• Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

HAARP Teknolojisi nedir?
#1
HAARP Teknolojisi nedir. Varmı, gerçekçi, kıyamet silahı mı? 

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#2
(06/01/2016, 03:11)mbirol Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  HAARP Teknolojisi nedir. Varmı, gerçekçi, kıyamet silahı mı? 

var evet senin gibileri yön-lendirebirller dikkatlü oll..

iktidarı peygamber sananlar var haşa. bana zındık diyor onlar. oysaki hamdolsun hepsinden daha müslümanım.

bu iş tam siyasettir hiç siyaset yapma deme bana...

gaipten sesler duyuyonmu..

bu akşamki programda canlı yazıyor ama tekrar gibi aynı şeyler konuşuluyor.. zihinseline dikkat et.

gölcük depremi içinde çok söylendi ama.

#3
Bu konu epey zamandir kafa karistiriyor. Hatta son yillarda yogunlasan tsunamiler, depremler, yanardag faaliyetleri gibi afetlerin cogunun kaynagi olarak gosterildigi komplo teorileri var. Isin daha garibi ayni 51. bolgenin eski calisanlarindan gelen bazi aciklamalar gibi, bu projede calistigini iddia edenlerin de benzer aciklamalari oldu. Butun bu teoriler american askeri arastirmalariyla alakali ve hukumet inkarda etmiyor kabulde etmiyor. Bu projeler ve yerlerde calistigini iddia edip komplo teorilerini destekler nitelikte aciklama yapanlari da inkar etmemesi soru isaretlerini guclendiriyor. Burda aslinda cok bilinmeyenli denklem turunun en cok bilinmeyenli hallerinden birini goruyoruz. Tam bir toplum muhendisligi projesine donusmus durumda. Bu adamlarin aciklamalarini hukumetin veya ordunun inkar etmemesi, soylenenlerin dogru oldugu inancini guclendiriyor ki buda aslinda hukumet, ordu, cia, nsa gibi kurumlarin istedigi sey. Cunku guclu ve gizemli, korkulmasi gereken american imajini guclendiriyor bu durum. Diger yandan bazi az yetkili devlet gorevlileri basit gazete ve tv demecleri vasitasiyla inkarda bulunuyorlar. Ama bu inkarlar devletin ust kademeleri tarafindan destek gormuyor. Iki ucu pis degnek misali garip bir durum meydana geliyor boylece. Bu tip komplo teorilerine sebep olacak teknolojiler gercek olmasa dahi gercekligi kesin gibi kabul gorulup diger devlet ve milletlerin americaya bulasilmaz imajini pekistiriyor. Kucuk capl inkarlarsa sadece teorileri ortaya atanlarin elini guclendirmis oluyor ve aslinda ufak ufak bu konulari arada piyasaya pompalama isini gormus oluyor. Dikkat edilirse bu teorilerin ne zaman piyasada donusu yavaslasa hemen alt duzey bi devlet gorevlisi 51. bolge veya haarp vb projelerde calisip ayrildigini iddia eden birilerinin iddialarina cevap verir. Sacmalik, teoriden ote gitmesi imkansiz, imajimizi zedeliyor vs vs gibi inkar zirvalari ortaya atar. Bir bakarsiniz teoriler havada ucusur, butun tv kanallarinda doner durur. Yani bu tip konulari asla gundemden dusurmemistir american hukumeti, ordu, cia nsa vs vs gibi kurumlar.
Dolayisiyla ne vardir, nede yoktur sadece teoridir denecek net bilgiye ulasilamamistir bu konular hakkinda. Ki aslinda tum bu kurumlarin asil istedigi tamda budur.

LeTv X600 cihazımdan gönderildi
____________________________________________
İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise kötü kararlar sayesinde kazanılır.

#4
Yahu bu konu da boyle oksuz gibi kaldi. Acildi iki satir yazdik cizdik daha birsey yok. Meraklisi yok herhal bizden baska :-)

LeTv X600 cihazımdan gönderildi
____________________________________________
İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise kötü kararlar sayesinde kazanılır.

#5
Arkadaş konu çok piskopat aslında.oturup dinlerken ,başka aleme doğru gidiyorum. Gerçek mi , bilim kurgu mu kafam allak bullak oluyor.
Geçen gün seyrederken tv de, bu Gölcük depremi, ikiz kulelerin vurulması gibi olaylar ,bu olayların olamsından 2 yıl önce film  çekilmiş ,konu edilmiş.. Tezgah mı uydurmamı diyorum,ama film den kareleri koyuyorlar ,aynı olay resmen  .Bir tek adresini vermemişler. 
Derinlere dalınca da çıkamıyorum..

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#6
Tezgah olmasına tezgahta, haarp ile alakası var mıdır orası karışık. İkiz kuleler zaten ispatlı belgeli tezgah. Kendi adamları dahi inanmadı, hatta belgeseller filmler çektiler konuyla alakalı. Nitekim ikiz kulelerin yıkıldığı konusu işlenen ilk film kulelerin daha resmi olarak açılışının yapılışından 2 gün önce vizyona giriyor. Terör america vb devletler tarafından uzun zamandır finanse ediliyor. Bunu kendi içlerinde de bilen çok. Bu kitle içinde bazıları film oyuncusu, yönetmeni, yapımcısı gibi adamlar çok defalar filmler, belgeseller çekti epey zamandır. Haiyle önem arzeden noktalar hep hedef sonuçta. Aklın yolu bir. Kim olsa o çapta büyük bir şamar atacak olsa ya beyaz saray, ya ikiz kuleler, ya meclis binası vs gibi yerleri hedef alır. O açıdan bakınca ne bu görüntüler tesadüf, nede bu görüntüler üstüne ikiz kuleler olayı tesadüf. Zaten böyle büyük çaplı olması muhtemel olayda olası hedeflerdendi. İşin kötü tarafı, bunların konuşuluyor oluşu yine komplo teorisyenleri tarafından kullanılıp yeni teorilerin ortaya çıkışına sebep oluyor. Ama her halukarda america bu işten kazançlı çıkıyor. Ne inkar ediyor ne kabul. İşte bu da korkulan güç imajı oluşumunu sağlıyor.
Açıkçası çık işin içinden çıkabilirsen durumu.
____________________________________________
İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise kötü kararlar sayesinde kazanılır.

#7
(07/01/2016, 18:46)WhiteNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Tezgah olmasına tezgahta, haarp ile alakası var mıdır orası karışık. İkiz kuleler zaten ispatlı belgeli tezgah. Kendi adamları dahi inanmadı, hatta belgeseller filmler çektiler konuyla alakalı. Nitekim ikiz kulelerin yıkıldığı konusu işlenen ilk film kulelerin daha resmi olarak açılışının yapılışından 2 gün önce vizyona giriyor. Terör america vb devletler tarafından uzun zamandır finanse ediliyor. Bunu kendi içlerinde de bilen çok. Bu kitle içinde bazıları film oyuncusu, yönetmeni, yapımcısı gibi adamlar çok defalar filmler, belgeseller çekti epey zamandır. Haiyle önem arzeden noktalar hep hedef sonuçta. Aklın yolu bir. Kim olsa o çapta büyük bir şamar atacak olsa ya beyaz saray, ya ikiz kuleler, ya meclis binası vs gibi yerleri hedef alır. O açıdan bakınca ne bu görüntüler tesadüf, nede bu görüntüler üstüne ikiz kuleler olayı tesadüf. Zaten böyle büyük çaplı olması muhtemel olayda olası hedeflerdendi. İşin kötü tarafı, bunların konuşuluyor oluşu yine komplo teorisyenleri tarafından kullanılıp yeni teorilerin ortaya çıkışına sebep oluyor. Ama her halukarda america bu işten kazançlı çıkıyor. Ne inkar ediyor ne kabul. İşte bu da korkulan güç imajı oluşumunu sağlıyor.
  Açıkçası çık işin içinden çıkabilirsen durumu.


o kadar karmaşık şeyler varki çok güzel kafa karıştırıyorlar. mesela patlamanın olacağı gün yahidiler ve kelli felli adamlara işe gitmemiş diyorlar. artık neye inanacağımızı şaşırdık.

yahudi deyince istanbul üsküdarda bir mezarlıkBülbülderesi Mezarlığı, Üsküdar, İstanbul...


müslüman dediğimiz bir çok bilindik insanın yattığı  mezarlık hakkında çok tuhaf bilgiler var.

mesela en son defnedilenlerden dünyanın en büyük müzik yapımcılarından Arif Mardin in cenazesine BEE GEES grubu üyelerinden vefat Robin Gibb gelip cenaze namazında saf tutmuştu


Klima Forumu

http://i.hizliresim.com/3YABj2.png

gene Ahmet Ertegün içinde benzer şeyler okumuştum. Murat bardakçı vs

ama bu insanlar kıbleye doğru bile yatmıyorlarmış burada. o yazıyıda bulursam işlerim.  hatta oda tv sitesnde bile buldum şimdi

http://odatv.com/bulbulderesi-mezarligin...01200.html


http://gizliilimler.tr.gg/B.ue.lb.ue.lde...305%3B.htm

http://emlakansiklopedisi.com/wiki/bulbu...r-istanbul


http://dengeli-hayat.tr.gg/T.ue.rkiye-h-...ri-k2-.htm

şimdi bu gibi durumlar idda diye geçiyor ama linklerde dolu resim ve bilgi var.

yaudi aşıklıları bunları yalanlar ve çok sinirlenirler bir tanesini tanırım az çok.. bu laf açılınca melek göstermey çalışır.

eskiden bu ağkepeciler olsun feytulahçılar olsun çok serrti bunlara karşı ama akp iktiarından sorna cübbe giyme törenleri vs. akp nin avrupa hristiyan partiler birliğine üy eolması VEHMİ KONU nun bilderberge katılması zartuı zurtu

zaten F.  hoca ADL  örgütünü kötülerken en sonunda methiye düzen kitapla getti oraya yerleşti.

çok tuhaf şeyler var. yazsam sabah olur birkeresinde döhede vey aeski bir forum vardı Home Haber şu meşhur illuminatiye inanmayanlara  rasantı vs diyenlere. diyarbakırda bir otobüs durağında bu işareti göstermiştim budamı raslantı dediydim. sırıttılardı. @mbirol sen bilrisin hani.

şimdi neye inancağız inamayacağız şaştık kaldık şahsen benim beynimi etkilediler desem yeridir.

#8
haberdar etme deneme
* ???!!! , mbirol, whitenight

#9
Öhhö öhö yazabilecek gonüllü (yazıldığı gibi okunacak laz aksanı) haydee ortadan gitmeyelim. Öhhö...batan çok isim olabilir ama bir çoğu araştırılırsa gerçektir. Suan her kesimden susup Marko paşalık eden ve tek dogru biziz diyip doğruları söyleyemeyen ortadan giden susan yandascilik yapan akp ciler fetullahcilar çok olsada zamanında konuşuyorlardı. Bir çok şey haarp parcasidir siyaset hayatın kendisidir particilik değildir.

#10
HAARP konusu haber Türk te, öteki gündem de şu an. 

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: