• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

#1
Gree Electric Appliances Inc., Zhuhai’de (Çin) 1991 yılında kurulmuştur. Ar-Ge, üretim, pazarlama ve servis hizmetlerinin entegre olduğu uluslararası bir iklimlendirme firmasıdır.

İş anlayışı ‘Temel Teknolojinin Ustalığı’na dayanır. Gelişim hedefi olarak ‘yüzyıllık bir sanayi kuruluşu olmak’ fikrini benimsemiştir. Mükemmel ürün kalitesi, gelişmiş teknolojileri ve benzersiz satış yöntemi ile kendi alanındaki sanayiye öncülük etmektedir. Bireysel klimalar, merkezi klimalar, hava kaynaklı su ısıtıcıları, ev aletleri, buzdolabı gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma GREE, TOSOT ve KINGHOME adında üç marka geliştirmiştir.2012 yılında, Gree 100 milyar yuan (yaklaşık 16 milyar ABD doları) üzerinde satış geliri ile Çin’de borsada kote olan ilk elektrikli ev aletleri girişimi haline gelmiştir. 27 Nisan 2015 tarihinde, Gree 14.155 milyar yuan (yaklaşık 2.32 milyar dolar) net kar artışı ve 140.005 milyar yuan (yaklaşık 22,9 milyar dolar) satış geliri elde ettiğini gösteren 2014 yılı performans raporunu yayınlamıştır. 2013 yılının aynı dönemi ile karşılaştırıldığında karda %30.22, satış gelirinde ise % 16.63’lük artış gerçekleştirmiştir.

Gree, küresel olarak tüm kullanıcılara yüksek teknoloji ve yüksek kaliteli ürünler vermeyi taahhüt eder. Günümüzde, Gree 7 ‘si Çin’de, biri Brezilya, biri Pakistan’da olmak üzere 9 üretim merkezine, 70.000’den fazla çalışana sahiptir.012 yılında, Gree 100 milyar yuan (yaklaşık 16 milyar ABD doları) üzerinde satış geliri ile Çin’de borsada kote olan ilk elektrikli ev aletleri girişimi haline gelmiştir. 27 Nisan 2015 tarihinde, Gree 14.155 milyar yuan (yaklaşık 2.32 milyar dolar) net kar artışı ve 140.005 milyar yuan (yaklaşık 22,9 milyar dolar) satış geliri elde ettiğini gösteren 2014 yılı performans raporunu yayınlamıştır. 2013 yılının aynı dönemi ile karşılaştırıldığında karda %30.22, satış gelirinde ise % 16.63’lük artış gerçekleştirmiştir.

Gree, küresel olarak tüm kullanıcılara yüksek teknoloji ve yüksek kaliteli ürünler vermeyi taahhüt eder. Günümüzde, Gree 7 ‘si Çin’de, biri Brezilya, biri Pakistan’da olmak üzere 9 üretim merkezine, 70.000’den fazla çalışana sahiptir.

#2
HOCAM MERHABALAR BU SİTEYİ DAHA YENİ BULDUM VE AÇIKLANAMALARINIZ HOŞUMA GİTTİ. SİZDEN BANA BİR KONUDA YARDIMCI OLMANIZI İSTİYORUM. BEN 130 METREKARELİK BİR ALANA MANTAR ÜRETİMİ YAPMAK İSTİYORUM. BANA 60000 BTU BİR KLİMANIN YETERLİ OLDUĞU SÖYLENDİ. BEN BİRAZ BAKTIM TAM EMİN OLAMADIM. HANGİ MARKAYI BANA ÖNERİRSİNİZ, YAKLAŞIK 7000 TL BÜTÇEM VAR. 

AYRICA İKİNCİ EL KLİMA ALMAK SİZCE İYİ BİR FİKİRMİ. EĞER ALIRSAK NELERE DİKKAT ETMELİYİM. 
KANAL TİPİ KLİMA İLE SALON TİPİ  KLİMAN ARASINDA FARK VARMIDIR. ÇOK SORDUM GALİBA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM .CEVABINIZI BEKLİYOR OLACAĞIM.. SAYGIILAR

#3
(20/05/2017, 19:26)MURİ97 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  HOCAM MERHABALAR BU SİTEYİ DAHA YENİ BULDUM VE AÇIKLANAMALARINIZ HOŞUMA GİTTİ. SİZDEN BANA BİR KONUDA YARDIMCI OLMANIZI İSTİYORUM. BEN 130 METREKARELİK BİR ALANA MANTAR ÜRETİMİ YAPMAK İSTİYORUM. BANA 60000 BTU BİR KLİMANIN YETERLİ OLDUĞU SÖYLENDİ. BEN BİRAZ BAKTIM TAM EMİN OLAMADIM. HANGİ MARKAYI BANA ÖNERİRSİNİZ, YAKLAŞIK 7000 TL BÜTÇEM VAR. 

AYRICA İKİNCİ EL KLİMA ALMAK SİZCE İYİ BİR FİKİRMİ. EĞER ALIRSAK NELERE DİKKAT ETMELİYİM. 
KANAL TİPİ KLİMA İLE SALON TİPİ  KLİMAN ARASINDA FARK VARMIDIR. ÇOK SORDUM GALİBA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM .CEVABINIZI BEKLİYOR OLACAĞIM.. SAYGIILAR
Selamlar foruma hoş geldiniz. 
Öncelikle sizden ricamız büyük harflerle tamamının olur. Forum adabı mahşeratına göre büyük harf bağırarak konuşmaktır.  Smile 
 Sizin mantar konusuna gelince, bu iş biraz detay gerektirir. Bu konu başlığı Gree marka klima tanıtımı. Mantar işi buraya uygun değil. Forumda buna benzer bir konuda yazdık yanlış hatırlamıyorsam. Bulursak buraya link atalım oradan devam edelim, yada mantar üretimi ve klima başlığı altında yeni bir konu açalım.

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: