• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

İlk Arabam
#1
Benim ilk Arabam Anadol du. Hala da aşığım ben Anadol'a .A1 kasa ,69 model tek kapı...

Klima Forumu

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#2
Eskilerde Barette diye bir dizi vardı.o dizide Mustang a hastaydım .Hala hastayım ya.İmkan olsa binmek isterdim.Nasip be!!

Klima Forumu

Klima Forumu

Klima Forumu

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#3
İlk Arabam Mercedes 250D idi.1990 model ve hala kullanıyorum.Biz aşık oldumu bırakmayız.

#4
(31/01/2015, 03:30)mbirol Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Eskilerde Barette diye bir dizi vardı.o dizide Mustang a hastaydım .Hala hastayım ya.İmkan olsa binmek isterdim.Nasip be!!

Klima Forumu

Klima Forumu

Klima Forumu

rüyanda bile göremezsin o arabayı. jnatlar bak yahu helr şimdi modifiye edilenler dahada canavar. al bak şu klipteki arabanın jantlara bak. 2.dk 45 sn bak hatunları bile aşıyor be Big Grin  adamada yazık bu arada Cry


http://tr.wikipedia.org/wiki/Lee_Iacocca  bu adam yapmış hayatımda kitap okumam bir kaç kitaptan biriside bu adamın kitabıydı.diziyi çok iyi hatırlıyorum robert blake aktör 40 dolarlık boya sözünü hatırlıyormusun. uyuşturucu sahnesi.

birde polise çalışan piliççi pimp vardı  Big Grin


düzeltme, değişen mesaj :http://i.imgur.com/2fnYYox.jpg

#5
benimde ilk arabam 64 model opel rekord tu.


Klima Forumu

en çok istediğim araba ise hala 55 veya 56 chevrolettir.

Klima Forumu

#6
(03/03/2015, 13:32)mbirol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili arkadaşlar, sizlerden gene bir süre ayrı kaldık. Detaylı bir açıklama yapmaya çalışağım bu konu hakkında üzüntülerimizi belirteceğim arkadaşlarım ve kendi adıma. Ve sizlerden bir kez daha özür dileyeceğiz.

Sn arkadaşlar, yaşadığımız hosting şansızlıklıkları üzerine ,bir çok bilişim firmasını deneyen başka forumlardaki arkadaşlar ile görüşmemiz neticesinde.

Hostgator servis sağlayıcısının dünyanın en iyilerinden oldukları bilgisini aldık.

(bunun manası biz kötülerle çalıştık değildir, hemde en iyileriyle çalıştık. Telecity group aratılırsa netten görülürki bir çok büyük sitenin barındırmasını sağlıyor. Bihost ve sadece hosting gibi çok bilindik firma isimleri var grup içinde Zart Forum ve SDN dahil bir çok sitede bu grubun şirketlerinde barındırılıyor. Bildiğimce bu firma istanbulda aynı zamanda kabloı tv yayınınıdada organize ediyor.Klima Forumu

http://i.imgur.com/vF0eNRA.png

resme veya linke tıklayıp büyük görebiliriz.

kırmızı kutulara aldığım firmalardanda bellidir firmanın büyüklüğü, şansımız yokmuş sunucu taşıyacakları tuttu ilk önce orada yedek kaybettik kızdık.
Klima Forumu

http://i.imgur.com/uSCNyhv.png


resme veya linke tıklayıp büyük görebiliriz.

Google a klima forumu bihost yazıp bakarsak kuruluşumuzdada Bihost firmasını görebiliriz.


Klima Forumu


http://i.imgur.com/SKgyvnd.png


[b]resme veya linke tıklayıp büyük görebiliriz.ama biz amatörüz daha diğerleri gibi bilmiyoruz bu işi. Bunuda öğreneceğiz bu tür yediğimiz kazıklarla Smile . bu firmayı bıraktık müşteri hizmetleri berbattı. ufak ama sağlam bir firmaya geçtik oradada firma sahibinin yakını vefat etti sunucuları durdu. Gene veri kaybettik üstüne düşmedik vefattan dolayı. )[/b]

Devam edersek hostgator firmasının ürünlerinin piyasadakinin 2 katından daha fazla fiyat olmasına rağmen bir daha sorun yaşamamak için adına ,parayı da söz konusu etmeden 1 aylık deneme paketinden sonra ,iyi çalıştığı için.20 Şubat 2015 günü yeni bir hesap açarak 1 yılllık Hosting premium paket satın aldık hostgator firmasından ve yayına devam ettik bu paket üzerinden. 23 Şubat 2015 in son saatlerindede yayının kesildiğini gördük.

Hemen iletişime geçtik. Bu arada bize hiç bir uyarıda bulunmadan kesmişler yayınımızı.. Hosting firmalarını bilen arkadaşlar bilirki bu işte iletişim ticket açarak oluyor. Bizden önce ödeme yapılan kredi kartının teyitini ve kimlik doğrulama için nufus örneği istediler. Gerekli olanları gönderdik.

Sonrasında hosting in açılmasını beklerken ,bize deneme paketi ile yeni 1 yıllık paketin sistemde çakıştığını ve yeni paketin iptal edilip eski paketten devam edilmesi gerektiği gibi saçma sapan bir kuraldan bahsettiler.
-Dedik tamam arkadaş para sizde aktarın oraya.
-Yok öyle olmuyormuş ,önce iptal iade ,sonra istersen 1 aylık olanı uzatırsın. İyi dedik bizim 4 günlük geçiş sürecindeki yedeklerimizi verin.
-Dediler 48 saat içinde size dönülür.
Bizlerde yeni üye olmuş 5,6 arkadaşımızın ve 4 günlük yazılan yazıların kaybolmaması adına ,forumu donduralım 2 gün sonra devam ederiz dedik ve yayını kestik. Ama nerede. Sözde koskoca Hostgator her sorduğumuzda 48 saat diyor başka bir şey demiyor. Adminleri yoğunmuş... Malesef ki bu sanal alem de ticari ahlak affedin sıfır.


Bunun üzerine biz tekrar yeni bir Hosting hizmeti arayışına girdik. Ve en son kararımızı Alastry yönünde oldu .(Yerleri İzmir de,baktım yamuk var basarım ofisi diye düşündüm.. M08 Ohoh )


Netice itibari ile Hostgator dan 7-8 günden beri ne para geldi ,nede yedekler. Biz paradan önce yedekleri önamli tutuyoruz.

Bizde artık elimizdeki son yedeklerden 19.02-2015 den devam etme kararı aldık.

Tüm forum üyesi arkadaşlarımızdan elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaşadığımız bu şansız olaylardan ve 4 günlük kayıp ve emeklerden dolayı özür dileriz sizlerin anlayışınıza sığınırız. Cry

#7
ilk arabam broadway di , hatta ilk ve son arabam

#8
(06/09/2015, 18:31)mephisto26 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  ilk arabam broadway di , hatta ilk ve son arabam

Huh F23

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#9
2012 model Hyundai i20 ilk aracım idi.
Önce kardeşime sattım düğün yaptım şimdi oda satışa çıkardı.
Hala ilk göz ağrım olduğundamıdır üzerinde ki satılık kağıdını gördükçe içim sızlıyor Smile)


http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ot...5354/detay
Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu odur.  

Friedrich Wilhelm Nietzsche

#10
(06/09/2015, 18:31)mephisto26 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  ilk arabam broadway di , hatta ilk ve son arabam

brodveylerin şöför koltuğu beşik gibi. bensığamıyorum blimden dolayı eğerki oturabilsem o araca. kesinlikle dökük mökük alırım bir tane. araçta çelik motor var harika gaz uyumu var.

şimdi en yeni araçlar bile naylon alümünyum motor.

görüş hakimeyti senin elinde değil neymiş rüzgardan tasarruf edilecekmiş sağsoldan 2 tane affedin öküz gibi direk konmuş her arabaya. kasalar şişirilmiş sağa sola yanaşırken görüş hakimiyeti sıfır.

zaten para tuzağı için yeni oluşturlan yasa gereği döğlet benim ehliyetimi elimden alır. herşeyi düzelttik ya dostlar alışverişte görsün.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: