Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hitachi Kısa Bakır Boru Hk.
#1
Merhaba,
m.mbirol üstadın tavsiyesi ile hitachi rak 35 ped 12bin btu r32 akışkanlı klima aldım. Ev yeni ve müteahhit klima için borulamayı bırakmış. bırakılan borular kullanıldı yalnız sorum tam bu noktada. kitapçıkta min borulama için 3m diyor. evdeki borulama ise 2m civarında.
bunun bir dezavantajı olabilir mi? konum olarak iç ünitenin alt hizası, dış üniteninkiyle neredeyse aynı.
ayrıca yalnızca soğutma modunda kullanılıyor ve iç ünite çalışırken yakınına gelince bir hışırdama/akışkan sesi duyuluyor. (dış ünite devreye girmeden bu ses yok gibi birşey).
kitapçıkta normal yazsa da yine de sormak istiyorum, bu ses borulamanın 3m'den kısa olmasıyla ilgili de olabilir mi?
Ara
Cevapla
#2
ekleme: kitapçıkta normal yazan hışırdama sesidir, borulama içinse dediğim gibi min 3m ifadesi yer almaktadır. yanlış anlaşılma olmasın.
Ara
Cevapla
#3
Min boru mesafesi diye bir şey söz konusu değil aslında. Ben şahsen 20 cm boru ile 10 yıldır klima kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı yok. 
 Gaz akış sesi her soğutma sistemi de olur. Önemli olan sizin bunu normal şartlarda kullanıcısı rahatsız edecek ses olmasın. 
 Klimanız hayırlı olsun.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın
Cevapla
 Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. konusu
Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. Konusunun Etiketleri Etiketler Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. klima, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. fiyatı, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. al, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. tavsiyesi, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. arızası, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. nasıl çözülür, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. 2015, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. kalitelimi , Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. nedir, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. izle, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. , Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. resimli anlatım, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. ne işe yarar, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. sistemleri , Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. problemi, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. ne demek, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. nerden alınır, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. videosu, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. paylaşımları, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. en iyi fiyat, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. en ucuz, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. hakkında, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. nedir, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. bul, Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. konusu
Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. Konusunun Linki Direk Link
Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. Konusunun HTML Kodu HTML Link
Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. Konusu BBCode Linki BBCode Link
Hitachi Kısa Bakır Boru Hk. Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"