütçem en baba 2.250-2300. 
KLİMADAN BEKLENTİRLERİM:
* İnverter olsun.
*Tavana vursun soğukluk.Çocuga vurmasın .
* Sessiz olsun.Kulak tırmalamasın
* Oda sıcaklıgının 24 derece olmasını istiyim. 24 derece sıcaklığa oda sıcaklığı gelince klima çalışmayı bıraksın.  Kombi bağlantılı termostat hesabı gibi.
* Elektrik tarasarrufu güzel olsun. Fabrikada işçiyim.Bütçemi sarsmamalı.
DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM.SAYGILAR. Talha DURSUN
 
Ara
#2
Aşağıdaki linkten devam edelim. 
http://klimaforumu.com/konu-klima-tavsiy...1#pid22161

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın
 KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM konusu
KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM Konusunun Etiketleri Etiketler KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM klima, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM fiyatı, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM al, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM tavsiyesi, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM arızası, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM nasıl çözülür, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM 2015, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM kalitelimi , KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM nedir, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM izle, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM , KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM resimli anlatım, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM ne işe yarar, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM sistemleri , KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM problemi, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM ne demek, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM nerden alınır, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM videosu, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM paylaşımları, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM en iyi fiyat, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM en ucuz, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM hakkında, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM nedir, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM bul, KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM konusu
KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM Konusunun Linki Direk Link
KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM Konusunun HTML Kodu HTML Link
KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM Konusu BBCode Linki BBCode Link
KIZIM VE AİLEM İÇİN KLİMA ÖNERİSİ DESTEĞİNİZİ RİCA EDERİM Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"