• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

İnfrared Isıtıcı Önerisi
#1
İnfraredin en büyük özelliği havayı ısıtmadan yani havayı aracı olarak kullanmadan direkt olarak objeleri ısıtmasıdır. Güneşte ısısını dünyaya kadar ışığı ile taşımakta , kışın karlı havada bile güneş varken ortam ısısı artmaktadır.
Bu avantajlarından dolayı bölgesel ısıtma sistemi denince akla ilk olarak gelen infrared ısıtıcılar hem şıklık ve konforuyla rahatlatan hem yatırım ve tüketim maliyeti açısından ceplere dost hemde çevre dostu olma özelliğiyle diğer ısıtma sistemlerini gerisinde bırakan bir teknolojidir.
Elcon Elektrik  Otomasyon ve Endüstriyel Isıtma Sistemleri San. ve Tic. Ltd. endüstriyel infrared ısıtma ve kontrol sistemleri alanında çalışmalarını yürütmektedir.    http://infraredisitici.net

Klima Forumu

#2
Foruma hoş geldiniz öncelikle. 
Forumlar bilgi paylaşım, yardımlaşma için kurulmuş yapılardır. Bilgi paylaştıkça güzeldir.
 Konusunun reklam içerikli olmadığını düşünmek isteriz. Tabiki de kendinizi tanıtın. Ürünlerinizi tanıtın. Tüketici bilinçlensin. Dogru ürüne ulaşsın. Amacımız da budur. 
 Bu konuda foruma katkı sağlayacağınızı düşünüyoruz. Şimdiden iyi forumlar. 

 Bu arada ürünleri kısaca inceledim. Sanırım ürünleriniz Çukurova ısı nın ürünlerinin muadili bir ürün.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#3
Bu arada kullanım alanları, tüketim,uygulama resim örnekleri konusunda da paylaşım yaparsanız tüketici için  faydalı olacaktır

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#4
İnfrared ısıtıcının kullanım alanları;
-Cafeler
-İbadethaneler
-Restaurantlar
-Otel ve bar
-Fabrika 
-İş merkezi gibi açık ve yarı açık alanlarda lokal ısıtma için en uygun sistemdir.   

Klima Forumu


#5
Bir dönem ufo furyası ike evde ısıtma sistemi olarak çok pompalandı infaret sistem. Ama bence yanlış bir uygulama idi. Sizin de yazdığınız gibi bu tarz ürünler, ortamın ısıtılmasınun zor olduğu geniş mekanlar, yarı açık alanların lokal olarak ısıtılmasınun için bir çözümdür. Çukurova nın çok uzun yıllar önceki tanıtımları da Avrupa ülkelerinde inşaatlar da kılın çalışanların işlerine devam edebilmesi için kullanıldığını, örülen duvar ve yapılan sıvaların kuruma sürecinin hızlandırılması da kullanıldığı anlatılmış tı. Ama malesef bir çok ısıtma sisteminde olduğu gibi uygun olmayan şekillerde de çok övünerek satıldı. Evlerde geçici olarak belki bir mutfak vs yerde kullanılabilir. Ama bence bir oturma odası vs yer için hiç sağlıklı değil infaret ısıtıcı kullanımı. Bunlar benim gözlerim ve düşüncelerim tabiki de. Birde piyasada müşteri dönüşleri deneyimi tabiki de.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#6
Evet dediğiniz gibi evlerde kullanmak isteyenler eğer belli saatlerini evde geçiriyorlarsa infrared ısıtıcı kullanmak uygun olabilir. Genellikle açık ortamlarda, kafe gibi işletmelerde yoğun istekler oluyor. İnfrared ısıtıcı açıldığından itibaren ısı veriyor. Görduğü alanı, direkt olarak objeyi ısıtıyor.
İnfrared ısıtıcı teknolojisi sadece açık alanları ısıtmalarda değil, kurutma sistemlerinde, kürleme fırınlarında, oto boya kurutma, kağıt kurutma, ahşap mobilya üzeri boya kurutma gibi birçok alanlarda kullanılmakta.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: