Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma
#1
* Hastanın arkasına geçerek onu arkasından kucaklayınız.
   * Bir elinizi yumruk yaparak hastanın karnının üst bölümüne (göğüs kemiğinin hemen altına yerleştiriniz), diğer elinizi de bu elinizin üzerine koyunuz.
   * Ani hareketle karnın üst bölümüne, aşağıdan yukarıya doğru basınç uygulayınız.
   
   
Nefes yolunun tek başına açılması
   * Bir elinizle yumruk yapınız ve diğer elinizle yumruğunuzu kavrayarak alttan yukarı doğru ani basınç uygulayınız
   
   
   
http://www.engelsizdostlar.com/forum/ilk...-cikartma/
Ara
Cevapla
 Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma konusu
Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma Konusunun Etiketleri Etiketler Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma klima, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma fiyatı, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma al, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma tavsiyesi, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma arızası, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma nasıl çözülür, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma 2015, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma kalitelimi , Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma nedir, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma izle, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma , Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma resimli anlatım, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma ne işe yarar, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma sistemleri , Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma problemi, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma ne demek, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma nerden alınır, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma videosu, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma paylaşımları, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma en iyi fiyat, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma en ucuz, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma hakkında, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma nedir, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma bul, Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma konusu
Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma Konusunun Linki Direk Link
Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma Konusunun HTML Kodu HTML Link
Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma Konusu BBCode Linki BBCode Link
Heimlich Manevrası ile Yutulan Cismi Çıkartma Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
Sitemizde Bulunan Tüm paylaşımlar TC yasalarına uygundur. Bu kurallara uymayanlar banlanır ve bu tür paylaşımlardan Klima Forumu sorumlu değildir. Bu yüzden KlimaForumu.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Uyar - Kaldır Prensibini Benimsemekteyiz. İstenildiği Takdirde Hak Sahipleri Linklerin Kaldırılması Talebinde Bulunabilir, iletişim adresimizden bize mail atabilirsiniz. Reklam vermek için yine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. "Saygılarımızla KlimaForumu.Com"