• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

İzinsiz SMS'leri Şikayet Etmek!
#1
Merhabalar ,

Devlet sonunda izinsiz smsleri (reklam , kampanya veya numaramızı vermediğimiz kişilerin bize attığı smsleri) şikyet edebilceğimiz ve bunları engellettirebilceğimiz sitesini yayınladı.

Ticari Elektronik İleti Şikayet Sistemi 

http://tiss.gtb.gov.tr/


Klima Forumu


Buraya giriyoruz. TC No , Telefon ve doğum tarihiniz ile giriş yapıyorsunuz telefonunuza doğrulama sms'i geliyor kod ile giriş yapıyoruz ardından bize 3 tane seçenek sunuyor.

- Gelen SMS'leri şikayet etme


- Aramaları şikayet etme


- Mailleri şikayet etme

Seçeneklerden birini seçiyoruz ardından karşımıza çıkan ekrandaki şikayet bilgilerini dolduruyoruz. Sonrasında yolluyoruz. 

Bunlara son vermek için lütfen herkes kendisine gelen smsleri şikayet etsin köklerini kurutalım , lütfen sizlerden bu konuda ilgi bekliyorum Okeyto

#2
Bu iyi oldu. Bir kaç şikatet yapalım. Daha önce BİMER e şikayet etmiştim karakola çağırdılar. Şikayetçiyseniz savcılığa gönderelim sizi dediler. Tabi vaktimiz olmadığı için değilim demiştim. Umarım bu da öyle olmaz.

#3
(17/08/2015, 12:13)kemalwebnet Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Bu iyi oldu. Bir kaç şikatet yapalım. Daha önce BİMER e şikayet etmiştim karakola çağırdılar. Şikayetçiyseniz savcılığa gönderelim sizi dediler. Tabi vaktimiz olmadığı için değilim demiştim. Umarım bu da öyle olmaz.

Dün haberlerde gördüm şikayetler 90bini aşmış sanmıyorum öyle olacağını

#4
İlk reklam smsi için kısayollarıma ekledim. Teşekkürler...
Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu odur.  

Friedrich Wilhelm Nietzsche

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: