• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Honda CBF 150
#1
An itibari ile Honda CBF 150 almış bulunmaktayım. 25 yıldan sonra, tekrar motor kullanmaya başlıyorum. Motor bana özgürlük gibi geliyor. Büyük Şehir de araba kullanmak tam bir eziyet oldu artık. Heleki merkezi yerlerde. En büyük sorunda park etmek için yer aramak. 
Tecrübeli arkadaşlardan kullanım ve motor hakkında bilgi almak isterim.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#2
Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız sürüşler dilerim. Selamlar..

#3
Abi hayırlı olsun.ALLAH kaza bela vermesin.

#4
Motoru aldık, siyah inci gibi Maşallah. 
   

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#5
Motoru aldık ,bu piyasa da daldık.İş motor almakla bitse iyiymiş. Kask işini sağolsun eski bir motorcu arkadaşım hediye etti ondan yırttık. Mont için İzmir de Kahramanlar'ı (İzmir de motor işinin pazarı Kahramanlar dır) biraz turladım. 300 TL lerden başlıyor fiyatlar 3000 TL ye kadar yolu var. Eee tabi bizde klima bölümündeki tüketiciler gibi fiyat /performans ürün aramaya başladık. Buradan da izlenimlerimi deneyimimi paylaşmak istedim ,belki başka arkadaşlara da faydası olur.

 Kahramanlar da istediğiniz her kalitede ürün mevcut.İlk olarak cadde üzerinde bir mağazaya girdim. Alpinestars marka ürünler mevcut. Gerçekten de üst kalite ürünler. Mağaza çalışanları bilgi deneyim çok iyi. Ben beden olarak L diyorum,adam ısrarla M diyor ve onun dediği tuttu. Bu arada Alpinestars lardan denemedim bile min mont fiyatı 1000 TL üstünde. Alpinestars ın alt modeli olan Andes marka bir mont denedim ,indirim reyonundan. Kalıp gibi oturdu , kalitede çok iyi di. Normalde mağza fiyatı 800 TL lerde imiş 450 TL nakit fiyat verdiler. Aklıma yattı aslında. Başka marka modellerde bakayım öyle karar vereyim dedim ve dolaşmaya devam ettim. Sonrasında girdiğim mağzalarda 300-500 TL bandında montlara baktım. Prosev marka montlar 300-400 TL ,ama giyince hiç rahat hissetmedim kendimi , özellikle dirsek korumaları çok rahatsız etti. Bu arada baktığım tüm montlar iç kısımları iki katmanlı ,kışlık ve yazlık olarak kullanılabiliyor. Rider diye bir marka baktım 600-700 TL andında ürünler ,fena değildi. Prosev den çok iyi idi. Bir iki marka daha denedim farklı mağazalarda ,ama içime sinmedi açıkçası. Prosev mi alsam acaba diye düşünmeye başlıyorken ,son bir mağazaya daha girdim. Yine 300-500 TL arasında mont baktığımı söyledim. Venom marka bir mont tavsiye ettiler. M beden yoktu ,L denedim..Çok çok iyi geldi montun yapısı ,kalitesi,kol rahatlığı.Biraz bol hissetim. M beden baktılar depoda yoktu ,2 gün sonra gelir dediler. Bende ,bir kritik yapıp değerlendiririm diye 2 gün sonraya attım alım işini. Mağazada monta 600 TL dediler,siz almaya niyetlenin gelin M bedeni de deneyin fiyatta yardımcı oluruz dedi esnaf arkadaş. Çokta iyi bir kişi gibi geldi bana. Sonrasında eve gelince internetten araştırdım Venon Tourex Touring model olan bu mont 490 TL lerde fiyat vardı. N11 de bir mağazada 420 TL idi. ama kargo vs derken 450 TL yi bulur. Birde Letgo ya bakayım dedim ,oda ne sıfır Venom marka mont ,hem de M beden.Birde İzmir de, 320 TL .Ertesi sabah gittim .montu denedim ve aldım. Sağ olasın Letgo... Venom bence motor aksesuar giyim kuşam da tam bir fiyat performans ürün..

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: