• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Gree Viola 18000 Btu Klima Sensor Sorunu
#1
Selamlar evimin mutfagında gree viola var klima 18 lik ben klimayı 30 yapsamda klima buz gibi vuruyor ama nadiren duruyor sensordr biraz sıkısık yerde kalıyor ama içerisi buz kesiyor en sonda kapatmak zorundan kalıyorum kapa aç yapa yapa klima iyice zorlanıyor bi gotograflara bakarsanız
https://i.hizliresim.com/WXn1bQ.jpg
https://i.hizliresim.com/6D25m9.jpg
https://i.hizliresim.com/zGArn4.jpg
https://i.hizliresim.com/Orq7EA.jpg
https://i.hizliresim.com/JVYn3n.jpg
Yer Antalya Dış Ünite Balkonda Onu Acık 0 Aldım İnventer

#2
Evet klimayı çok kötü fena sıkıştırmışsınuz, ?
Şimdi durumu sizde tespit etmişsiniz ki, ortam ısı sensörü çok kenarda ve orada ortam ısısını algılaması çok zor. Sanırım birde yanlış kapasite seçimi var. Salon kaç m2, 18 lik klima aldınız..

Eğer ki kendiniz yapabilir iseniz üst kapağı sökün, ortam ısı sensörünü klima filitre hava emiş yeri üzerine getirin. Daha hassas davranacsktır klimanız.. Yok siz yapamaz iseniz servisten bu işlemi talep edin..

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

#3
Servis geldi ölçfü 18 olur dedi odada güneş aldıgından ben normalde oraya takyırmak istemedim ama zorundaydım binada boru tesisisatı yok sadece elektrik tesisadı var elektrik tesıdanın oldugu yere taksak yanında kolon var kolonu delmek zorunda kalacaktık bina yöneticisi izin vermedi bizde oraya takdırdık ya birde bu gece modu ne işe yarıyor?

#4
(23/06/2019, 14:07)AliBilgen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Servis geldi ölçfü 18 olur dedi odada güneş aldıgından ben normalde oraya takyırmak istemedim ama zorundaydım binada boru tesisisatı yok sadece elektrik tesisadı var elektrik tesıdanın oldugu yere taksak yanında kolon var kolonu delmek zorunda kalacaktık bina yöneticisi izin vermedi bizde oraya takdırdık ya birde bu gece modu ne işe yarıyor?

Uyku modu min fanın daha altında bir fan hızında çalışır klima .

Lütfen genel bilgi alma konularında özel mesaj atmayın.
Paylaştığın senindir,sakladığın değil (Yunus )

Önemli Konular için tıklayın

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Color Skins

Change Color:

Background Patterns:

Background Images:

Background Header:

Setting Panel

Main Options: